iPhone7 - S7 Edge - P10 Plus hangisini tavsiye edersiniz?

M

Murat Burç

SDN Okuru
Bu ikiliden daha iyi düşük ışıkta kamera performansı göreceli olmakla birlikte daha iyi tasarım vb vb

M

Murat Burç

SDN Okuru
ip7nin işlemcisi hepsinden daha iyi ama geri kalan her özelliği nerdeyse bunlardan daha kötü.
Gündüz P10 kamerası renk doğruluğu olarak daha iyi olabilir. OIS video performansı netleme olarak S7 daha iyi P10un düşük ışık performansından daha iyibir düşük ışık performasına sahip P10 Plus video tarafında da daha iyi ama S7 edge daha iyi.
Batarya noktasında Ya kafa kafaya ya S7 edge öne geçer. Çünkü biliyorum S8 plus Mate 9u geçiyor. S7 Edgenin hemen hemen yakın veya biraz daha kötü pil ömrü var gibi Mate 9 P10dan iyi P10 plusa yakın biraz üstünde veya altında.

erdemenes

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ip7nin işlemcisi hepsinden daha iyi ama geri kalan her özelliği nerdeyse bunlardan daha kötü.
Gündüz P10 kamerası renk doğruluğu olarak daha iyi olabilir. OIS video performansı netleme olarak S7 daha iyi P10un düşük ışık performansından daha iyibir düşük ışık performasına sahip P10 Plus video tarafında da daha iyi ama S7 edge daha iyi.
Batarya noktasında Ya kafa kafaya ya S7 edge öne geçer. Çünkü biliyorum S8 plus Mate 9u geçiyor. S7 Edgenin hemen hemen yakın veya biraz daha kötü pil ömrü var gibi Mate 9 P10dan iyi P10 plusa yakın biraz üstünde veya altında.
Fazla oyun oynayan biri değilim aynı şekilde fotoğrafta çeken iPHONE 7 ALSAM İŞİMİ GÖRÜR MÜ bataryası düşük ama iyi diyorlar Yani bu telefonu alsam pişman olur muyum

M

Murat Burç

SDN Okuru
Fazla oyun oynayan biri değilim aynı şekilde fotoğrafta çeken iPHONE 7 ALSAM İŞİMİ GÖRÜR MÜ bataryası düşük ama iyi diyorlar Yani bu telefonu alsam pişman olur muyum
iPhone almak istediğin için inatla iPhone soruyorsun ama işlem gücü senin için önemli değilse(kaldıki diğer cihazlar kasıyor ip7 uçuyor gibi bir durum söz konusu değil) diğer iki cihazdan birini al iki cihazda işlemci hariç diğer her konuda İp7den daha iyi cihazlar.

Durmuşkandemir

Profesör
Reaksiyon puanı
1,098
S7 ye kıyasla ıphone 7 daha iyi bir cihaz A10 işlemcisi gayet başarılı ikisinin arasında ben iPhone 7 derim tabi 6s diye soranlar da oluyor o zaman s7 derdim.

kanserimm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
uzun yıllar kullanayım diyorsan iphone alabilirsin

M

Murat Burç

SDN Okuru
Aynen öyle istiyorum ios andoide karşı daha çok gidiyor demi
Öyle bir durum yok kardeşim Androidde samsung tarafını konuşursak note 4den beri kronik yavaşlık problemi çözüldü. Hepsi uzun kullanacağın cihazlar. Ben sana diyeyim iPhone 7 alırsan hata yaparsın. Şu ikilidenüstün olduğu tek nokta işlemcisi gerisi boş

erdemenes

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öyle bir durum yok kardeşim Androidde samsung tarafını konuşursak note 4den beri kronik yavaşlık problemi çözüldü. Hepsi uzun kullanacağın cihazlar. Ben sana diyeyim iPhone 7 alırsan hata yaparsın. Şu ikilidenüstün olduğu tek nokta işlemcisi gerisi boş
SİZ NE KULLANIYORSUNUZ

Reaksiyon puanı
258
Uzun ömürlü istiyorsan İp7 al rahat edersin.Ben Note 4 kullanıyorum kasmalardan gına geldi artık 2-3 gün içerisinde iP7 Plus alacağım.

tolga26esk26

Asistan
Reaksiyon puanı
43
s7 edge mi iphone 7 mi p10 plus mı
uzun kullanım ve gerçekçi fotoğraf çekimi daha güçlü işlemci ip7 derim s7 edgeninde vardır üstün olduğu kısımlar mesela batarya kamerasını bilmem ama galaxy c7nin çektiği fotoğrafları gördüm hiç gerçekçi değil çizgi film gibi foto çekiyor s7 edge ile c7 arasında dağlar kadar fark vardır ama kıyaslanamaz ikisi sadece benim bildiğim galaxyler gerçekçi foto çekemiyor fazla s7 edgenin tasarımı muazzam ama çok dikkatli kullanacaksan al yinede tavsiyem ip7 hatta 7de değil 8 bekle şunun şurasında ne kaldı eylüle

