acabuco4

Profesör
Reaksiyon puanı
23
izleyeli seneler oldu bir çoğunuz hatırlamaz belki , hayal meyal aklımda , iki kız kardeş var biri çok düzgün bi kız , biri serseri , piskopat , sayko bi tip. düzgün kız bi sebepten hapise düşüyor suçu yokken , diğeride o kız orda ezilmesin falan diye hapise düşüyor , bu şekil bir konusu vardı , hatırlayan çıkar umarım

D

Deleted member 216045

SDN Okuru
izleyeli seneler oldu bir çoğunuz hatırlamaz belki , hayal meyal aklımda , iki kız kardeş var biri çok düzgün bi kız , biri serseri , piskopat , sayko bi tip. düzgün kız bi sebepten hapise düşüyor suçu yokken , diğeride o kız orda ezilmesin falan diye hapise düşüyor , bu şekil bir konusu vardı , hatırlayan çıkar umarım
prison break girl edition :)

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
bizim bu kuzey güney senaryosunun nereden geldiği de belli oldu :)

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
kuzey güneyin başlangıç senaryosu demek istedin heralde. çünkü ilk bir kaç bölümden sonrasının senaryosu falan yok. mahallede dönüp duruyorlar.
düzeltelim o halde öyle olsun.
ancak ana konu aynı gibi temiz oğlan/kız diğeri içeri girmesin diye kendisi girer olay örgüsü başlar. :) bundan sonrası da senaristin yetenekleri

D

Deleted member 216045

SDN Okuru
düzeltelim o halde öyle olsun.
ancak ana konu aynı gibi temiz oğlan/kız diğeri içeri girmesin diye kendisi girer olay örgüsü başlar. :) bundan sonrası da senaristin yetenekleri
yanlız bu kuzey güneyde abisinin yerine giriyor. abisi dışard.
ama prison break ve bu arkadaşın adını bilmediği filmde 2 kişide hapisde . birinde kurtarmak için birinde ezilmemesi içinmiş.
konu aynı olamaz. ve ya bana öyle geldi

acabuco4

Profesör
Reaksiyon puanı
23
Prison break zaten bu filmin senaryodan alınarak yapıldığı kanısındaydım yıllarca , çünkü film diziden daha eskiydi . Fakat filmin adını hatırlıyamıyorum ve pekte ünlü bi film olmadığı aşikar , bilen biri çıkar umarım

salak adam

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Böyle adamın biri adaya düşüyor falan koluna kesik atıp o kandan bi voleybol topuna surat yapıp onunla konuşuyordu delirmemek için.ismi neydi?

mapii

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Sanırım bu Tarık Akanın filmi .. Çeviriye biraz kaçıktır ama Nazmiyenin gönlü açıktır .. Gırgıriye :) :)

byuCk

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Allah'ın selamı üzerinize olsun. Hayırlı ramazanlar arkadaşlar. Aradığım film şöyleydi: Bir adam vardı, bahtsız bir adam. Mesela bir masanın etrafında bir sürü sandalye var ama o gidip ayağı kırık olana oturuyordu. Diğer sandalyelerin hepsi sağlam. Mesela çölde bataklık olan yeri o adam sayesinde buluyorlardı sanırım. Nerede aksilik var adam orada anlayacağınız. İzleyen var mıdır acaba? Adını arıyorum filmin. Teşekkürler.

cglrbae

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Film güzel bişeye benzyo bulursan bizede söyle :)

byuCk

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Biraz eski bir filmdi. Umarım izleyen çıkar.

SamsungGalaxyS3

Profesör
Reaksiyon puanı
0
bende sizin gibi beklemedeyim hususi aklıma takıldı arkadaşın babası cd dvd filmleri ile arası iyidir önceden dükkanı vardı kapadı yazılanları aynen okudum ama bende hatırlamıyorum dedi..

byuCk

Doçent
Reaksiyon puanı
1
İnşaallah bulunur arkadaşlar. Google'da bulamadım yahu...

byuCk

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Birileri bu adamın bu özelliğini keşfediyordu. Hatta emin olmak için yukarıda dediğim gibi uzun bir masa ve etrafına sandalyeler yerleştiriyorlardı. Bir tane de kırık sandalye yerleştiriyorlardı. Sonra adamı içeri alıyorlardı ve herhangi bir sandalyeye oturmasını söylüyorlardı. Adam onlarca sandalyenin içinden kırık olana oturuyordu. Sonra sanırım adamın bu özelliğini kullanıyorlardı.

MrtAltg

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
12,074
takipciler bir bir çoğalıyor benide katın :)