iPhone 7 ve iPhone 7 Plus Kullananlar Kulübü

Ceyh10

Öğrenci
Reaksiyon puanı
25
arkadaşlar video çekerken cızırtı sesinden bahsedilmiş. bende okuduktan sonra denemek istedim ve gerçekten videoda arka planda hışırtı cızırtı sesi oluyor. acaba güncellemeyle düzelebilecek bir sorun mu bu?
kardeşim çok rahatsız edici düzeydemi yüksek bi ses mi

Hakan__

Asistan
Reaksiyon puanı
104
iOS 10.2 final sürümü çıkmıştır arkadaşlar gömülün :D

wedoman

Asistan
Reaksiyon puanı
100
Neden iTunes üzerinden yapmıyorsunuz

yeni versiyon çıktığında hep restore yaparak kurmayı tercih ediyorum. tamamen sıfırlanmış ve temiz oluyor.

sesi sonuna kadar açtığında belli oluyor. beni çok rahatsız etmedi. zaten senin sorun üzerine bende bi deneyeyim dedim yoksa çok video çeken biri değilim dostum :) ama o kadar para veriyoruz herşeyin düzgün çalışmasını isterim.

pisst0n

Doçent
Reaksiyon puanı
180
Arkadaşlar ios 10.1.1 kullanıyorum uygulamalara girerken jb yapıldıgı anlaşılmıştır diyor

ios 10 için jb yok ki nasıl yapayım :mad:

jragentsmith

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Arkadaşlar iphone 7 plus gümüş aldim. Buna uygun ekran koruyucu ve kap onerebilir misiniz? O kadar para verdim telefonun iyi korunmasini istiyorum. Ama kapta korucak diye zirh gibi olmasin istiyorum. Şık olsun , ince olsunama taş gibide korusun

Spigen Apple iPhone 7 Plus Kılıf Crystal Shell Clear Crystal Fiyatı kılıf olarak buna bakabilirsin kardeşim ben 7 için olanını aldım gayet şık ve sağlam telefonun her yerini kaplıyor ve çok kaba gözükmüyor ekran koruyucu için de yine spiegen tarzı markalara bakabilirsin.

cihad16

Öğrenci
Reaksiyon puanı
19
arkadaşlar video çekerken cızırtı sesinden bahsedilmiş. bende okuduktan sonra denemek istedim ve gerçekten videoda arka planda hışırtı cızırtı sesi oluyor. acaba güncellemeyle düzelebilecek bir sorun mu bu?
Farklı telefonlarlada denedim aynısı oluyor.
--- Gönderi Güncellendi ---
Daha önce benimde dikkatimi cekti video cekmiştim farklı telefonlarla denedim genelde hepsinde oldu.

iPhone 7 Plus Kamera Video Cızırtı.

Ahmet ERKAN

Asistan
Reaksiyon puanı
32
Herkese merhaba
arkadaşlar telefon aldık kılıf cam aldık şimdi sağlam bir kulaklık arıyorum ama gerçekten sağlam olması lazım illa beats mı almamız lazım bilgi sahibi olan ilgilenen varsa yazabilir mi acaba. Bu arada htc one serisi kulaklık kullanıyorum 90 DB gayet iyi iphone kulaklıklarından nefret ediyorum. Yardımcı olun lütfen.

wedoman

Asistan
Reaksiyon puanı
100
arkadaşlar şimdilik gözlemlerim: batarya iyileştirilmiş gibi geldi. telefon biraz daha akıcı olmuş. kamera açılınca ekran karıncalı gibiydi şuan gayet net. jailbreak beklemeyenler bence geçebilir.

DenneFry

Asistan
Reaksiyon puanı
122
@Apocalypse_ bilemedim ip 7 plus 128 ile araniza mi katılayım yoksa huawei mate 9 mu akittirayim :) sayfa 200den beri okuyorum ne çok sorun var abi

emrhyldrm

Doçent
Reaksiyon puanı
89
Herkese merhaba
arkadaşlar telefon aldık kılıf cam aldık şimdi sağlam bir kulaklık arıyorum ama gerçekten sağlam olması lazım illa beats mı almamız lazım bilgi sahibi olan ilgilenen varsa yazabilir mi acaba. Bu arada htc one serisi kulaklık kullanıyorum 90 DB gayet iyi iphone kulaklıklarından nefret ediyorum. Yardımcı olun lütfen.
Kablolu mu yoksa kablosuz mu düşünüyorsun? Ne kadar bütçe ayıracaksın? Kulakiçi mi yoksa kafaüstü mü?

Apocalypse_

Profesör
Reaksiyon puanı
1,271
Banka uygulamalarında veriyor hocam.
İlginç benim bildiğim kadarıyla IOS 10 da JB yok
Sadece banka uygulamasında veriyorsa uygulama ile alakalı olabilir
--- Gönderi Güncellendi ---
@Apocalypse_ bilemedim ip 7 plus 128 ile araniza mi katılayım yoksa huawei mate 9 mu akittirayim :) sayfa 200den beri okuyorum ne çok sorun var abi
7 serisinin sorunu yok sadece IOS 10'un uzun süre de oturmaması ama bugün yayınlanan 10.2 sürümü ile sorunlar giderilmiş.
Eskiden vardı sorun yaşayanlar evet ama şuan sıkıntı Yok. Bende 7 Plus 128 GB kullanıyorum ve iki adet sorunum vardı ikisi de çözülmüş

emrhyldrm

Doçent
Reaksiyon puanı
89
Fazla anlamam hangisi iyi ses verecekse onu alcam ama aklımda Kulakiçi kablolu vardı açıkçası bütçe 300-500 kadar en fazla.

Kablolu düşünüyorsan Apple Store'daki RHA marka ürünlere bir göz at istersen. Şahsen ben kablosuz almayı düşünüyorum. AirPods bekliyorum ama o da ne zaman çıkacak belli değil. Onun dışında kablosuz olarak yine apple store'daki şu kulaklık ilgimi çekti. i.am+BUTTONS

mortality

Doçent
Reaksiyon puanı
9
Herkese merhaba
Hangi ürünleri aldın hocam ekran koruyucu ve kılıf olarak.

Ahmet ERKAN

Asistan
Reaksiyon puanı
32
güzelde telefonu kaba göstermiyor mu
yok valla ben ya hiç takmam kılıf yada korusun diye takarım korumayacaksa en güzel haliyle çıplak kullanırım :D ama baktığın kılıf çok ilginç bir kılıf 360 derece koruyor ve hiç kalın değil ful alüminyum sağlam. Yanında bide ufak çakısı gibi şeyler geliyor çok hoş.

DenneFry

Asistan
Reaksiyon puanı
122
yok valla ben ya hiç takmam kılıf yada korusun diye takarım korumayacaksa en güzel haliyle çıplak kullanırım :D ama baktığın kılıf çok ilginç bir kılıf 360 derece koruyor ve hiç kalın değil ful alüminyum sağlam. Yanında bide ufak çakısı gibi şeyler geliyor çok hoş.
Hangisinden bahsediyorsun kardeşim perşembe telefon elimde olacak hayırlısıyla alayim bir tane :)