iPhone 7 ve iPhone 7 Plus Kullananlar Kulübü

Sıfır Noktası

Öğrenci
Reaksiyon puanı
35
Bende ısınma yok hiç. İp7 ve 11.2.1 kullanıyorum bende. Tavsiyem iTunes üzerinden tekrar yükle bu versiyonu tele

Bende İp7 kullanıyorum herhangi bir ısınma falan yok, güncellemeyi de normal WiFi üzerimden yaptım öyle iTunes falan uğraşmadım.

0neir0

Asistan
Reaksiyon puanı
38
Bende İp7 kullanıyorum herhangi bir ısınma falan yok, güncellemeyi de normal WiFi üzerimden yaptım öyle iTunes falan uğraşmadım.

Bazen WiFi üzerinden yapınca güncelleme problemler oluşabiliyor. Yama yükleme yaptığı için. iTunes üzerinden komple versiyonu indirip güncelliyor. 1 küsür GB falan. O yüzden dedim ordan yapsın tekrardan diye.

Sameterarslan28

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Hocam şöyle söyleyeyim ben şuan indiriyorum güncellemeyi itunes üzerinden telefon bağlantısını kestim bi sıkıntı olmaz herhalde dimi sürekli bağlı olması gerekmez herhalde

Sameterarslan28

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Telefonu iOS 11 yaptım ıtunes üzerinden bence iOS 10 dan daha hızlı beğendim tek kötü yönü denetim merkezinde Bluetooth ve WiFi kapalı gözüküyor ama kapanmıyor

byserhatt

Doçent
Reaksiyon puanı
198
İphone 7 plus’ın orjinal bataryasını nereden bulabilirim? Apple’a da yollayabilirim lakin pili alıp birine taktırtmak hem bekletmez hem de ucuza mal olur

M

Murat Burç

SDN Okuru
İphone 7 plus’ın orjinal bataryasını nereden bulabilirim? Apple’a da yollayabilirim lakin pili alıp birine taktırtmak hem bekletmez hem de ucuza mal olur
Hocam garantiyi niye yakasınız ki? Gönderin ücretsiz pil değiştirsinler. Pilim yetmiyor diyin. Fİrmalar performansını kaybetmiş pil için garanti veriyor diyte biliyorum. En azından Samsung %60'ın altına düşerse veriyor. E Apple'da veriyordur. Herhalde.

Sameterarslan28

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
arkadaşlar ben geçen ios 11 yapmıştım bluetoth denetim merkezinden kapatılırken yarına kadar kapatılır diye bildirim veriyordu bunun üzerine bugün apple sohbetten belirttim test yaptılar ve bluetoth sensörümün arızalı olduğu söylendi şimdi servise götürüyorum da sizce nasıl tecrübesi olan varmı apple daha önce hiç kullanmadım servise göndermedim servisi nasıldır iyi bi geri dönüş alırmıyım değişim mi olur kaç günde gelir bilgi verebilecek olursa sevinirim ? telefon iphone 7 bu arada

byserhatt

Doçent
Reaksiyon puanı
198
Bugünle beraber 7 plus 13 aydır kullanıyorum aldığım günden beri ipad 12W adaptörle şarj ettim. Korktuğum gibi pilin ölmesi,ömrünün hızlı azalması durumu hiç olmadı
Pil kayıp seviyesi %4

mbrkrkyz

Asistan
Reaksiyon puanı
21
Bugünle beraber 7 plus 13 aydır kullanıyorum aldığım günden beri ipad 12W adaptörle şarj ettim. Korktuğum gibi pilin ölmesi,ömrünün hızlı azalması durumu hiç olmadı
Pil kayıp seviyesi %4
kaç saatte şarj ediyor normalde? ve ipadle kaç saatte ediyor

headworks

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Merhaba. İphone 7 jet black kullanıyorum. Telefonum fazla ısınıyor ekranın sol üst köşesinde dalga şeklinde 3 parça leke oluştu ve çoğu zaman şarj almıyor 6-7 kere şarj aletini sök tak yaptığım zaman şarj olmaya başlıyor. Sıfırdan kurulum yaptım yine aynı. Şarj kablosu ve adaptörü orjinal kutudan çıkanlar. Jet blackler bildiğiniz gibi çok çabuk çiziliyor. Bende bugüne kadar hiçbir şekilde ne şeffaf kılıf ne ekran koruyucu ne full body hiç birşey kullanmadım arkasında baya bi çizik var. Ama yere hiç düşürmedim en ufak bir darbe ezik yamukluk renk atması vs yok. Telefonu garantiye göndermeyi düşünüyorum bu şarj ve ısınma probleminden dolayı. Ama birkaç kişide telefonun dış görünümü iyi değilse arızada çözülmediyse telefon değişimini ücretli yapmışlar ücret talep etmişler. Sonuçta bu çizilme jet blacklerin hepsinde var ve kullanıcı hatası olan birşey değil. Acaba benden de böyle bi ücret talep edilir mi? Daha önce servisle böyle bi durum yaşayan var mı? Varsa da yoksa da tecrübelerinizi benimle paylaşırsanız sevinirim.

