iPhone 7 ve iPhone 7 Plus Kullananlar Kulübü

sahinsahiner

Asistan
Reaksiyon puanı
50
Açıkçası tamamen kablosuz olması benim hoşuma gitti. Sadece kulaklıklar arası kablolu olan modellerden daha iyi bana göre. Ben daha çok şirkette kullanacağım için Siri entegrasyonu da güzel bir özellik. Boyutlarının ufak olması,kutudan çıkar çıkmaz eşleşmesi, kutusunda şarj olması, yada müzik dinlerken kulağından çıkardığın zaman müziği durdurması bunlar hoş olmuş. Ama kabul ediyorum fiyatı gerçekten pahalı. Ocak ayında ABD'den gelecek bir tanıdık var belki ona getirtirim.

Aynen süper bişey benim de çok hoşuma gitti lakin çok para. Beklicez artık ikinci el 400 e felan bulursam direk alırım :D

tengribizmenemen

Profesör
Reaksiyon puanı
485
Aynen süper bişey benim de çok hoşuma gitti lakin çok para. Beklicez artık ikinci el 400 e felan bulursam direk alırım :D
Dikkat edin yalnız,kulaklık kişiseldir ve sonuçta 2.el aldığınız kişi kulaklığı kötü kullanmış olabilir.Sonuçta kulağımızın içine giriyor o kulaklık.

alikuz35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
34
Beyler telefonda Yen'i bi özellik keşfettim bilmiyorum belki birçoğunuz öncen biliyordur ama yine de söylemek istedim

Ekranın sol en uç yerinde 3D Touch a geçirince herhangi bi uygulamadayken kitap sayfası gibi yana kaydırınca uygulamalar arası seri bi geçiş oluyor, çok hoşuma gitti [emoji23]

Son düzenleme:

sahinsahiner

Asistan
Reaksiyon puanı
50
Gear icon x bak bir istersen
4 GB hafıza var telefondan bağımsız müzik dinleyebiliyorsun track pad var kulaklıkta ordan kontrol ediliyor
Samsung Gear IconX İnceleme - ShiftDelete.Net burdan göz atarsın
Bence airpodsu ezer geçer
Bir saatlik batarya performansı diyor. Çöp bence. Film izlediğini düşün ortasında şarjı bitecek.

Dikkat edin yalnız,kulaklık kişiseldir ve sonuçta 2.el aldığınız kişi kulaklığı kötü kullanmış olabilir.Sonuçta kulağımızın içine giriyor o kulaklık.

Doğru diosun üstadda 800 tl de ağrıma gider :))

BurakBC

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Iphone 7 plus 128gb matte black satin alacağım turkcellden sari kutu ile 1 aydir bekletiyorlar hala gelmedi sira varmis sanirim sizce beklemeli miyim yoksa başka yerden alsam daha mi kolay ve karli olur

M

Murat Burç

SDN Okuru
Iphone 7 plus 128gb matte black satin alacağım turkcellden sari kutu ile 1 aydir bekletiyorlar hala gelmedi sira varmis sanirim sizce beklemeli miyim yoksa başka yerden alsam daha mi kolay ve karli olur
Kaç lira kitlediler cihazın fiyatının üstüne ?
İmkanın varsa peşin al geç.

Ahmet ERKAN

Asistan
Reaksiyon puanı
32
Bozuk çıkan 7 plusta son durum...
Bütün çabalarımdan sonra ( hergün 15 -20 mail attım cevap alamadım) en sonunda yine aradı beni kıdemli departman doğru düzgün cevap alamıyorum mühendislik departmanından tatmin edici birşey söylemiyorlar sizi çok uğraşırtırdık ben size yeni telefon vercem dedi. Açıkçası babasının hayrna veriyor sanırım adamcağız. Bana mutlu musun diyor 21 gündür bekliyorum ve 4-5 günde anca yeni telefon gönderebileceğini söylüyor. Sizce mutlu mu olmalıyım arkadaşlar swap cihaz muhabbeti falan hiç bilgim yok yeni telefon nasıl oluyor bilen arkadaşlar yazabilir mi ben işin içinden çıkamadım düşüncelerinizi paylaşır mısınız.

