Iphone X mi Iphone 8 Plus mı ?

whitestone.ba

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Arkadaşlar geçen haftaya kadar severek kullandığım cihazım Xiaomi Mi 6 ekranında çıkan problem nedeniyle beni biraz üzdü. Garantiye yolladım ve gelmesini bekliyorum. Cihazım geldiği gibi satmayı düşünüyorum ve Apple marka telefon almak istiyorum. Tabi Xiaomi Mi 6 çok hızlı bir cihazdı bu yüzden hız konusunda kayıp yaşamayacağım bir cihaz almak istiyorum. Bu yüzden başlıktaki iki telefonu seçtim ama karar veremedim. Forumda bu iki cihazdan biri hakkında bilgisi olan veya kullanan arkadaşların yardımını bekliyorum. İyi forumlar.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Mi6'dan asla bu iki cihaza geçmezdim ben şahsen asla üzerine 3000-4000 TL hak edecek cihazlar değiller. İlla hıza taktiysaniz OnePlus 5T alın veya mi7/OnePlus 6 bekleyin derim

whitestone.ba

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Aslında ikinci derdim de bu garanti servisi konusunda korkum Delta Servis korkutuyor. Mi 7 alsam yine aynı servis :( Oneplus a kim bakıyor servis ?

ezel56

Asistan
Reaksiyon puanı
41
Dostum iphone x 8 plustan daha iyi cihaz ama 6100 tl degerindeki bi telefonun en iyi kameraya en iyi ekrana en uzun sarj ömrüne vb bi cok seyin en ust seviyede olmasi lazim iphone x te sadece faceid ust seviyede yani diger android cihazlari 6100 lira bandinda bi telefon cihaz yapsinlar demek istedigimi daha iyi anlarsin bence 8 plus al hizli bir cihazmis kullananlar öyle diyor kamerasi cok iyi is yerinde 2 kisi aldi ve cok memnunlar.

emrsnel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aslında ikinci derdim de bu garanti servisi konusunda korkum Delta Servis korkutuyor. Mi 7 alsam yine aynı servis :( Oneplus a kim bakıyor servis ?
Oneplus da ciddi bir problem yaşayacağını zannetmiyorum Apple servisi çok iyi ama eskisi gibi birebir değişim yapmıyor ve kardeşimin telefonuna sıvı temansı diye kapsam dışı bıraktılar. Son dönem ios kullanıcıları akın akın android e geçerken mantıklı bir davranış olmaz bence . Oneplus 5t kullanıyorum 1,5 aydır iPhonedan geçtim hiç pişman değilim

Reaksiyon puanı
258
Dostum iphone x 8 plustan daha iyi cihaz ama 6100 tl degerindeki bi telefonun en iyi kameraya en iyi ekrana en uzun sarj ömrüne vb bi cok seyin en ust seviyede olmasi lazim iphone x te sadece faceid ust seviyede yani diger android cihazlari 6100 lira bandinda bi telefon cihaz yapsinlar demek istedigimi daha iyi anlarsin bence 8 plus al hizli bir cihazmis kullananlar öyle diyor kamerasi cok iyi is yerinde 2 kisi aldi ve cok memnunlar.
İphone X 5200 seviyelerine düştü.

alcasar

Asistan
Reaksiyon puanı
51
Bak sana basit bir dille anlatiym Samsungun kaliteli bir modelinden İphone x e geçsen bmw den ferrari ye geçmiş olursun. Ama Mİ6 dan İphone x e geçersen yada 8 plus'a ( ikiside iyidir) geçersen tofaş dan ferrari ye geçmiş olursun. Yani özetle seni üzmez. Hatta alışırsan bırakamayabilirsin bile.

Death Mark

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,428
Tercihler arasından en mantıklısı İphone 8 Plus olur.

ErdemKr91

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Şu an İçin iPhone 8 plus derim iPhone x ilk seri bir cihaz olduğu İçin zamanla belli başlı sorunları çıkabilir illa ama bence x in ekranı daha iyi performans konusunda ikiside aynı kafa kafaya aynı işlemciden dolayı ben 8 plus kullanıyorum 4 ay oldu alalı memnunum çok hızlı bir cihaz kamera konusunda gece pek olmasa da gündüz efsane işler çıkarıyor hatta sana bugün çektiğim bir fotoğrafı eklim seçimini sen yap
506DC016-9028-4E2B-A283-75404D9B532C.jpeg

whitestone.ba

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Şu an İçin iPhone 8 plus derim iPhone x ilk seri bir cihaz olduğu İçin zamanla belli başlı sorunları çıkabilir illa ama bence x in ekranı daha iyi performans konusunda ikiside aynı kafa kafaya aynı işlemciden dolayı ben 8 plus kullanıyorum 4 ay oldu alalı memnunum çok hızlı bir cihaz kamera konusunda gece pek olmasa da gündüz efsane işler çıkarıyor hatta sana bugün çektiğim bir fotoğrafı eklim seçimini sen yap Ekli dosyayı görüntüle 37823
Peki hocam telefonun büyüklüğü bi rahatsizlik veriyor mu ? Cepte falan ne biliyim yada başka az küçük olaydi dediniz mi yani hic[emoji1]

whitestone.ba

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Herkese cok teşekkür ederim değerli görüşleri ve bilgileri için

ErdemKr91

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Peki hocam telefonun büyüklüğü bi rahatsizlik veriyor mu ? Cepte falan ne biliyim yada başka az küçük olaydi dediniz mi yani hic[emoji1]
Ben hep büyük telefonları tercih ettiğim için hiçte büyük gelmiyor bana hatta x in ekranı daha büyük ama elime aldığım zaman küçükmüş gibi geliyo bana

ir10

Asistan
Reaksiyon puanı
18
x yerine 8 plus al bencede okadar fiyat farkına değmez bende 8 plus kullanıyorum x te bence tek fark tasarım ve ikinci kamerada ois

WellTime54

Profesör
Reaksiyon puanı
1,000
Adamını bulursan tanıdığın varsa 4900 e x bulabilirsin ben geçen telefoncuma sordum 4800 e kadar ayarlarız dedi ama ben tavsiye etmedim hiç bi zaman fakat ikisi arasından x derim

whitestone.ba

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Ben hep büyük telefonları tercih ettiğim için hiçte büyük gelmiyor bana hatta x in ekranı daha büyük ama elime aldığım zaman küçükmüş gibi geliyo bana
Hocam birde sizden rica etsem batarya performansi hakkında bilgi alabilir miyim ? Nasil kullanımınız ve gün sonunda ne kadar oluyor?