j7 prime vs Huawei p9 lite

ghostmans

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
1 ay içinde 1300-1400 lira civarında telefon almayı planlıyorum. En çok aklımı kurcalayan modeller j7 prime ve p9 lite 2017. P9 lite j7 prime dan ekranı olsun görünüşü olsun yeni çıkması olsun su anda gözümde önde. Ancak inceleme videolarından baktığım kadarıyla sanki arayüzde bir akıcılık eksik. Samsung gibi degil. Ve ozellikle menüsü filan baya iPhone a benziyor. Bir de içindeki işlemci sanırım 28 nm olan kirin adlı bir işlemci. J7 prime daki 7870 olan işlemci 14 nm. Bu iki husus beni samsunga, j7 prime in ekranının tft olmasi ve güncelleme desteği ise beni huawei a yakınlaştırıyor. Tecrübeli veya bu telefonları kullananlardan bir görüş alabilir miyim ? Veya 1400 liraya kadar önerisi olan varsa çok mutlu olurum.

M

Murat Burç

SDN Okuru
İnternetten alışveriş yaparsan ve ithalatçı garantili cihaz alırsan Xioami Mİ5S ithalatçı almam dersen . Xperia X Compact veya Xperia X , compactın arka kamerası ve bataryası Xin ön kamerası daha iyi Compact 4.6 inç kalın plastik malzeme bir cihaz , X metal 5 inç bir cihaz

sdnSamet

Asistan
Reaksiyon puanı
17
1 ay içinde 1300-1400 lira civarında telefon almayı planlıyorum. En çok aklımı kurcalayan modeller j7 prime ve p9 lite 2017. P9 lite j7 prime dan ekranı olsun görünüşü olsun yeni çıkması olsun su anda gözümde önde. Ancak inceleme videolarından baktığım kadarıyla sanki arayüzde bir akıcılık eksik. Samsung gibi degil. Ve ozellikle menüsü filan baya iPhone a benziyor. Bir de içindeki işlemci sanırım 28 nm olan kirin adlı bir işlemci. J7 prime daki 7870 olan işlemci 14 nm. Bu iki husus beni samsunga, j7 prime in ekranının tft olmasi ve güncelleme desteği ise beni huawei a yakınlaştırıyor. Tecrübeli veya bu telefonları kullananlardan bir görüş alabilir miyim ? Veya 1400 liraya kadar önerisi olan varsa çok mutlu olurum.
adaş p9* lite 2016 kullanıyorum kesinlikle öneririm arayüz iphone kadar akıcı raad ol kamera yeterli pil yeterli en önemlisi garanti desteği süper güncelleme desteği 7 yi aldı zaten

Reaksiyon puanı
16,118
biri de çıkıp bana huawei demeyin heycanla aldım elimde kaldı ... derse?
samsung varken macera aramayın.

muhammetgzl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
A3 2017 var bakmak istersen.Daha büyük olsun istiyorsan az daha para koyup A5 alabilirsin

byblt

Asistan
Reaksiyon puanı
43
j7 al en azından biraz daha destegi iyi

Reaksiyon puanı
16,118
Samsung candır canan'dır Canan Ergüder var ki efsanedir Canan Ergüder'e selam olsun ...