iPhone 7 ve iPhone 7 Plus Kullananlar Kulübü

M

Murat Burç

SDN Okuru
bu cumartesi günü iphone 7 plus 32 gb alıcam 4000tl ye yanı ben androıd kullandım senelerce ama artık iosa geçmek istedigim için lıyorum hemde geçmişken güzel bişi almak ıstıyorum oda iphone 7 plus olucak önermeme sebebin nedir acaba sorun vb. gibi bişisimi var
3300'e S8 var(mavi s8 hepsi buradaya geldi ) S8 Plus 3500 ve bence neredeyse her konuda bu cihazdan daha iyi özellikle kamera kalitesi ve ekran olarak.
Stabil cihaz olarak anılan ses kalitesi çok iyi HTC U11 var
XZ premium var
Ben o cihaza 3800 vermem

serkanbrss

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
s8 alsan 1 sene sonra satmaya kalksan teleofun değeri dusuyor ama iphonda oyle degıl ne bılıyım kafam çok karıstı

salihbuldur

Doçent
Reaksiyon puanı
168
s8 alsan 1 sene sonra satmaya kalksan teleofun değeri dusuyor ama iphonda oyle degıl ne bılıyım kafam çok karıstı

Sık sık telefon değiştiren biriyseneniz iPhone alın ikinci eli daha yüksek satarsınız uzun kullanan biriyseniz iki cihazda uzun süre götürür sizi

Apocalypse_

Profesör
Reaksiyon puanı
1,271
Artık eski ıos diye birşey kalmamış ana sürüm çıkıyor ama büssürü sorunlar ile geliyor o sorunlar çözülene kadar zaten bir sonraki ana sürüm geliyor onun da sorunları oluyor onun da çözilene kadar diğer ana sürüm cıkıyor böyle böyle gidiyor ıosun eski kararlılığı kalmadı

M

Murat Burç

SDN Okuru
Ben 15 ay önce samsung mağazasından s7yi onların indirimi ile 2550'ye aldım. En son 2250'ye kadar hbde düşmüştü. Dün baktım fiyat 2450 TL. 15 ay içinde 0 fiyat olarak sadece 100 tl zarar etmişim.Satmaya kalksam 1800'e ı gidebilir. Kaldı ki anlış bilmiyorsam Samsung şuan S7'yi 2000'e alıyor. Geri kalan 3000'i vade farksız 12'ye bölüp Note 8 veriyor.

teknikercnyt

Profesör
Reaksiyon puanı
250
S7 cikis fiyat 2700-2800 civari degil miydi?neyse ,durumun genede bu sekilde olmadi alinmiyacagi anlamina gelmez tabi ama ip7 bos cihaz degil o da var.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Sizin konulari takipteyim.ekran - pil sorunlari var anladigim kadariyla.nasil servis isleri?
Ekran sorunum benim düz S7'im de yok. Pil biraz garipleşti. Eskiden 6 saat ekran süresi veriyordu.(hiç bir hie hurda yok ekran direk açık cihaz aktif kullanımda)
Şuan 4.5-5 saat veriyor ama bazen sapıttığı mı oluyor. Fark etmeden ekran arlaklığını mı fulluyorum 3.5-4 saat oluyor.
Şuan tek sıkıntısı pilinin eskisine göre daha kötü olması
Servise 90 gün sonra okulum tatile girdiğinde vereceğim. O sıra da kardeşimdeki Mİ5S'i kullanmayı düşünüyorum.

teknikercnyt

Profesör
Reaksiyon puanı
250
Ekran sorunum benim düz S7'im de yok. Pil biraz garipleşti. Eskiden 6 saat ekran süresi veriyordu.(hiç bir hie hurda yok ekran direk açık cihaz aktif kullanımda)
Şuan 4.5-5 saat veriyor ama bazen sapıttığı mı oluyor. Fark etmeden ekran arlaklığını mı fulluyorum 3.5-4 saat oluyor.
Şuan tek sıkıntısı pilinin eskisine göre daha kötü olması
Servise 90 gün sonra okulum tatile girdiğinde vereceğim. O sıra da kardeşimdeki Mİ5S'i kullanmayı düşünüyorum.

