Kayserili'nin Vefat İlanı :))

AMaTöR_Pc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
1-Kayserilinin eşi vefat etmiş, ilan vermek için reklam ajansını aramış."Emine öldü Allah rahmet eylesin" ilanı vermek istiyorum demiş. Karşı taraf; amca bu çok kısa oldu 3 kelime daha ekleyebilirsin merak etme aynı ücrete der. Kayserili ücretten emin olduktan sonra ekleme yaptırır."SATILIK TOYOTA VAR".

2-Bir ermeni mahallesinde çok zengin ama yaşı 80 in üstünde bir adam varmış. Aynı mahalledeki çok fakir ama oldukçada güzel bir genç kızla evlenmek istemiş ve para zoruyla muradına ermiş. Ama gerdek gecesi adam ölmüş, bunun üzerine savcı kızı sorguya çekmiş; - Anlat bakalım kızım ilk gece ne oldu? - Valla savcı bey üzerime çıktı titremeye başladı, ben sandım geliyoooor meğersem gidiyooomuşş...

3-Agop'la karisi Haykanus kahvalti ediyorlarmis. Haykanus sormus: - ''Sular akmoor Agop, bir bakarsin degil mi?'' - ''Nereden cikarirsin simdi Haykanus, ben muslukcu ?'' - ''Peki havagazini kontrol etsen.'' -'' Canim, ben tesisatci?'' -'' Agop, elektrik dugmesi de bozulmus.'' - ''Yeter artik Haykanus...'' Agop aksam eve geldiginde bir bakmis ki butun aksakliklar onarilmis. Merakla sormus Haykanus 'a: -'' Canim karim, kime yaptirdin bunlari?'' - ''Kirkor 'a rica ettim beni kirmadi.'' - ''Ne?... Kirkor mu? O dunyanin en kotu adamidir. Karsiliksiz bir sey yapmaz.'' - Evet bana " ya benimle yatacaksin ya da cikolatali pasta yapacaksin" dedi - ''Guzel,Pastayi yaptin degil mi?'' -'' Ah Agop, nereden cikarirsin bunu? Ben pastaci...'' 

4-Düğün gecesi kayınpeder damatla dalga geçiyormuş: - Bakalım demiş, - Aslanlar gibi gerdeğe bu gece mi gireceksin yoksa fareler gibi ertesi geceyi mi bekleyeceksin? Damat sırıtarak cevap vermiş: - Ben tilki gibiyimdir efendim, dün gece girdim

Erngnctrk

Asistan
Reaksiyon puanı
8
'' Ah Agop, nereden cikarirsin bunu? Ben pastaci...'' 
:D:D
4-Düğün gecesi kayınpeder damatla dalga geçiyormuş: - Bakalım demiş, - Aslanlar gibi gerdeğe bu gece mi gireceksin yoksa fareler gibi ertesi geceyi mi bekleyeceksin? Damat sırıtarak cevap vermiş: - Ben tilki gibiyimdir efendim, dün gece girdim
Mükemmel :D:D

desperado64

Rektör
Reaksiyon puanı
104
4. fevkaladenin fevkinde
pis.png

tanık

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Haha hepside güzeldi ellerine sağlık :D:D

mr_rain

Guru
Reaksiyon puanı
441
3-Agop'la karisi Haykanus kahvalti ediyorlarmis. Haykanus sormus: - ''Sular akmoor Agop, bir bakarsin degil mi?'' - ''Nereden cikarirsin simdi Haykanus, ben muslukcu ?'' - ''Peki havagazini kontrol etsen.'' -'' Canim, ben tesisatci?'' -'' Agop, elektrik dugmesi de bozulmus.'' - ''Yeter artik Haykanus...'' Agop aksam eve geldiginde bir bakmis ki butun aksakliklar onarilmis. Merakla sormus Haykanus 'a: -'' Canim karim, kime yaptirdin bunlari?'' - ''Kirkor 'a rica ettim beni kirmadi.'' - ''Ne?... Kirkor mu? O dunyanin en kotu adamidir. Karsiliksiz bir sey yapmaz.'' - Evet bana " ya benimle yatacaksin ya da cikolatali pasta yapacaksin" dedi - ''Guzel,Pastayi yaptin degil mi?'' -'' Ah Agop, nereden cikarirsin bunu? Ben pastaci...'' 

Süper +++