İPHONE mu huawei mi Hız testi

Bu konuyu okuyanlar

Harun Buğra

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
ilk defa İphone 5s kullandım 3 yıl önceydi bana göre androidden farklı olarak tek ve gerçek çekici yanı gerçekten aşırı hızlı olmasıydı hızdan kastım şudur. Android cihazlarda 3 yada 3 den fazla uygulama arka planda çalıştığında uygulama arasındaki geçişler geçkten yavaşlıyor fakat bu ios için söz konusu değil ve çok hoşuma da gidiyor.Asıl soruna gelirsek 2 dönemdir LG kullanıyorum G5 ve şu an kullandığım V20 modeli kamera açısından gerçekten iddalı bir cihaz ama sizden isteğim şudur HUAWEİ MATE 10 PRO incelemenizi gördüm ve bazı personeller huawei kullandığı için bu kasma birden çok uygulama açıkkenki yavaşlama sorunu ile karşı karşıya kalmadıklarını belirttiler bende bu konuda tecrübe sahibi olan sizlere böyle bir soru yöneltmek isterim İOS işlemci de ki olan hız HUAWEİ MATE 10 PRO için de geçerlimi kullandınız biliyorsunuzdur çünkü gerçekten bu yavaşlama sorunundan bıktık. LG den çıkıp HUAWEİ YADA iPhone geçiş yapacağız görüşünüze göre teşekkür ederim dönüş yaparsanız

kadir_aslan

Asistan
Reaksiyon puanı
0
valla kardeşim ıphone 5 im vardı 7 aldım. Gereksiz çok büyük elinle rahat kullanamıyorsun. İphone 5 büyüklüğü en ideal büyüklüktür tavsiye ederim.

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
WP' den ıphone' ye geçtim. 6S Plus kullanıyorum. Büyük ekran hiç sıkıntı yaşamıyorum hızı zaten belli söylemeye gerek yok özellik az sadece Iphone' lerde.

FurkanT.

Profesör
Reaksiyon puanı
340
O yavaş androidler Iphone 5s zamanında kaldı. Yok artık o yavaş ve bir kaç uygulamayla kasan android. İnan bana hic şüphen olmasın.

elmacıbedevi

Asistan
Reaksiyon puanı
22
WP' den ıphone' ye geçtim. 6S Plus kullanıyorum. Büyük ekran hiç sıkıntı yaşamıyorum hızı zaten belli söylemeye gerek yok özellik az sadece Iphone' lerde.
Hocam ben de WP kullanıyordum Lumia 525 :( Anılarım depreşti

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Hocam ben de WP kullanıyordum Lumia 525 :( Anılarım depreşti
4 sene Lumia 820 kullandım. Şu an 6S Plus kullanıyorum. Lumia' dan aldığım zevki Iphone' den alamıyorum. Benim için çok güzel telefon ve harika bir işletim sistemi idi. Maalesef geliştiremedi kendisini.

Harun Buğra

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
Aslima bakarsniz o kadar teferruatli ozelliklerk pek kullanmiyoruz ama genede son sürümlerde android dediginiz gibiyse haklisiniz olabilir

TeknoBoss32

Profesör
Reaksiyon puanı
494
şuan iphonelarda kasıyor.o kasılma dönemi eskidendi artık kasma falan yapmıyor.yukarıda murat burç'un da paylaştığı gibi eşit hızdalar.(birisi 6k-birisi 4k)Huawei mate 10 pro gönül rahatlığıyla alınabilir.Tek sorunu kamerada bulunan OIS sistemi kötü.Ama gerek hızı,gerek ekranı ve özellikle bataryası olarak çok iyi bir cihaz.Eğer video için geçerli oıs sistemi sizin için önemliyse bataryası biraz daha kötü olan note 8 alabilirsin.ikiside kamera olarak zirve cihazlar

Bareth Gale

Profesör
Reaksiyon puanı
300
Mate 10 Pro innnnnnnnanılmaz süper bir makine. Kesinlikle tavsiyemdir. Her konuda.

WellTime54

Profesör
Reaksiyon puanı
1,000
Ben yakından android amiral gemisinide iosuda gözlemliyo kullanıyorum ios taki akıcılık kim ne derse desin hiç bir android cihazda yok bu konuda bana videoyla gelmeyin ben iki sisteminde güçlü modellerini gözlemledim gözlemliyorumda fakat androidin üst seviye cihazlarıda asla eskisi gibi değil gayet stabil ve hızlılar ben hali hazırda iphone 7 kullanıyorum LG V30+ a geçeceğim risk alıp sanada android cihaza geçmeni tavsiye ederim.iphone 7 den hiç bir şikayetim yok ben artık bu apple şirketine ayar olmaya başladım sebebi bu benim için :)

M

Murat Burç

SDN Okuru
Ben yakından android amiral gemisinide iosuda gözlemliyo kullanıyorum ios taki akıcılık kim ne derse desin hiç bir android cihazda yok bu konuda bana videoyla gelmeyin ben iki sisteminde güçlü modellerini gözlemledim gözlemliyorumda fakat androidin üst seviye cihazlarıda asla eskisi gibi değil gayet stabil ve hızlılar ben hali hazırda iphone 7 kullanıyorum LG V30+ a geçeceğim risk alıp sanada android cihaza geçmeni tavsiye ederim.iphone 7 den hiç bir şikayetim yok ben artık bu apple şirketine ayar olmaya başladım sebebi bu benim için :)
Ben OnePlus 5'in akıcığını görmedim ama işlemci olarak iPhone 7'den daha güçsüz OnePlus 3T'nin akıcılığını tecrübe ettim ve o cihaz akıcılığı yanında iPhone 7 hiçbirşey.

