Java işletim sistemli telefonu android yapabilirmiyim ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ben yükledim çok felaket biçimde yavaşliyor kullanim aşiri zorlaşiyor kapanip açiliyor(yükledim derken sadece android mod yükledim)... Normal android mümkün değil telefona yazik edersiniz...

Reaksiyon puanı
16,118
Ben yükledim çok felaket biçimde yavaşliyor kullanim aşiri zorlaşiyor kapanip açiliyor(yükledim derken sadece android mod yükledim)... Normal android mümkün değil telefona yazik edersiniz...

geri donusu yok mu? ch@t527 icin var mi?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar herkese selamlar
bu replika telefonlar nasıldır alsak acaba verimli kullanabilirmiyiz
kapanma sorunu olurmu acaba?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
saçmaladın biraz bugattiye 124 motoru atsan kupası iyi ama yola gitmez telefonda ise android olur ancak çok yavaş olur verim alamassın....

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:(kore malı note 3 kullanıyorum java işletim sistemli. bu cihaza androit yazılım yuklenebiliyormu.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bnde çakma note 3 almayı düşünüyorum java işletim sistemli 199tl. whatuspdan fln faydalanamazmıyım ? ardaki fark ne androidleeee

S

SDN Okuru

SDN Okuru
corby yaptrdmmm beyler :D oyunlar google playden felan ama bazıları çalışmıyor aspahlt 8 felan kasıyor ama bi fast raceng kasmıyor ;) yapamassnız diyenler nein kafasında bazılarıda apple`a nasıl günceleniosa ölee olr dio o bir yanlış senin telefonunun sürümü deişyor ha bazılarını amaçsız amaçsız sevinmesin çekirdek sürümü ve ramı romu iyi olmayan teller cory gzl ve iyi bir şekilde oldu oradan neyin olup olmayacanı hesp edn telefonuuzu recovry moduna alıp androıd yükseltemezsiniz gerçi sixe 4.0.4 ıce crem olarak geliyor ama sunu diim ki corbnin işletm sistemi symbiandır java deil java televizyonb 179 tl verip bir javalı s4 alaktansa-----SAHİNDEN .comdan diğer telefonları seçip androidli telefonları 100 ilaa 200 veya 500 tl seçenekleri alabilirsiniz ve ürünlerin androıdlerı 4.0.0 dan yüksektir ----almak ve bunlara göz atmak çook daha iyidir teşekkürler .......

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende s4 samsung kore kargoyla geldı karşı tarafta muhatap yok gönderen ful kargo dıye sahtekar bır fırma orjınl dıye gonderdı şimdi malının arkasında durmuyolar java işletim bır şekıld androıd yuklenırmi

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kullanabilirsin kardesim bende corby 2 var ben whatsapp yükledim tango bile var

S

SDN Okuru

SDN Okuru
herşeyden önce donanım uyuşması gerekir. en basit bir akıllı telefonda bile, ekran, hoperlo, microfon, sms msm bluethot vb. için birçok donanım var. dolayısı ile mümkün ve mümkün değil gibi bir şey çıkar karşımıza. Assembly(makina dili) programını bilen, pic programlama yeteneğine sahip unix işletim sisteminde ve java SE bilen bu saydıklarımın dışında, eli boş gönlü hoş bir mühendis bulusanız, saydığınız tüm telefonlara bırak android'i windows CE bile yükleyebilir. Ama ne yazıkki konuya açan arkadaş android'in java temelli olduğunu sanıyor. Android atası linux olan bir işletim sistemidir. java ile olan sıkı ilişkisne gelince;mac os, lumia ve windows kapalı kutu olmayı tercih ederken JAVA ve Android ise pazarlama stratejilerinde benzerlik olduğu için birbirlerini desteklemektedir. bu sayede başta hedef kitlesi olan çinliler olmak üzere birçok telefon şirketlerine marka olma yolunu açmıştır. çünkü onlarda mühendislik deparmalarından %45-50 ucuz maliyet elde etmelerini sağlamıştır. java ve google zeki olan herkese ekmek dağıtır, çünkü bu yolla para kazanıyorlar. EĞER YUKARIDA YAZDIĞIM ŞEYİ BECEREBİLİRSENİZ, başta google amca ve Penguen olmak üzere birçok kurum tarafından sevilirsiniz, tüketici kesiminden ise telefonunu tipini çok sevdiği için androide zıplayamayan milyonların kahramanı olursunuz.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
samsun champ deluxe gt c3310 tlfnm var whattshapp ı yükleyebilir miyim ? :confused1:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar eşeğe altın semer takın o yine eşektir(tabir hoş olmadı ama) :laugh:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bende Nokia 5130 XpressMusic var, yüklenebilir mi (bence yüklenemez ama yine de sormak istedim)?

sglbl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Telefonu çok fazla kasarsınız.Yani gereksiz.Ucuz fiyata android alın

Atakan GM 16GB

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Replika telefon kullanmayın kullandırtmayın. Sağlığa zararlı bu birincisi üstüne pahalı telefonun replikası diye çakmasıda 300-500 tl oluyor. 500 tlye 0 android yada ikinci el telefon alına bilir ve 2 sene kullanırsın rahat. İstersen 1 sene sonra durumuna göre daha iyisini alırsın. Replika telefonlar zaten fazla dayanmaz paranıza yazık sağlınızdanda olursunuz.