mbrkrkyz

Asistan
Reaksiyon puanı
21
E
Merhaba. İphone 7 jet black kullanıyorum. Telefonum fazla ısınıyor ekranın sol üst köşesinde dalga şeklinde 3 parça leke oluştu ve çoğu zaman şarj almıyor 6-7 kere şarj aletini sök tak yaptığım zaman şarj olmaya başlıyor. Sıfırdan kurulum yaptım yine aynı. Şarj kablosu ve adaptörü orjinal kutudan çıkanlar. Jet blackler bildiğiniz gibi çok çabuk çiziliyor. Bende bugüne kadar hiçbir şekilde ne şeffaf kılıf ne ekran koruyucu ne full body hiç birşey kullanmadım arkasında baya bi çizik var. Ama yere hiç düşürmedim en ufak bir darbe ezik yamukluk renk atması vs yok. Telefonu garantiye göndermeyi düşünüyorum bu şarj ve ısınma probleminden dolayı. Ama birkaç kişide telefonun dış görünümü iyi değilse arızada çözülmediyse telefon değişimini ücretli yapmışlar ücret talep etmişler. Sonuçta bu çizilme jet blacklerin hepsinde var ve kullanıcı hatası olan birşey değil. Acaba benden de böyle bi ücret talep edilir mi? Daha önce servisle böyle bi durum yaşayan var mı? Varsa da yoksa da tecrübelerinizi benimle paylaşırsanız sevinirim.
Çok hassas oldugunu apple kendisi söylüyor zaten neden o renk aldın ki

Durmuşkandemir

Profesör
Reaksiyon puanı
1,098
Bir gönder sen kardeşim benim 6s telefonun altında iki adet darbe vardı yine sıkıntı yapmadılar

Bowser

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Selamlar, tarife ye ek iphone 7 plus almayi düşünüyorum. Hangi operator daha uygun ve avantajli ? ( Suan Turkcell im ) `Numarasini tasiyana indirim veya eski telefonu getirene indirim `gibi kampanyalari olanlar var mi ?

Apocalypse_

Profesör
Reaksiyon puanı
1,271
Selamlar, tarife ye ek iphone 7 plus almayi düşünüyorum. Hangi operator daha uygun ve avantajli ? ( Suan Turkcell im ) `Numarasini tasiyana indirim veya eski telefonu getirene indirim `gibi kampanyalari olanlar var mi ?
Operatörlerden almak pek mantıklı değil.

WellTime54

Profesör
Reaksiyon puanı
1,000
Türkcell diğerlerine göre daha iyi bence vodofone sağlam giydiriyo aman diyim:)

WellTime54

Profesör
Reaksiyon puanı
1,000
Turkcell ile 6000 küsüre gelmiyor muydu :)
Arkadaşım note8 aldı 5258 tl 24 ay nasıl almıştır bilmiyorum artık tanıdık mı bağlantımı kampanya mı ama çok uygun aldı ondan biliyorum cihazdan cihaza değişebilirde tabi ki en makul olanı peşin veya nakit avans çekip almak bana göre

mbrkrkyz

Asistan
Reaksiyon puanı
21
7 plus 128 yerine 8 plus 64 al hepsiburada dan arada 200 falan fark var sadece

Sıfır Noktası

Öğrenci
Reaksiyon puanı
35
Yaa dostlar, son 1 haftadır ayarlar kısmında “ İPhone yedeklenmemiş “ uyarısı var, bunu nasıl yok edecez ?

appleali0

Asistan
Reaksiyon puanı
17
iphone 7 plus 1 günlük kullanım süresini atarmısınız

WellTime54

Profesör
Reaksiyon puanı
1,000
Normal kullanana yeterli fakat az yoğun kullandın mı zorluyo v30 un pil performansını gördükten sonra iphone 7 pili çok az geliyo

wlat

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
iPhone 7 pil durumum çok kötü yardım hızlı gidiyo Apple a gittim piliniz gayet iyi dediler yardım lütfen

---- Mesajlar birleştirildi ----

Benim gibi gold kullananlar rengi değiştimi

Son düzenleme:

Ayberk45

Asistan
Reaksiyon puanı
88
iPhone 7 pil durumum çok kötü yardım hızlı gidiyo Apple a gittim piliniz gayet iyi dediler yardım lütfen

---- Mesajlar birleştirildi ----

Benim gibi gold kullananlar rengi değiştimi
Ortalama kaç saat kullanım alıyorsunuz