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
Beyler sim hattım 3 çizgi çekiyor ve eski telefonumla wifiye bağlanabildiğim noktadan şimdi bağlanamıyorum. Servise gözüksem mi?

M

Murat Burç

SDN Okuru
Bütün çabalarımdan sonra ( hergün 15 -20 mail attım cevap alamadım) en sonunda yine aradı beni kıdemli departman doğru düzgün cevap alamıyorum mühendislik departmanından tatmin edici birşey söylemiyorlar sizi çok uğraşırtırdık ben size yeni telefon vercem dedi. Açıkçası babasının hayrna veriyor sanırım adamcağız. Bana mutlu musun diyor 21 gündür bekliyorum ve 4-5 günde anca yeni telefon gönderebileceğini söylüyor. Sizce mutlu mu olmalıyım arkadaşlar swap cihaz muhabbeti falan hiç bilgim yok yeni telefon nasıl oluyor bilen arkadaşlar yazabilir mi ben işin içinden çıkamadım düşüncelerinizi paylaşır mısınız.
Kesinlikle ve kesinlikle swap cihaz kabul etme
Başka bir cihazın eksikleri onariliyor ve gönderiliyor. Kutulu yeni cihaz iste tek tavsiyem bu

srdrucgurz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
20
Açıkçası tamamen kablosuz olması benim hoşuma gitti. Sadece kulaklıklar arası kablolu olan modellerden daha iyi bana göre. Ben daha çok şirkette kullanacağım için Siri entegrasyonu da güzel bir özellik. Boyutlarının ufak olması,kutudan çıkar çıkmaz eşleşmesi, kutusunda şarj olması, yada müzik dinlerken kulağından çıkardığın zaman müziği durdurması bunlar hoş olmuş. Ama kabul ediyorum fiyatı gerçekten pahalı. Ocak ayında ABD'den gelecek bir tanıdık var belki ona getirtirim.

Hocam ses performansı nasıl ? Yani beats gibi sağlam bas ve ses veriyormu ? Yoksa standart iphone kulaklığının kablosuzumu ?

tengribizmenemen

Profesör
Reaksiyon puanı
485
Şu an kullandığım cihaz swap,iPhone 4s.Swap cihazlara güvenme.Genelde tekrar tekrar sorun çıkarabiliyorlar.Swap ise şu;
Mesela ben 5s kullanıyorum.Düşürdüm ekranını kırdım.Diyorum ki bu cihazı kaç paraya kabul edersen et,bana farkını ödemem koşuluyla 7 plus ver.Garantiden o telefonu alıyorlar ve test ediyorlar.Eksiği olan herşeyi tamamlıyorlar ve Swap cihaz olarak stokluyorlar.Sonra da gerek olunca onları kullanıcıya veriyorlar.

canberk sagnak

Profesör
Reaksiyon puanı
314
iphone 7 plus şu an vatan internet sitesinde ve hepsiburada da piyasaya göre çok hesaplı ikiside apple türkiye garantili sizce hangisinden alınmalı hangisinden alınan cihazda problem çıkarsa iade etmek daha kolay olur

M

Murat Burç

SDN Okuru
iphone 7 plus şu an vatan internet sitesinde ve hepsiburada da piyasaya göre çok hesaplı ikiside apple türkiye garantili sizce hangisinden alınmalı hangisinden alınan cihazda problem çıkarsa iade etmek daha kolay olur
Vatan
aslında ikiside kolay olur istanbuldaysan apple store götürürsün

byserhatt

Doçent
Reaksiyon puanı
198
2 gün dayanıyor istikrarı hala bozmadı 7 Plus
b7e979b7e8f2dd2522e17cbc2da8a216.jpg
0381a2f2f6a2433399658e176cf654bf.jpg

emrhyldrm

Doçent
Reaksiyon puanı
89
Hocam ses performansı nasıl ? Yani beats gibi sağlam bas ve ses veriyormu ? Yoksa standart iphone kulaklığının kablosuzumu ?
Daha almadım ki. :) Alınca yazarım. Şuan kutusundan çıkan kulaklığı ve Apple in-ear olan modeli kullanıyorum birde Shure se215 var.

emrhyldrm

Doçent
Reaksiyon puanı
89
6661d749ead63179739c8006e6c899b5.png

Bu arada mobil uygulamadan girince böyle görünüyor ama PC'den girince bu ekran çıkmıyor.

