iPhone 7 ve iPhone 7 Plus Kullananlar Kulübü

Hipokrat025

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bu milleti niye ilgilendirsin ? Yani her telefon sahibine yarar :) . Artık herkes ile herşeyin paylaşılamayacağını anla.
Kardeşim sanane bunu yazmamdan git diğer yazanlara da söyle burası telefonla ilgili bölüm ve paylaşırım ha biryerlerine mi battı devam etsin o halde ;)

baadereser

Asistan
Reaksiyon puanı
31
Adam soru sormuş. Merak ediyor. Burası da o soruların cevaplanacağı yer. Lütfen daha düzgün cevaplar verelim.

Kime göre düzgün ? Bana göre gayet düzgün bir cevaptı :) aydıca bana göre kendi ismini gizlemek de düzgün bir hareket değil . Ayrıca profildeki fotoğrafta silah olması da düzgün değil :) ama beni ilgilendirmez senin tercihin .

xmonte

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Merhaba üstatlar. Bir konu da desteğini rica edeceğim.
Evimde internet ve pc yok iş yerinde Aloha adlı tarayıcı ile indirdiğim filmleri ve iplay adlı program ile indirdiğim video/mp3 leri akıllı televizyonum da izlemek istiyorum. Nasıl yapabilirim? Sadece bir kaç aylık ios tecrübem var. İtunes veya Apple tv de yok.
Televizyonum sony Kdl42W815

hlc.emine

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
selam arkadaşlar :) forumda bakındım ama uygun bir konu başlığı bulamadım. iphone 7+ kullanıcısıyım powerbank almak istiyorum. bi arkadaşım "iphonelarda öyle ürünler batarya da sorun yaratıyor" dedi böyle bişey mümkün mü?

Son düzenleme:

birkan99

Asistan
Reaksiyon puanı
16
iphone 7 mobil veri açık bir şekilde arada instagram ve whatsapp uygulamalarına girmemiz durumunda şarjı kaç saat dayanır?

Mehmet Ziya Polat

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
teknosada iPhone’umu alırken kasko yaptırdım ekranımda çizik var ama kırık olmadan değiştirilmediği söylendi. Ne yapmalıyım?:confused:

Arman Samur

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
teknosada iPhone’umu alırken kasko yaptırdım ekranımda çizik var ama kırık olmadan değiştirilmediği söylendi. Ne yapmalıyım?:confused:

Ufak çizikleri kısa vadede kafaya takmayın bence en azından bir garantiniz var, ileride daha beteri olduğundan bedavadan bahsettiğiniz çiziklerde ortadan kalkar.

Ege Mert öztürk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
7 Plus 32GB black arkadaşlar 32 çabuk bitiyor. 128 ya da 256 lığını almanızı şiddetle tavsiye ediyorum

nsaygili

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar merhaba. Geçen hafta iphone 7 aldım. Bazı zil selerinde cızırtı meydana geliyor. Bu normal midir?

teknikercnyt

Profesör
Reaksiyon puanı
250
ama 8 pahalı olur amerikada bile 1200 dolar olacakmış burda en ucuzu 5 bin tl olur neredeyse 7 gibi olmaz 7 nin en ucuzu 3300 dü 4300 olur bu sefer 8 in en düşüğü

Evet ama lansman sadece 8 icin degil.10.yil olmasi nedeniyle 7s ve 7s plus gundemden dustu.yani sadece 8 gelmiyor.bence beklemekte fayda var.1 ay gibi bi sure kalmisken.

eo93

Asistan
Reaksiyon puanı
14
Evet ama lansman sadece 8 icin degil.10.yil olmasi nedeniyle 7s ve 7s plus gundemden dustu.yani sadece 8 gelmiyor.bence beklemekte fayda var.1 ay gibi bi sure kalmisken.

bence 7 plus al zaten çok fazla özelliği var 7s aynısı diyolar 8 e ne gelebilirki 7 plus herşeyi fazla fazla karşılıyor onu tavsiye edebilirim.

Umay16umay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Millet gec yok bekle filan diyor da mesela bende 6s vardi 3 gun once takasla 7 plus gectim TAKAS yapacaksan 7s cikinca elindeki telin de piyasasi dusecek eski cihaz daha cok dusecek yok nakit parayla sifirdan tel alacaksan mutlaka yeni teli bekle!