İstediğiniz kişiye istediğiniz numaradan mesaj atayım

Bu konuyu okuyanlar

ozersworld

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Yalnız ara bozmak yuva yıkmak yok :) Böyle birşey yapsam mı acaba? Şuan 3 kişiye gönderdim bir programla. Yalnız program biraz zor ve maharet istiyor o yüzden programı istemeyin ;)

ozersworld

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Ben bunu 10 yıl önce yapıyordum.

Clickatell Messenger

10 yıl önce clickatell ile bende yapıyordum. önemli olan şimdi yapabiliyor musun :) Aslında çok büyük bir dolandırıcılık yöntemi. Allah korusun.

Ayrıca sadece sms deil. İstediğim kişiyi istediğim numaradan arayabiliyorum istersem gizli no veya özel no veya bilinmiyor şeklinde. İstediğim numaradan arayıp ses değiştirerek konuşturabiliyorum. İstersem info@shift. adına mailler gönderebiliyorum. Ama bunları söylüuorum çünkü kötü bir niyetim olsa açık açık söylemezdim.

Snipertr

Profesör
Reaksiyon puanı
6
beni benim numaradan arasana. az dertleşmek istiyorum :)

RedDevil

Profesör
Reaksiyon puanı
19
10 yıl önce clickatell ile bende yapıyordum. önemli olan şimdi yapabiliyor musun :) Aslında çok büyük bir dolandırıcılık yöntemi. Allah korusun.

Ayrıca sadece sms deil. İstediğim kişiyi istediğim numaradan arayabiliyorum istersem gizli no veya özel no veya bilinmiyor şeklinde. İstediğim numaradan arayıp ses değiştirerek konuşturabiliyorum. İstersem info@shift. adına mailler gönderebiliyorum. Ama bunları söylüuorum çünkü kötü bir niyetim olsa açık açık söylemezdim.

Vay vay vay :) neler saklıymış sende :) Cidden program her hangi bir log veya satış yapıyor mu ? Numara toplayım satıyor mu ? Beleşe iş yapacağını sanmıyorum bu devirde. Yollarsan denerük :D

ozersworld

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Vay vay vay :) neler saklıymış sende :) Cidden program her hangi bir log veya satış yapıyor mu ? Numara toplayım satıyor mu ? Beleşe iş yapacağını sanmıyorum bu devirde. Yollarsan denerük :D

Dostum program değilde scriptlerle yapıyorum. Tamamen iyi düşünmeyle hazırlanmış. Ama hazırladığım script ara ara çalışmaz oluyor. Tekrar düzenliyorum. Oda şu şekilde. Mesela uluslar arası bir servisi alıp scpritime gmüyorum. Oradan buradan alınmış servisleri birleştirip bu şekilde bir scpript hazırlıyorum. aslında .php uzantılı bir site açıp bu işi yurt dışı kaynaklı ücretlide verebilirim ama masraf. birde garantisi yok.

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
İnternet üzerinde böyle programlar var.

ozersworld

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Bazı ana haber bültenlerinde bunların programlarının olduğunuda söylediler ama benim pek ihtiyacım olmadığı için araştırmadım..

Mesela şurasını kullanabilirsin..

http://www.freesmscraze.com/

Denedim sıraya kondu falan diyor ama benim scriptte tıkladığın anda sıraya koyma falan yok. Direkt iletiliyor. Arama scrpitmde ise ev telefonunu deniyorum mesela. Tıkladığım anda ev telefonunun çalması bir oluyor. Salise farkı bile yok. Ama http://www.freesmscraze.com/ bu gibi siteler umuma açık olduğu için herkes girebiliyorsms gönderebliliyor. Buda gönderdiğniiz smsin iletim kalistesini h atta hiç iletilememesini sağlıyorki dahada mesaj gelmedi. Sitenin sms teslim edip etmediğide tartışılır. afreesms.com gibi mesela :)

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
Denedim sıraya kondu falan diyor ama benim scriptte tıkladığın anda sıraya koyma falan yok. Direkt iletiliyor. Arama scrpitmde ise ev telefonunu deniyorum mesela. Tıkladığım anda ev telefonunun çalması bir oluyor. Salise farkı bile yok. Ama http://www.freesmscraze.com/ bu gibi siteler umuma açık olduğu için herkes girebiliyorsms gönderebliliyor. Buda gönderdiğniiz smsin iletim kalistesini h atta hiç iletilememesini sağlıyorki dahada mesaj gelmedi. Sitenin sms teslim edip etmediğide tartışılır. afreesms.com gibi mesela :)
O zaman sen bu programı yap burda bi deneyelim..:D Merakla bekliyoruz.

Bide böyle bi program var ana haber bültenlerinde bahsediliyordu..

friendly

Rektör
Reaksiyon puanı
671
Ben de merak ediyorum şahsen o scripti.. :)

ozersworld

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Aranızdan bir kişiyle deneme yapabilirim. Özelden no atarsanız.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Mail ve mail verin birbirine mail attırayım.
No ve No verin birbirine mesaj attırayım.
ve Yine no ve no verin birbirini aratayım.

7/24

Profesör
Reaksiyon puanı
51
Pek inandırıcı gelmedi.

nailasmu

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Ben yurtdışındayım, arayabilirmisin?

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8
herkesten numara istiyosun programı ver nasıl yapıldığını anlat zor ve maharetli diyosun sen programı at bi boşver zor ve maharetliyse yapabilen uğraşsın sonra sen nonu ver sana komple mesaj atalım istediğimiz yerden istediğimiz nodan :) olmazmı

nailasmu

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Programı burada veremez linki ve haklı. Her turlu insan var, çok isteyen pm atsın

sezerr53

Asistan
Reaksiyon puanı
25
nasıl olduğunu pm ile bilgilendirirsen sevinirim

ozersworld

Profesör
Reaksiyon puanı
14

Acaba?

Konuyu arkadaşlarına şaka yapmak isteyen üye amaçlı açtım ama yani? ee? acaba? inanmam? zart zurt gibi saçma ve absürt mesajlar yüzünden buralara geldi. Bazıları gerçekten inanmayabilir ama onlarda artık inansın ve dolandırılmasın. Bu tür haberler ajanslarda baya mevcut. Umarım anlatabilmişimdir. Hııı ?

Benim amcam sırf bu dolandırıcılara baya tl kaptırdı. Telden. 155 ten arayınca adam ne dedilerse yapmış.

Kadima

Rektör
Reaksiyon puanı
841
mailden maile yazma kolayda numaradan numarayı bilmiyordum :) bir deneme yapabilir miyiz ? [MENTION=60852]S4B0T4J[/MENTION]

ozersworld

Profesör
Reaksiyon puanı
14
mailden maile yazma kolayda numaradan numarayı bilmiyordum :) bir deneme yapabilir miyiz ? @S4B0T4J

Özelden no atabilir misin?

Bu arada bu olay 10 sene önce vardı resmi site veya programlarca ama şimdi illegaliteye giriyor dolandırıcılık artıyor diye yasak ama biz hack yaparak kullanmaya devam ediyoruz. Bunu veren bir servis yok varsada mesajlar gelmiyor vs. vs. olay bu

Elusive

Dekan
Reaksiyon puanı
260
Pm atıyorum numarayı deneyelim bi :)

Son mesajlar