Apocalypse_

Profesör
Reaksiyon puanı
1,271
Rehberime bu tarz kişiler eklenmiş silinmiyor nasıl sileceğim ve nasıl oldu bu iş ?

Ekli dosyalar

• IMG_0553.PNG
    IMG_0553.PNG
    663.2 KB · Görüntüleme: 226

alikuz35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
34

Geçtiğimiz haftasonu bende iPhone 7 yi vatandan aldım teknik servisi de iyi ve elektronik eşyalarımı hep vatandan alırım bu güne kadar kötü bir yönünü görmedim sana tavsiyem vandan alman

Ahmet ERKAN

Asistan
Reaksiyon puanı
32
Şu an kullandığım cihaz swap,iPhone 4s.Swap cihazlara güvenme.Genelde tekrar tekrar sorun çıkarabiliyorlar.Swap ise şu;
Mesela ben 5s kullanıyorum.Düşürdüm ekranını kırdım.Diyorum ki bu cihazı kaç paraya kabul edersen et,bana farkını ödemem koşuluyla 7 plus ver.Garantiden o telefonu alıyorlar ve test ediyorlar.Eksiği olan herşeyi tamamlıyorlar ve Swap cihaz olarak stokluyorlar.Sonra da gerek olunca onları kullanıcıya veriyorlar.
tamam anladım nasıl birşey olduğunu yanlız 7 plusta swap ürün nasıl olabilir ki telefon zaten piyasaya çıkalı kaç gün oldu ki bozuğu düzeltip kakalasınlar.

Kesinlikle ve kesinlikle swap cihaz kabul etme
Başka bir cihazın eksikleri onariliyor ve gönderiliyor. Kutulu yeni cihaz iste tek tavsiyem bu
Böyle bir istekte bulunabilir miyim yani böyle bir hakkım var mı acaba adamlar işleyişimiz bu zaten swap ürün nerden çıktı nerden uyduruyorsunuz diyebilir açıkçası

Son düzenleyen moderatör:

sahinsahiner

Asistan
Reaksiyon puanı
50
Apple ile uyumlu YÜksek bass veren bi kulaklık öneriniz var mı? Bass dan kulaklarım titresin istiyorum hatta sağır olayım. Sennheiser cx 2.00 kullanıyorum ama kutudan çıkan kulaklıkla aynı hemen hemen

byserhatt

Doçent
Reaksiyon puanı
198
Apple ile uyumlu YÜksek bass veren bi kulaklık öneriniz var mı? Bass dan kulaklarım titresin istiyorum hatta sağır olayım. Sennheiser cx 2.00 kullanıyorum ama kutudan çıkan kulaklıkla aynı hemen hemen

İos yazılımla kısıtlıyor ses şiddetini vs. Bundan dolayı aynı oluyor iki kulaklık da

M

Murat Burç

SDN Okuru
tamam anladım nasıl birşey olduğunu yanlız 7 plusta swap ürün nasıl olabilir ki telefon zaten piyasaya çıkalı kaç gün oldu ki bozuğu düzeltip kakalasınlar.

Böyle bir istekte bulunabilir miyim yani böyle bir hakkım var mı acaba adamlar işleyişimiz bu zaten swap ürün nerden çıktı nerden uyduruyorsunuz diyebilir açıkçası
1 aylık cihaza nasıl swap cihaz verebilirler şaka mı kutulu cihaz iste senin hiçbir hatan yok
Ayrıca swap olur mu olur biri ekranını kırmıştır. Ekran parasını ödeyip yeni telefon almıştır