Insallah serviste sorun cikmaz.pilin belli bi kaybi normalde,senin baya bi zayiflamis.

Anıl ALPSOLEY

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
3000 TL ve üzeri fiyatlarda satılan bir akıllı cihaz için kötü bir ekran/gövde oranına sahip.Kamera açısı hala dar.

wedoman

Asistan
Reaksiyon puanı
100
arkadaşlar geçen gün iphone 7 cihazıma 11.0.3 yükledim. belki yüklemek isteyen ya da aklında soru işareti olanlar varsa onları aydınlatmak için yazmak istiyorum. şarj olarak o kadar kötü değil idare ediyor fakat 10.3.3 daha iyiydi. sistem tam olarak oturmamış çok belli. whatsappta bildirimler bazen gelmiyor. uygulama içine girince mesajlar gelmeye başlıyor. takılmalar mevcut. geçen gün ana ekranda en altta sabit olan simgeler birden kayboldu, sonra kendiliğinden geldi. wifi denetim merkezinden tam olarak kapatılamıyor, sadece bağlantımızı kesiyor. tam olarak kapatmak için tekrar ayarlara girmemiz gerekiyor. aşırı derecede saçmalık olmuş başka bir tarifi yok :) iyi özelliklere gelecek olursam 10.3.3'e kıyasla sistem daha hızlı işliyor. özellikle uygulama geçişleri ve arayüzü ios 10'dan daha hızlı fakat dediğim gibi takılmalar mevcut. zamanla gelen güncellemelerle düzelecektir. denetim merkezi hoşuma gitti fakat daha çok özelleştirilebilir olması gerekiyor ama yine de güzel. benden bu kadar. herkese iyi forumlar ..

Fatiherkenci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Merhaba arkadaşlar İphone 7 jetblack kulanıyorum telefonu arkası toz yapışmış diyolar arka kısmı benek benek oldu nasıl geçer bilen arkadaşlar yardımcı olabilirlerse sevinirim.

WellTime54

Profesör
Reaksiyon puanı
1,000
arkadaşlar geçen gün iphone 7 cihazıma 11.0.3 yükledim. belki yüklemek isteyen ya da aklında soru işareti olanlar varsa onları aydınlatmak için yazmak istiyorum. şarj olarak o kadar kötü değil idare ediyor fakat 10.3.3 daha iyiydi. sistem tam olarak oturmamış çok belli. whatsappta bildirimler bazen gelmiyor. uygulama içine girince mesajlar gelmeye başlıyor. takılmalar mevcut. geçen gün ana ekranda en altta sabit olan simgeler birden kayboldu, sonra kendiliğinden geldi. wifi denetim merkezinden tam olarak kapatılamıyor, sadece bağlantımızı kesiyor. tam olarak kapatmak için tekrar ayarlara girmemiz gerekiyor. aşırı derecede saçmalık olmuş başka bir tarifi yok :) iyi özelliklere gelecek olursam 10.3.3'e kıyasla sistem daha hızlı işliyor. özellikle uygulama geçişleri ve arayüzü ios 10'dan daha hızlı fakat dediğim gibi takılmalar mevcut. zamanla gelen güncellemelerle düzelecektir. denetim merkezi hoşuma gitti fakat daha çok özelleştirilebilir olması gerekiyor ama yine de güzel. benden bu kadar. herkese iyi forumlar ..
Watsaptan geç mesaj gelme ve simgelerin kaybolup tekrar gelmesini bende yaşadım

pisst0n

Doçent
Reaksiyon puanı
180
Arkadaşlar selam.

Bugün durduk yerde ekranın sol üst köşesinden çapraz şekilde aşağı doğru çizgi oluştu.

Bu neden olur bilgisi olan var mı ?