Kadınların merak ettiği sorunun mantıklı cevabı

Dertsizali

Profesör
Reaksiyon puanı
2,177
Merhaba arkadaşlar biraz gülelim diye birde mantıklı geldi ??

PropHeTe

Profesör
Reaksiyon puanı
2,398
Siz erkekler haramdan ve zinadan uzak durunuz ayeti gelsin aklınıza ,
Zinaya yaklaşmayın. Çünkü o 'çirkin bir hayasızlık', (kendisi ve akibeti) kötü bir yoldur.
(17-İsrâ 32)
ben şu an almanya da yaşıyorum,dün bir olay geldi başıma araç kullanıyorum ışıklar da durdum yanımda da çok yüksek sesle müzik çalan bir araba var gayri ihtiyari baktım bakmaz olaydım kadın göğüslerini açıp gösterdi .hemen kafamı çevirdim Euzü besmele çektim kovulmuş ve onun ortaklarından sana sığınırım rabbim deyip yoluma devam ettim .ben bilmiyormuyum ki kadının peşinden gitmeyi nefsine söz geçiremeyen bu dünya benim demesin.

_Zaur_

Rektör
Reaksiyon puanı
23,287
Siz erkekler haramdan ve zinadan uzak durunuz ayeti gelsin aklınıza ,
Zinaya yaklaşmayın. Çünkü o 'çirkin bir hayasızlık', (kendisi ve akibeti) kötü bir yoldur.
(17-İsrâ 32)
ben şu an almanya da yaşıyorum,dün bir olay geldi başıma araç kullanıyorum ışıklar da durdum yanımda da çok yüksek sesle müzik çalan bir araba var gayri ihtiyari baktım bakmaz olaydım kadın göğüslerini açıp gösterdi .hemen kafamı çevirdim Euzü besmele çektim kovulmuş ve onun ortaklarından sana sığınırım rabbim deyip yoluma devam ettim .ben bilmiyormuyum ki kadının peşinden gitmeyi nefsine söz geçiremeyen bu dünya benim demesin.
Ağa be milyarda bir olan şey gelmiş başına keyfini çıkaraydın keşkem. :D ahahdha

Ben olsam kızı götürmüştüm sjdhhdjssj

PropHeTe

Profesör
Reaksiyon puanı
2,398
Ağa be milyarda bir olan şey gelmiş başına keyfini çıkaraydın keşkem. :D ahahdha

Ben olsam kızı götürmüştüm sjdhhdjssj
şimdi tekrar foruma girerken sen geldin aklıma ulem bu kokusunu alıp gelir cevap yazar diye ((=
o kovulmuş ve onun arkadaşları ,benden uzak olsunlar zinanın her türlüsü pisliktir,altıma odun atıp ateşi harlamak istemem ((= kimse de istemesin ,evet cahilken yada bilinçli değilken bende geçtim o yollardan nasip 43 yaşından sonra düzelmekmiş hayata her açıdan iyi düzgün bakmaya daha akıllı davranmaya hayatın sadece nefes alıp vermek olmadığını bilmeye (=
Rabbim yar ve yardımcınız olsun.

basit

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,521
Önce tipe bakarlar. Tip yoksa ne mesleğin ne de paranın önemi vardır. Kendimden biliyorum çünkü. Benim tipimi kim beğenir ki Allah aşkına?
Burada sanki çok vasıflı ve güzeller, birde küçümseyip trip atıyorlar.
Tabi ki genelleme yapıyorum. Herkes aynı değil.

differentturk

Profesör
Reaksiyon puanı
3,059
Ben şunu anlamdım kadınlar neyi merak ediyor? Mantıklı cevabı ne?
:D
Erkekler neden güzel kız görünce bakar diyor. Adam da sen alışveriş merkezinde almayacağın elbiselere bakmıyor musun dedi. Olay bu.

Mantıklı cevabı da....

Bilmiyorum... 乁( •_• )ㄏ
Mesaj otomatik birleştirildi:

Az daha annem telefonu alıyordu ha**** neyse ben derse giriyorum...

RoketLiSaVasTReni

Profesör
Reaksiyon puanı
2,554
şimdi tekrar foruma girerken sen geldin aklıma ulem bu kokusunu alıp gelir cevap yazar diye ((=
o kovulmuş ve onun arkadaşları ,benden uzak olsunlar zinanın her türlüsü pisliktir,altıma odun atıp ateşi harlamak istemem ((= kimse de istemesin ,evet cahilken yada bilinçli değilken bende geçtim o yollardan nasip 43 yaşından sonra düzelmekmiş hayata her açıdan iyi düzgün bakmaya daha akıllı davranmaya hayatın sadece nefes alıp vermek olmadığını bilmeye (=
Rabbim yar ve yardımcınız olsun.
Benim için de aynısı 31 yaşında yani bu yıl geçerli.Hayatın sadece nefes alıp verme olmadığını ben de anladım heveslerin peşinden koşmamayı ama hayattan da soğudum ben keşke erkenden gitsem öbür tarafa diyorum ben artık sevmiyorum bu dünyayı.