Klavye sorunu bazı tuşlar çalışmıyor

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Beni Klayede xz-x-c-v-m-ö-ç ve Enter tuşu çalışmıyor.

falcon291

Profesör
Reaksiyon puanı
45
Klavyeyi alın ters tutup silkeleyin, içindeki çer çöpten kurtulun... Düzeldi mi? Düzelmedi mi? Yeni klavye alın. Çünkü klavyenin içindeki malzeme çok düzeltilmeye tamire açık değil. 1-2 aylık klavye ise faturası ile aldığınız yere götürmenizi tavsiye ederim, belki sonuç çıkar ama 6 aylıktan sonra suç ve kabak muhtemelen başınıza patlar. Üzerine sıvı filan döktüyseniz ise bu bir ay bile işe yaramaz. :-(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim o,l,ç, tuşları çalşmıyor ekran klavyesi kullanıyorm lütfen yardmcı olun

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim silme tusu calısmıyo onun yerine yumsak ğ harfi yazıyo nasıl düzeltebilirim ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya beyler bendede b n bosluk 3tane dodurme seyi calismior ama leptop klavyesinde calismior bilgisayar klavyesinde calisior baska klavye alip onu deneyin

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bazı tuşlar ara ara çalışmıyor laptopta neden acaba bi bilgisi olan var mı

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bendede bazı tuş-ar arada ça-ışmıyor -aptopta yo- mu bi-en

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende L tusundan sonra noktalama olarak yaziyor formattan sonra ne yapabilirrim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Benimde yön tuşu çalışmıyo ne yapabilirim lütfen yardım edin

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar benimde 1 harf 2. de basmıo mesala u ya 1 kere bastım 2 . de 2,3dk sonra basıo yardım edin klavye 1 aylık (masaüstü)

eSa

Dekan
Reaksiyon puanı
352
arkadaşlar benimde 1 harf 2. de basmıo mesala u ya 1 kere bastım 2 . de 2,3dk sonra basıo yardım edin klavye 1 aylık (masaüstü)

Tuş yenileme ayarlarında bile o kadar süre yok. Bilgisayarı kasan başka bir durum vardır. Görev yöneticisinden işlemcinin normal olarak çalışıp çalışmadığını kontrol edin. Ya da başka bir klavye ile deneyin.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benım klavyede ise iks tuşu çalışmıyor sonra shift çalışmıyo birde noktalamalar çalışmıyor yadım edınnnnnnn

S

SDN Okuru

SDN Okuru
tuşlar hep rakam olarak çıkıyo bazı harfler yardımcı olabilirmisiniz(fn) tuşuna basınca geciyo

S

SDN Okuru

SDN Okuru
beyler sabahın 5 inde yattim klavye tam tıkır çalışıyordu sabah bir kalktım g,h,i tuşlari çalışmıyor sıvı mıvıda dökülmedi yardım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben bazı tuşlar çalışmıyo ama şöyle yapabılırsınız makınenın yuvarlak ucuyla sökmede temızleyın olmassa sökün ıçındekılerı çıkartın ıce sılın makınyle de yuvarlak ucuyla temızleyın olur

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar benim de bilgisayarım kendi kendini uyku moduna alıyor ve ondan sonra tuşlarım çalışmıyor:(:(:(:(:(:(:(:(:angry:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya yardım edin leptopum su geçirmez klavyesi var ama babam mendille sildiikten sonra dabulu tuşu çalışmıor yardım edin lütfen arkadaşalar :( :(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya arkadaslar ben oyun oynarken Shıftle beraber Bosluk Tusu aynı anda calısmıyor nasıl duzeltebılırım, Silahlı oyun var bir tane shift kosmak bosluk da zıplamak yani kosarken zıplayamıyorum anlıcagınız nasıl düzelticem ben bunu bu sekilde oynanmıyor oyun kafayı yicem

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benimde casper laptop ama ben tamire vermedim bende artı , ve altı basılmıyor, noktaya basıncada virgül çıkıyor sende de oluyor mu ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende de qweruıop tuşları basmıyor temizledim ama düzelmedi yeni klavye taktım onda da aynı tuşlar basmıyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar bendede 10-15 tuş çalışmıyo Yardım edn lütfen araj da baktım olmadı snr bozucuu

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:(benim ekran kartı çalısmıyo klavye bozuk 666666666666666666 yazıyo yada aşşağı tuşa basılı kalıyo ve o 2 tuşu kapadım yine olmadı format attım olmadı

Son mesajlar