Soru iPhone 8 Plus Yarın Satacağım ve Sorularım Var

Reaksiyon puanı
4,331
Arkadaşlar XR aldım. 8 Plus'ta bilgi kalsın istemiyorum. Telefonu aktardım. İşlem bitince iPhone'u sıfırla çıktı. Sıfırladım ama ne hesaplardan çıkış yaptım ne de iPhone'u bulu kapattım ama iPhone u sıfırla seçeneği çıkınca sıfırladım Şuan bilgi kalmış mıdır?

Kaldı ise ne yapmam gerekir? Telefona giremiyorum anca aktar seçeneği ile açılıyor.

Sizce yapmam gereken bir şey var mı? Her ihtimale karşı şifre değiştirdim ve Google'dan baktım. Cihazlar kısmında 8 Plus aktif değil.

Son düzenleyen moderatör:
Reaksiyon puanı
4,331
iCloud'dan çıkış yaptıysanız sorun yok.
iCloud'dan çıkış yapıldıysa, problem yaşamazsınız.
Yapmadım direk sil çıkınca sildim şimdi telefon aktarmadan nasıl kurulum yapıp açarım telefonu hangi işlemleri yapmam lazım
Mesaj otomatik birleştirildi:

IMG_0456.jpeg
IMG_0457.jpeg
IMG_0458.jpeg

Arkadaşlar Şuan giriş yaptım telefona 8 Plus durumu bu sanırım çıkış olmuş
IMG_0459.jpeg

Arkadaşlar telefonu kurcaladım benle ilgili bilgi kalmamış tekrardan tüm ayarları sıfırladım şimdi iPhone u tekrar siliyorum

Son düzenleme:

SPECİAL FORCES

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,914
Yapmadım direk sil çıkınca sildim şimdi telefon aktarmadan nasıl kurulum yapıp açarım telefonu hangi işlemleri yapmam lazım

Ekli dosyayı görüntüle 189789Ekli dosyayı görüntüle 189790Ekli dosyayı görüntüle 189791

Arkadaşlar Şuan giriş yaptım telefona 8 Plus durumu bu sanırım çıkış olmuşEkli dosyayı görüntüle 189792

Arkadaşlar telefonu kurcaladım benle ilgili bilgi kalmamış tekrardan tüm ayarları sıfırladım şimdi iPhone u tekrar siliyorum
Herhangi bir işlem yapmanızı gerek yok, zaten yapılması gerekeni yapmışsın.
İçeride veri kalmaz zaten.

Reaksiyon puanı
4,331
Piyasanın biraz altına sattın sanırım herhangi bir sorunu var mıydı?
Easycep ten aldım easycepe sattım, her yönden sorunluydu şebeke, ekran, kasma, ısınma vs

Onu şahısa satamazdım vebal resmen easycepe sattım aldığım yere olduğu gibi sattım 3 hafta olmadı alalı geriside beni alakadar etmez.