mudo6

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
piyasada dolaşan aslı olmayan ürünlerini hepimiz biliyoruz telefonu korumayan boşu boşuna giden paralar. şimdi yeni alınan bir telefonun da ekranı kırılırsa değiştirmeye yeni telefon parası ödemek gerekiyor. bu hale bakılırsa kırılmaz cam önerisi verir misiniz . telefon huawei p10 lite (arka cama da bişeler olursa da güzel olur

Death Mark

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,419
Cam yerine başka ekran koruyucu önerilerine açıkmısın

mudo6

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Cam yerine başka ekran koruyucu önerilerine açıkmısın
Olabilir ama diamond protect in falan o ıslak mendilöerini diyorsan yorumlar hiçteyi değil

---- Mesajlar birleştirildi ----

Dünyanın En Ünlü ve En İyi Telefon Aksesuar, Kılıf Markası
burada gerçekden kaliteli kılıf yada kırılmaz cam bulabilirsin
kalitesi tartışılmaz

Evet baktım oraya hatta ilk oraya baktım ama beni telefonum için koruyucu jelatin var kırılmaz cam yok telefon huawei p10 lite

Son düzenleme:

Death Mark

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,419
Olabilir ama diamond protect in falan o ıslak mendilöerini diyorsan yorumlar hiçteyi değil

Evet baktım oraya hatta ilk oraya baktım ama beni telefonum için koruyucu jelatin var kırılmaz cam yok telefon huawei p10 lite

Yoo tam aksine etkili Spigen Nano Liquid koruyucuyu denemelisin

mudo6

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yoo tam aksine etkili Spigen Nano Liquid koruyucuyu denemelisin
Garanti olsun diye kırılmaz camın üzerine uygulasam daha sağlam olur mu Bi de şimdi o kadar para verecek ama işte Bi de bu Nano Liquid yorumlarını çok okurum ama pek olumlu bulmadım

Death Mark

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,419
Garanti olsun diye kırılmaz camın üzerine uygulasam daha sağlam olur mu Bi de şimdi o kadar para verecek ama işte Bi de bu Nano Liquid yorumlarını çok okurum ama pek olumlu bulmadım
Öylede olabilir

rubarovan21

Profesör
Reaksiyon puanı
320
piyasada dolaşan aslı olmayan ürünlerini hepimiz biliyoruz telefonu korumayan boşu boşuna giden paralar. şimdi yeni alınan bir telefonun da ekranı kırılırsa değiştirmeye yeni telefon parası ödemek gerekiyor. bu hale bakılırsa kırılmaz cam önerisi verir misiniz . telefon huawei p10 lite (arka cama da bişeler olursa da güzel olur

Nano koruyuculardan almanı öneririm, shiftdelete.net’in de inceleme videosu var webtekno’nunda iPhoneX’e uygulayıp ceviz ve fındık kırdı webtekno.

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
buff ın uygun ürünü varsa tavsiye ederim.