iPhone Kullananlar Kulübü

sesu12

Asistan
Reaksiyon puanı
1
İtunes üyeliğinide yaptım, olmazsa olmaz programlar nelerdir? Tavsiye edecek olan varmı ?

Mr.Elm

Doçent
Reaksiyon puanı
5
1 yıllık android serüveninden sonra bende iphone 5 ile aranıza katıldım. Arkadaş teknolojiyi kullandığımı hissettim yaa :)

ozkan003

Asistan
Reaksiyon puanı
2
arkadaşlar, iphone = candır !!! kimisi yok ele, ayağa düştü kimisi hava atmak için vs diyor ama bilen için gerçekten candır. iphone konusunda uzmanım, soru sorabilirsiniz, mümkün olduğunca foruma girip cevap yazmaya çalışırım.

bazı arkadaşlar jailbreak zararlımıdır diye sormuş, bence zararın aksine çok faydalı bir şeydir. mesala süper ötesi tweaklar var, iblacklist, sbsetting, WinterBoard vs vs. her jb yapan bedava program yüklemek için değil sadece cydia olan programları kurmak içinde jb yapar.

2 çeşit jb var.

tetheret = bu jb tam stabil değil yani beta jb dir. telefonu açıp kapattığınızda bazı özellikler devre dışı kalır, yeniden çalıştırmak için bir takım işlem yapılır anahtar kelime just boot'dur. (3gs new bootromda ve i4 de bu jb kullanılabilir.)

Untetheret = bu sağlıklı ve kullanışlı olan jb dir. tadından yenmez :)

sorular olursa memnuniyetle cevap verebilirim. iPhone, iPad, iPod Touch uzmanlık alanım.

Jb durumu (3GS old bootromlu telefonlar her sürümdeki jblerde untetherettir.)

SürümiPhone 5iPhone 4SiPhone 4iPhone 3GSiPhone 3
6.0.1YOKYOKTetheretTetheret*****
6.0YOKYOKTetheretTetheret*****
5.1.1*****UntetheretUntetheretUntetheret*****
5.1*****YOKTetheretTetheret*****
5.0.1*****UntetheretUntetheretUntetheret*****
5.0*****YOKTetheretTetheret*****
4.3.3**********UntetheretUntetheret*****
4.2.1**********UntetheretUntetheretUntetheret

***** işareti bu sürüm desteklenmiyor anlamında kullanılmıştır.

Edit(ler) : bilgi güncellemek amacıyla yapılmıştır.

sesu12

Asistan
Reaksiyon puanı
1
5 için jailbreak çıkması pek uzun sürmez deniyor.

sesu12

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Action Movie FX iyi bir uygulamaymış ücretsiz ise indiriyorum

oslun

Dekan
Reaksiyon puanı
33
iPhone 5 alabildim sonunda, benide ekleyin kulübe :p

Felagund

Profesör
Reaksiyon puanı
15
@ozkan003 kardeş ipad 4 wifi a6x ios6.0.1 var, bilgisayarımdaki ipa dosyalarını nasıl kurarım cihaza yardımcı olabilir misin?

Milton Sirotta

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Ben buraya favori oyun ve uygulamalarımı yazdım.Sizde kendi favori uygulama ve oyunlarınızı yazarsınız artık.Birde Kulübe alırsanız sevinirim.Bu arada iPod Touch 5 kullanıcısıyım.Sorun olmaz değil mi ?

vedatislak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bende sana bişey soracağım 2.el 2 yıl ama temiz kullanılmış iphone 4 var 800 lira alınmalı mi

İhtiyar-1

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Benim iphone'm yok bir arkadaşa bakıp çıkabilirmiyim? Yada uzaktan seyretsem?.. :(

Vefasiz

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Iphone candır IOs stabildir ama ne varki merhum jobsdan sonra pek güvenemiyorum..4S'le noktayı koydum :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:dil::dil::dil:iphone nun bende her modeli var ama en iysi samsung note 2 bunu alın özenti ama olsun :)))

feoster

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar iphone 4 telefonum var kablosuz ağa bağlanmiyor en dandik tellerin gördüğü ağı görmüyor ...hatta telim alay konusu oldu birde kişisel erişim noktası telden kayboldu...denemediğim yöntem kalmadı ..ağ sıfırlamak sistemi sıfırlamak olmadı gitti yardımcı olabilecek varmı..

- - - Mesaj Güncellendi - - -

arkadaşlar iphone 4 telefonum var kablosuz ağa bağlanmiyor en dandik tellerin gördüğü ağı görmüyor ...hatta telim alay konusu oldu birde kişisel erişim noktası telden kayboldu...denemediğim yöntem kalmadı ..ağ sıfırlamak sistemi sıfırlamak olmadı gitti yardımcı olabilecek varmı..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Merhaba,

İphone 5 satın aldım fakat hangi ülke üretimi olduğunu öğrenmek istiyorum. Destek verecek arkadaşa şimdiden çok teşekkür ederim.

athelvaci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba arkadaşlar iphone 5 aldım ilk defa ios kullanıyorum telefonuma müzik atmak istiyorum internetten falan arastırdım nasıl müzik atacağımı fakat internette gördüğüm ile aynısını uygulamama rağmen müzikleri atamıyorum. itunes ve itoolsdan denedim şöyle bir sorun aslında telefonda müzik var gibi görünüyor http://imgim.com/6560incir5335335.jpeg ama telefona bakıyorum yok. tekrardan atarken şöyle bi sorun çıkıyor anlamadım http://imgim.com/4239incia2331794.png .telefondan itunese bağlanıp bir müzik indireyi dedim müziği indiriyor fakat tam bitmesine yakın sorun çıktı diyor yine hiç bi şekilde müzik yükleyemiyorum kafayı yiyecem. yardım lütfen:crying:

contorium

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Bende Iphonelular kulübüne 5 serisi ile katıldım ama görgüsüzlük olmasın diye telefonu herkes içinde sıkılarak açıyom yav :(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bir hafta önce bende aldım ama tel kapanıp duruyo durduk yere acaba neden .bu sorunu yaşayan var mı

emrhyldrm

Doçent
Reaksiyon puanı
89
İphone 5 almayı düşünüyorum.Kafam rahat olsun diye yurtiçinden garantili alacağım.Genelde bütün alışverişlerimi internet üzerinden yapan birisiyim fakat okuduğum yorumlardan sonra sorun yaşamamak için bizzat gidip elden teslim alacağım ve aldığım yerde kutusunu açtıracağım.Sizce nereden almalıyım? Servis olarak kvk genpa teleservice olarak ayrılıyor diye biliyorum.Teleservice olmasını istiyorum.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bende iPhene 5S alayım diyorum. Çinde satışa sunulmuş, arkadaş gelecek ona aldırcam hemde burdaki iPhone 4'den daha ucuz.

mei

Profesör
Reaksiyon puanı
36
bende kullanıyorum hatta isteyen olursa TR garantili satabilirim beyaz iphone5