WellTime54

Profesör
Reaksiyon puanı
1,000
Ben hiç bi zaman iphone sevdalısı olmadım gördüğümü söylüyorum sende gördüğünü yazmışsın doğrudur.bakalım v30+ alınca android tecrübelerimizide anlatırız olduğu gibi

Harun Buğra

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
Ben hiç bi zaman iphone sevdalısı olmadım gördüğümü söylüyorum sende gördüğünü yazmışsın doğrudur.bakalım v30+ alınca android tecrübelerimizide anlatırız olduğu gibi

Bende çok merak ediyorum LG V20 kullancısıyım V30 bekliyoruz acaba denildiği kadar varmı

WellTime54

Profesör
Reaksiyon puanı
1,000
Bende çok merak ediyorum LG V20 kullancısıyım V30 bekliyoruz acaba denildiği kadar varmı
Oled ekranı hafifliği inceliği şık tasarımı arka kameraları ve hepsinden önemlisi 2017 de çıkan tüm cihazlardan daha iyi bir pil performansı göstermesi benim beğenimi kazandı bugün satışa çıkacak dedi dün LG mobil satış müdürü telefoncumdan haber bekliyorum siyah rengini söyledim en kısa zamanda alıp tecrübe edicem

M

Murat Burç

SDN Okuru
V30 tam bir balon kimse kusura bakmasın. Asla bir V20 veya V10 olamaz. V10 çıktığında ses olarak HTC'yi bile geçmişti. Ekran-kamera bileşimi Note 5 ile yarışıyordu. Tek sıkıntısı batarya idi ha bir de o kronik sorunlar.
V20, G5 rezaletinden sonra bir devrimdi.

V30'a bakıyorum ön kamera rekabetçilikten uzak, arka kamera OIS iyi değil 4400 fiyat çekilmiş ama rakiplerdeki 6GB RAM yok. Tek olumlu gelişme P-Oled ve buna bağlı pil gelişmesi.
G7'yi bekleyin daha iyi. LG ceosu bu sefer sağlam sanırım. Hoş alana hayırlı olsun ne diyleim.

WellTime54

Profesör
Reaksiyon puanı
1,000
V30 tam bir balon kimse kusura bakmasın. Asla bir V20 veya V10 olamaz. V10 çıktığında ses olarak HTC'yi bile geçmişti. Ekran-kamera bileşimi Note 5 ile yarışıyordu. Tek sıkıntısı batarya idi ha bir de o kronik sorunlar.

V30'a bakıyorum ön kamera rekabetçilikten uzak, arka kamera OIS iyi değil 4400 fiyat çekilmiş ama rakiplerdeki 6GB RAM yok. Tek olumlu gelişme P-Oled ve buna bağlı pil gelişmesi.
G7'yi bekleyin daha iyi. LG ceosu bu sefer sağlam sanırım. Hoş alana hayırlı olsun ne diyleim.
V30+ balon değil bence ki huawei gibi şişirmedi adamlar.ön kamerasının 5 mp olmasını açıkladı lg mobil satış müdürü eğer ön kamerada mp i yüksek tutsaydık geniş açılı ön kamera koyamazdık dedi cihaza neyse yalan doğru orası ayrıda kullanılan 4 gb ram yeni teknoloji bi ram çok sıkıntı değil yani 4 olması g7 e gelince bi kanalda dinlemiştim adamlar g7 i yapıp ceo ya götürmüşler adam beğenmemiş sıfırdan yapın demiş g7 i tekrar o yüzden g7 gecikecek şubatta göremeyiz gibi

Harun Buğra

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
Oled ekranı hafifliği inceliği şık tasarımı arka kameraları ve hepsinden önemlisi 2017 de çıkan tüm cihazlardan daha iyi bir pil performansı göstermesi benim beğenimi kazandı bugün satışa çıkacak dedi dün LG mobil satış müdürü telefoncumdan haber bekliyorum siyah rengini söyledim en kısa zamanda alıp tecrübe edicem

Görüşlerini ve deneyimini bekliyorum Teşekkürler

---- Mesajlar birleştirildi ----

Şu konuda sana katılabilirim V serisinde Değişir batarya sorunu sevmiyorum bende evet yedek orjinal batarya göndermeleri hoş ama değişir batarya işleri biraz sarpa sarıyor bence

Son düzenleme:

Son mesajlar