iPhone işlemci

Parzi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Elimde ıphone 15 pro var ama android bunu iOS işlemciye çevirme şansım var mı ? İşlemcisini falan ıphone 7 den alsam vs

Parzi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Cihaz sıfır gibi içi android
5EB80A7C-1532-4D4B-9E20-90A25D209F2B.jpeg

Mesaj otomatik birleştirildi:

Replika cihaz

Parzi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Nasıl yani normal android gibi kullanılmaz mı YouTube Google vs yada uygulamaların açılmasında sıkıntı olur mu ?

Reaksiyon puanı
4,602
Nasıl yani normal android gibi kullanılmaz mı YouTube Google vs yada uygulamaların açılmasında sıkıntı olur mu ?
Tabi ki sorun olur hocam. Android ve cihazın içinde saçma sapan bir işlemci var.
İşlemci demek zorunda kaldım. Çöp desek daha mantıklı olur.

Parzi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
İçindeki işlemciyi de değiştirip ıphone 7 8 falan taksam da olmaz değil mi ?

irsuya

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
3,036
Bir sorun olmaz, frame droplu da olsa bahsettiğin uygulamaları açar ancak yaydıkları radyasyon falan belli değil, onu alacağıma 2. el S8 falan kullanırım çok daha iyi.

Parzi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar bu ürüne para vermedim birisi verdi bana ve böyle bişey olur mu diye soruyorum kendim ıphone 13 kullanıyorum memnunum sadece olur mu diye sordum herkesin ilgisi ve yorumları için teşekkür ederim.

Reaksiyon puanı
4,602
Bir sorun olmaz, frame droplu da olsa bahsettiğin uygulamaları açar ancak yaydıkları radyasyon falan belli değil, onu alacağıma 2. el S8 falan kullanırım çok daha iyi.
Bir sorun olmaz mı? Dostum bu işten gerçekten anlamıyorsun.
Sana bir tane replika tek kameralı bir ürün gönderelim incele istersen.
Cihaz çöp sen diyorsun ki bir şey olmaz. Kahkaha attım. :D

irsuya

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
3,036
Bir sorun olmaz mı? Dostum bu işten gerçekten anlamıyorsun.
Sana bir tane replika tek kameralı bir ürün gönderelim incele istersen.
Abi bu nasil bir yorum? Bunu yazmak icin, mesajimi burnun ile okuman lazim. Hala toxiclige devam ediyorsun.

Bak adama diyorum ki; o programlari, frame droplu da olsa acar ancak o cihazin yaydigi radyasyon falan belli degil.

“Bir sey olmaz” edatini kullandigim kisima bir bak bakayim. Sanki cihazi kullanmasini onermisim.

Reaksiyon puanı
4,602
Abi bu nasil bir yorum? Bunu yazmak icin, mesajimi burnun ile okuman lazim. Hala toxiclige devam ediyorsun.

Bak adama diyorum ki; o programlari, frame droplu da olsa acar ancak o cihazin yaydigi radyasyon falan belli degil.

“Bir sey olmaz” edatini kullandigim kisima bir bak bakayim. Sanki cihazi kullanmasini onermisim.
Üstteki yorum bana ait değil ve ayrıca konuyu açan arkadaşta zaten Android olarak gelen karta İOS çipi takmaktan bahsediyor. Takılabilir mi gibi hani, yorumunun yanlış anlaşılmaya müsait.

Parzi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar bu ürüne para vermedim birisi verdi bana ve böyle bişey olur mu diye soruyorum kendim ıphone 13 kullanıyorum memnunum sadece olur mu diye sordum herkesin ilgisi ve yorumları için teşekkür ederim.
Para vermedim !! Ne kadar onu da bilmiyorum.