Kampanya Advanced SystemCare 7 PRO

Bu konuyu okuyanlar

norm_life

Doçent
Reaksiyon puanı
54
IObit+Advance+SystemCare+5.png

Advanced SystemCare PRO’yu kullanarak, bilgisayarınızın bakımını çok kolay bir şekilde bir kaç tıklamayla yapmanız mümkün hale geliyor. Programın sağladığı otomatik bakım araçlarının temel işlevleri spyware koruması, gizlilik koruması, performans ayarları ve sistem temizleme kapasitesi gibi pek çok alanda yer alıyor.

Kampanya Linki

http://www.topsoftbargains.com/w/advanced-systemcare-7-pro-discount-coupon-code/

Seyhoo

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
741
Tavsiye ettiğim bir program yanında wise auslogics ve cleanmasteri öneriririm. Yanlız bu tür programların içerik ayarlarına mutlaka göz gezdirmeniz gerekiyor bunlar çok önemli

norm_life

Doçent
Reaksiyon puanı
54
Tavsiye ettiğim bir program yanında wise auslogics ve cleanmasteri öneriririm. Yanlız bu tür programların içerik ayarlarına mutlaka göz gezdirmeniz gerekiyor bunlar çok önemli

auslogics bootspeed güzelde türkçesi yok malesef. sadece ingilizce sanırım. Türkçe olsa tadından yenmez

mazruf

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
Bayağı kampanya yapılıyor bu programla ilgili. Temelli bedava olsa da herkes rahatlasa :)

re13el

Dekan
Reaksiyon puanı
114
Her gün farklı bi yerde kampanyası var bu programın. :)

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Bayağı kampanya yapılıyor bu programla ilgili. Temelli bedava olsa da herkes rahatlasa :)

Paralı olup ta böyle kampanyalar yaparak daha çok tanınıyor. Bir çok yerde de reklamı beleşe geliyor.
Ayrıca arada satınalan çıkıyordur belki, oradan da para geliyordur. :D

EnverYigit

Profesör
Reaksiyon puanı
11
Herkese aynı kodu veriyor olmasınlar? işkillendim :)

Edit: Sıkıntı yok şimdilik verdiği kodda, etkinleştirildi.

3RngOp.png

Lee Tai

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Kaç tane program kullandım WiseCare kadar işe yarayanı görmedim , pc mi gözle görülür şekilde hızlandırdı

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
Bu program benim bilgisayarı mahvetmişti