iTunes'dan uygulamaları eşzamanlayınca telefona yüklenmiyor!

1kamikaze1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
iTools diye bi program var onu indir iTunesde indirdiğin oyunu iToolse sürükle bırak yüklesin.iTunes zaten işi uzatıyo.

1kamikaze1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Dene olmassa bnim bildiğim tek çare iTools ama istersen küçük bi araştırma yaparım

pilger

Doçent
Reaksiyon puanı
11
@omerfbabatutmaz dostum şöyle anlatacağım pcde appstoreden herhangi bir uygulama yükle örneğin soundcloud sonra yanda aygıtlardan ipoda tıkla yani versiyonun kalan hafızanın vb gösterildiği yerde eş zamanla de işlemlerin bitmesini bekle daha sonra ipoddan appstoreye girip güncellemelere tıkla oradan satın alınanlara geç ve ipodda olmayanlar kısmına bak soundcloud orda ve yükleniyor mu diye? yüklenmiyor ise yanındaki buluta tıkla sorunun çözülecekmi

şunuda unutma ipodunda ayarlara tıklayıp itunes/appstore kısmından otomatik indirmelerde uygulamalar eğer kapalıysa aç

Milton Sirotta

Profesör
Reaksiyon puanı
4
@omerfbabatutmaz dostum şöyle anlatacağım pcde appstoreden herhangi bir uygulama yükle örneğin soundcloud sonra yanda aygıtlardan ipoda tıkla yani versiyonun kalan hafızanın vb gösterildiği yerde eş zamanla de işlemlerin bitmesini bekle daha sonra ipoddan appstoreye girip güncellemelere tıkla oradan satın alınanlara geç ve ipodda olmayanlar kısmına bak soundcloud orda ve yükleniyor mu diye? yüklenmiyor ise yanındaki buluta tıkla sorunun çözülecekmi

şunuda unutma ipodunda ayarlara tıklayıp itunes/appstore kısmından otomatik indirmelerde uygulamalar eğer kapalıysa aç
Onu biliyorum fakat benim asıl sorduğum uygulamayı yükle deyip eşzamanlayınca otomatik olarak gelmesi.

pilger

Doçent
Reaksiyon puanı
11
biraz önce denedim ayarlardan uygulamaları kapattım eş zamanla dediğimde yüklenmedi fakat açınca yüklendi

pilger

Doçent
Reaksiyon puanı
11
Tam olarak anlatirmisin? Uygulamalari nereden bulabilirim?

hocam ipod dan ayarlara girip oradan itunes store/app store kısmına girip otomatik indirmelerde uygulamaları açıp dener misin(ipod derken pcdeki ipod kısmı değil cihazın kendisinden bahsediyorum kafa karışıklığı olmasın)

Milton Sirotta

Profesör
Reaksiyon puanı
4
hocam ipod dan ayarlara girip oradan itunes store/app store kısmına girip otomatik indirmelerde uygulamaları açıp dener misin(ipod derken pcdeki ipod kısmı değil cihazın kendisinden bahsediyorum kafa karışıklığı olmasın)
Farklı bir şey olmadı.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bu sorun bende de var kimse bulamıyor mu sorunun çözümünü ?

Milton Sirotta

Profesör
Reaksiyon puanı
4
[MENTION=197849]De1uxee[/MENTION] [MENTION=343881]1kamikaze1[/MENTION] ve diğer yardım eden arkadaşlara teşekkür ediyorum.Geri yükleme yaptım ve düzeldi.

Milton Sirotta

Profesör
Reaksiyon puanı
4
[MENTION=197849]De1uxee[/MENTION] geri yükleme yaptım.

bayGece

Öğrenci
Reaksiyon puanı
36
aynı sorun bende de başladı format attım sorun devam ediyor cihaz iphone 4s

pilger

Doçent
Reaksiyon puanı
11
[MENTION=300206]omerfbabatutmaz[/MENTION] dostum 5.nesilden memnun musun bende almayı planlıyorum oyun performansı vb nasıl

Milton Sirotta

Profesör
Reaksiyon puanı
4
@omerfbabatutmaz dostum 5.nesilden memnun musun bende almayı planlıyorum oyun performansı vb nasıl
Memnunum,oyun performansıda iyi ama alacaksan iPad mini al bence.Ekran daha büyük olduğundan dolayı daha zevkli olur,tabii iPod'un 32GB si onun 16GB siyle eşit fiyata ama 16GB yeterli gibi geliyor çünkü tablette çok müzik dinlemezsin ve fotoğraf çekmezsin,oyun yüklesende zaten 10-15 tane yüksek grafikli oyun yüklersen dolar.iPad mini daha güzel ama iPod çok ince ve çok hafif.Bana fikrimi sorarsan iPad mini ama ikisinide eline alıp incele.Daha önce 2 kişi daha bana sormuştu email atarak,daha çok sorun varsa sende email atabilirsin. omerfarukbabatutmaz@gmail.com.Hemde tanışmış oluruz.

Berat7

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
file:///C:/Documents and Settings/burak/Desktop/IMG_2733.png
Arkadaşlar tam da bu oluyor.Diğer uygulamalarda da (Real Football 2013,Injustice vs.) bu oluyordu ama 3. seferde falan yükleniyordu.FIFA 13'ü ise dün geceden beri indiriyorum her şey tamam sonuna kadar geliyo yüklenme çubuğuda doluyor fakat yukarıdaki resimdeki ekran karşıma çıkıyor.Bu sorunu nasıl halledebilirim ?