Soru Jumbum güvenilir mi?

pikuri

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
4070ti ekran kartı almak istiyorum. Jumbum.com'da 23kya Asus rog strix 4070ti var ama site güvenilirliği hakkında şüpheliyim. Bir de ekran kartını şimdi satın alıp kasayı yazın dizeceğim yani kartı açıp çalıştırıp deneme şansım olmayacak, iade edemeyebilirim. (Gerçi garantisi ile geri gönderebilirim sanırım.) Her ne ise konuya dönecek olursak jumbum.com hakkında bilgi sahibi olan, tecrübesi olan var mı, güvenmeli miyim? Yoksa 23k'ya asus rog strix alacağıma 23-24k'ya başka sitelerden asus tuf veya gigabyte 4070ti'lara mı yönelmeliyim?

OzkanK.

Rektör
Reaksiyon puanı
13,061
Yazın toplayacağın sistem için neden şimdiden 4070 Tİ alıyorsun ?

Yaza belki fiyatları düşecek ? Veya parça parça toplamak yerine tek seferde hazır sistem olarak alırsın. Hazır sistem olarak alırsan daha ucuza gelecektir.

Site bana çok acemice geldi hiç güven vermedi açıkçası.

Piyasada gördüğüm en ucuz 4070 Tİ şu:

Not: Hazır sistem her zaman daha mantıklı oluyor.

pikuri

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yazın toplayacağın sistem için neden şimdiden 4070 Tİ alıyorsun ?

Yaza belki fiyatları düşecek ? Veya parça parça toplamak yerine tek seferde hazır sistem olarak alırsın. Hazır sistem olarak alırsan daha ucuza gelecektir.

Site bana çok acemice geldi hiç güven vermedi açıkçası.

Piyasada gördüğüm en ucuz 4070 Tİ şu:

Birisi bana zotac asla almamam gerektiğini söylemişti, sanırım aralarda küçük farklar olsa da en iyi 4070ti sanırım rog strixmiş. Rog strix diğer sitelerde 26-27kya satılırken bu sitede biraz daha ucuza bulunca kartı şimdiden mi alsam dedim. Ama siteye ben de güvenemedim. Sanırım almayacağım.