İstediğiniz kişiye istediğiniz numaradan mesaj atayım

Bu konuyu okuyanlar

Kadima

Rektör
Reaksiyon puanı
841
Özelden no atabilir misin?

Bu arada bu olay 10 sene önce vardı resmi site veya programlarca ama şimdi illegaliteye giriyor dolandırıcılık artıyor diye yasak ama biz hack yaparak kullanmaya devam ediyoruz. Bunu veren bir servis yok varsada mesajlar gelmiyor vs. vs. olay bu

mesaj geldi :D sevdim ben bu işi :)

ozersworld

Profesör
Reaksiyon puanı
14
mesaj geldi :D sevdim ben bu işi :)

İstediğin kadar para kırabilirsin bu işten. sevdiğin bir kız başka bir erkekle çıkıyorsa erkeğin numarasını bulup ikisini ayırabilirsiniz :) veya aralarını bozabilirsiniz ki ben yapmıştım bi ara.

Elusive

Dekan
Reaksiyon puanı
260
İstediğin kadar para kırabilirsin bu işte. sevdiğin bir kız başka bir erkekle çıkıyorsa erğeğin numarasını bulup ikisini ayırabilirsiniz :)
Bana da geldi de . yazacak başka bir şey mi bulamadın yav :D :D

ozersworld

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Bana da geldi de . yazacak başka bir şey mi bulamadın yav :D :D

k.bakma onu @android3 istemişti aynı metni gönderdim. :) @android3 e xx numarasından zz numarasına gönderdim saniyesinde iletildi. @|Elusive| ise kendi numarasından gönderdim.
[MENTION=130683]android3[/MENTION] bu konuyu bu şekilde kapatalım mı? Yalancı durumundan kurtardım kendimi. Bundan sonra isteyen özelden yazar nasılsa çünkü konu başka yerlere gidiyor :)

Elusive

Dekan
Reaksiyon puanı
260
k.bakma onu @android3 istemişti aynı metni gönderdim. :) @android3 e xx numarasından zz numarasına gönderdim saniyesinde iletildi. @|Elusive| ise kendi numarasından gönderdim.
@android3 bu konuyu bu şekilde kapatalım mı? Yalancı durumundan kurtardım kendimi. Bundan sonra isteyen özelden yazar nasılsa çünkü konu başka yerlere gidiyor :)
Evet gerçekten işe yarıyormuş :)

Kadima

Rektör
Reaksiyon puanı
841
@android3 bu konuyu bu şekilde kapatalım mı? Yalancı durumundan kurtardım kendimi. Bundan sonra isteyen özelden yazar nasılsa çünkü konu başka yerlere gidiyor :)

sen bilirsin hocam :) kapatmak istiyorsan kapatırız :)

Elusive

Dekan
Reaksiyon puanı
260
[MENTION=60852]S4B0T4J[/MENTION] hocam sen mi aradın beni ? :)

ProRat`

Profesör
Reaksiyon puanı
11
Çok ilginç, Hocam o scriptleri nasıl yapıyorsun ya? :w00t:

ozersworld

Profesör
Reaksiyon puanı
14
reklamlıysa :D kolay.

Kesinlikle reklam yok. Bildiğiniz orjinal numaranızdan geliyor. Kesinlikle bilmeyen biri inanamaz.

valla aramızdan biri bana rakip olarak bu kodları yazarsa gerçekten sevinirim. Çünkü olurda bi yerden sonra ben beceremezsem bende kullanırım arkadaşınkini.

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
sen bunu ücretli göndersen yine parayı kırarsın hocam :D
aklıma neler gelmedi ki ama insanlık ve vicdan olayı devreye giriyor :rolleyes:

ozersworld

Profesör
Reaksiyon puanı
14
sen bunu ücretli göndersen yine parayı kırarsın hocam :D
aklıma neler gelmedi ki ama insanlık ve vicdan olayı devreye giriyor :rolleyes:

Bir kaç hacker arkadaşım ücretli veriyor bu hizmeti. Ben yapsam kimse kullanmaz. :)

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
fark ne ki hocam pazarlamaya bile gerek yok böyle bir uygulamayı,pazarı hazır. :)

ozersworld

Profesör
Reaksiyon puanı
14
fark ne ki hocam pazarlamaya bile gerek yok böyle bir uygulamayı,pazarı hazır. :)

Türkiyede yaşıyorsan içeyi de hazır tutucaksın :D ben burda birşey yapmaktan korkarım. Walla mailini takip ettiğim adamların çoğu yurt dışı. Ul.to hesaplarınıda ordan alıyorum. Adamların özel fotolarına kadar. Ama trde bi kere daha düşünürüm. Neden çünkü ulaşılabilirsin.

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
dediğin gibi karışık memleket burası :)

ozersworld

Profesör
Reaksiyon puanı
14
gelmedi mesaj,belki gecikme olmustur

Tekrar gönderdim.

Bu arada xx mail ile xx mailine posta göndererek herhangi bir x firmasının postalarından içeriği kopyalayıp sahte bir host ve domain ile orjinal maiilinden mail gönderip istediğiniz kişinin o firmaya ait hesap şifrelerini kolayca çalabilirsiniz.

Turab Garip

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
175
Acaba?
Konuyu arkadaşlarına şaka yapmak isteyen üye amaçlı açtım ama yani? ee? acaba? inanmam? zart zurt gibi saçma ve absürt mesajlar yüzünden buralara geldi. Bazıları gerçekten inanmayabilir ama onlarda artık inansın ve dolandırılmasın. Bu tür haberler ajanslarda baya mevcut. Umarım anlatabilmişimdir. Hııı ?

Benim amcam sırf bu dolandırıcılara baya tl kaptırdı. Telden. 155 ten arayınca adam ne dedilerse yapmış.

Şu anlamda söyledim; şimdi "ben araba kullanabiliyorum" diye bir konu açsaydım, eminim bana "yani?" diyen çok olacaktı.

ozersworld

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Şu anlamda söyledim; şimdi "ben araba kullanabiliyorum" diye bir konu açsaydım, eminim bana "yani?" diyen çok olacaktı.

iyide ben atabiliyorum demedimki atayım dedim.? Sorun nedir.? Burda bilgi paylaşımında bulunuyoruz. Söylediklerine bak?

Ayrıca araba kullanmak kadar basitse sende yapta tebrik edelim. İyi forumlar..

Son mesajlar