M

Murat Burç

SDN Okuru
uzun kullanım ve gerçekçi fotoğraf çekimi daha güçlü işlemci ip7 derim s7 edgeninde vardır üstün olduğu kısımlar mesela batarya kamerasını bilmem ama galaxy c7nin çektiği fotoğrafları gördüm hiç gerçekçi değil çizgi film gibi foto çekiyor s7 edge ile c7 arasında dağlar kadar fark vardır ama kıyaslanamaz ikisi sadece benim bildiğim galaxyler gerçekçi foto çekemiyor fazla s7 edgenin tasarımı muazzam ama çok dikkatli kullanacaksan al yinede tavsiyem ip7 hatta 7de değil 8 bekle şunun şurasında ne kaldı eylüle
iP8e para yetirebilecek adam kalkıp burda 7 ve S7 edgeyi ve p10u sormaz . P10 Plus 7 plus ve S8 Plusu sorar.

M

Murat Burç

SDN Okuru
7i alan üste birikim yapar bi kaç ay 8ide alır 7de çok ucuz bişey değil
8in 10. yıl iPhone olması sebebi ile Appleın sağlam kazık hazırladığını düşünemiyor musun ?
En az 4500 TL olacak cihaz. 7 şuan 3000 TLye bulunabiliyor.
iP8 karşısınada Note 8 geliyor.

asdwe3361

Asistan
Reaksiyon puanı
132
Tereddütsüz kamera batarya arama ses şebeke gücü ultra hızlı şarj stabilite ve garanti seçeneği ile p10 plus..

M

Murat Burç

SDN Okuru
Tereddütsüz kamera batarya arama ses şebeke gücü ultra hızlı şarj stabilite ve garanti seçeneği ile p10 plus..
Hiç baktınız mı bilmiyorum ama P10 plusun Türkiyede Huawei garantili olarak satışı yok.
Batarya noktasında Mate 9 ile kafa kafaya hatta biraz altında şarj ömrüne sahgip olacaktır. P10 Plus , S7 edge ise S8 ve S8 plusla aralarında hatta S8 plusa daha yakın pil ömrüne sahip bir cihaz ve S8 Plus ve S8 mate 9u pil olarak çok rhaat bir şekilde geçiyor.

tolga26esk26

Asistan
Reaksiyon puanı
43
8in 10. yıl iPhone olması sebebi ile Appleın sağlam kazık hazırladığını düşünemiyor musun ?
En az 4500 TL olacak cihaz. 7 şuan 3000 TLye bulunabiliyor.
3000e ip7nin yanından bile geçirtmediler yoksa ben alırdım ha 2.el diyorsan doğrudur ona bakarsan hepsi kazık şurda 2 sene önce 3000 tlye dünyada tel diye bişey yokdu max 2700 2800dü sanki iphone uçunca diğerleri dur biz arkadan gelekmi dediler onlarda uçtu bana kalsa hiçbiri 2000 tl etmez ama veriyoruz işte yapıcak bişey yok

M

Murat Burç

SDN Okuru
3000e ip7nin yanından bile geçirtmediler yoksa ben alırdım ha 2.el diyorsan doğrudur ona bakarsan hepsi kazık şurda 2 sene önce 3000 tlye dünyada tel diye bişey yokdu max 2700 2800dü sanki iphone uçunca diğerleri dur biz arkadan gelekmi dediler onlarda uçtu bana kalsa hiçbiri 2000 tl etmez ama veriyoruz işte yapıcak bişey yok
Apple iPhone 7 32 GB (Apple Türkiye Garantili) Fiyatı Daha yeni yükselmiş geçenler 3000 tlydi

M

Murat Burç

SDN Okuru
bence daha uzun süre gidiyor uzun kullanımda android sapıtıyor diyebilirim ios çok stabil
Ağzınızdan düşmüyor bir stabil lafı gidiyor da gidiyor.
İzle bi bakayım kim neymiş. Note 4ün yavaş ve ram yönetimi çok da iyi olmayan snapdragon sürümü.
Android şöyle yok uzun kullanımda böyle bitti o işler kardeşim bitti. Anlatabiliyor muyum bitti.
Adam 6S kasıyor diye S8e geçiyor siz hala ya kardeşim iOS stabil derdindesiniz.