iPhone 8 Plus Deneyimlerim

WellTime54

Profesör
Reaksiyon puanı
1,000
Kardeşim bende iphone kullanıcısıyım bende tüm eksiklerini dile getiriyorum, ki İos’su ben sevmedim şuan mecburiyyetten kullanıyorum kimseyede tavsiye etmem şahsi fikrim sadece benim yaşadıklarımı yada gözlemlerimi dile getiririm. Ama sen bana dönmüş gün boyu benimle beraber misin diyorsun aslında görüşümüz aynıda sen beni yanlış anlıyorsun :)
Sen yanlış yerden girdin farkında değilsin

RasyoneL78

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Kardeş sen açıyorsun telefonu hiç kullanmıyorsun heralde gün boyu 92 olması mümkün değil obli doğrusunu yazmış bende aldım 8 plus akşama 40 a düşüyor
BENİM GÜNÜM 8 DE BAŞLAYIP 2 DE BİTİYO
--- Gönderi Güncellendi ---
Bir şey soracam şarjın %5 ve altı seviyeye indiği zaman telefonun kasıyor mu performans kaybı yaşadın mı hiç
BİLGİM OLMADAN YAZIYORUM mantıken şarj %5 e inince telefon yakın zamanda şarj olmayacağım diyip performansını düşürüyo olabilir

seyhmus21

Profesör
Reaksiyon puanı
255
Oyunlarda ya da ağır işlerde şarj %10 a gelince kasma yapıyor ama şayet browser müzik ya da diğer işlerde tıkır tıkır çalışıyor büyük ihtimal ağır yüklü işlerde bataryayı yormamak için yapılmış olan bir şey

stinghardyzz

Profesör
Reaksiyon puanı
747
Arkadaşlar 3 gün önce iphone 8 plus aldım ve tarafsız bir şekilde deneyimlerimi paylaşmak istedim.
1-Telefon gerçekten çok hızlı yağ gibi akıyor.
2-Bu zamana kadar hep android kulandım ios ilk defa kullanıyorum ama ios çok hoş zorlanmadım zorlanmıyorum tek sıkıntı biraz kısıtlayıcı.
3- Appleden ürün alıyorsan internetin bol olacak arkadaşım yoksa iş yaş. 11.2.1 güncellemesini indirdim komple herşey dahil 4 gb ye yakın bir internet gitti kaldı ki bunun şarkısı müziği sosyal medyası gezinmesi var...
4- Ben de dahil çoğu insanın takıldığı konu:Kamera. Kamera tek kelime "şahane". Arkadaşlar hele bir portre modu var Allahım Allahım... Gece çekimi de çok iyi ışığı yakalarsan. Video hele öf cayır cayır. Bazı arkadaşlarım kamera için alacaksan git profesyonel kamera al diyordu bir kaç fotoğraftan sonra iphone 8 plus almaya karar verdiler.
5- Ses kalitesine bayıldım çok yüksek miktarda ses veriyor dışarı.
6- Kulaklıkları da bi başka be kardeşim ekstradan kulaklık almaya kesinlikle gerek yok.
7- Kulaklık girişi ile şarj girişi tek girişten olması. Kardeşim şarj olurken şarkı dinleyememek gerçekten çok talihsiz bir durum ama ne yapacaksın ona göre yaşamaya başlıyorsun...
8- Pil. Ben 2 gündür sabah 7 de %100de çektim. Sosyal medya yoğun kullandım fotoğraf çok çektim bir iki müzik dinledim ama veriyi hiç kapatmadım yeri geldi hotspot açtım akşam eve 6.30 da girdiğimde şarjım %40 ın altına düşmedi. Gayet memnunum bu konuda.
9- En ama en çok hoşuma giden şey de şu. Çoğu telefonlarda yatarken şarj %100 bırakırsın sabah bi kalkarsın %80-90larda ama bu telefonda böyle bişey yok abicim şahane %100 de koydu yanıma telefonu sabah 8 de baktığımda hala %100 dü veri kapalıydı alarm açıktı. Bu çok iyi.
10- İçinden çıkan adaptör geç dolduruyor biraz bunda biraz dezavantajlık yaratıyor. Adaptör almaya kalksan masraf. Şimdilik bu şekilde iyi.
Evet benim 3 günlük deneyimlerim bu aklında sorusu olan olursa seve seve cevaplayabilirim deneyimlerimin devamını getircem inşaAllah iyi ile kötüsü ile... Zaman ayırıp okudu iseniz çok teşekkür ederim dostlar.
Hatirli olsun cok guzel yazi

Obliviate

Asistan
Reaksiyon puanı
26
Hatirli olsun cok guzel yazi
Allah razı olsun kardeşim.
--- Gönderi Güncellendi ---
Arkadaşlar şu telefon sektörü artık öylesine hilelerle dolu ki. Android telefonlar kendi kendini eskitirken, apple cihazlarını güncellemelerle eskitiyor. Ha ben şöyle mantık yaptım 2 sene sonra kendi kendine çürüyen telefonu alacağıma iphone alır güncellemeleri kontrollü şekilde yapar gerekirse yapmam yıllarca kullanırım. Adamlar telefonlarını sağlam yapıyor abicim.