iPhone 7 ve iPhone 7 Plus Kullananlar Kulübü

kükreyenkedi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
2 gün dayanıyor istikrarı hala bozmadı 7 Plus
b7e979b7e8f2dd2522e17cbc2da8a216.jpg
0381a2f2f6a2433399658e176cf654bf.jpg

Ne zamandır kullanıyorsun hocam ?

Ahmet ERKAN

Asistan
Reaksiyon puanı
32
50 - 60 saat pil dayanımı alan arkadaşlar telefonu kullanmıyor sanırım :D

cem ertaşkın

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
3 haftadır 7 plus kullanıyorum bende 7 plus kullanan arkadaşlar telefonunuzun şarjı kaç saat dayanıyor ortalama

tanselya

Asistan
Reaksiyon puanı
27
iPhone 7 plas almayı düşünüyorum. Özellikleri falan süper.

Ceyh10

Öğrenci
Reaksiyon puanı
25
arkadaşlar foruma yeni katıldım öncellikle iphone 7 ve plus alanların hepsi güle güle kullansın benim sormak istediğim bazı sorular var cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim arkadaşlar haftaya iphone 7 alcam ama internette gezinirken bazı sorunlar olduğunu okudum öncellikle bunları sormak istiyorum alan arkdaşlar kaçınızda sarı ekran sorunu var kaçınızda video çektikten sonra cızırtı var gördüğüm kadarıyla apple sarı ekranı prblem kabul etmiyomuş ama cızırtı için cihazı değiştiriyomuş değiştiren oldumu için hepinize teşekkür ederim şimdiden

cem ertaşkın

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
arkadaşlar foruma yeni katıldım öncellikle iphone 7 ve plus alanların hepsi güle güle kullansın benim sormak istediğim bazı sorular var cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim arkadaşlar haftaya iphone 7 alcam ama internette gezinirken bazı sorunlar olduğunu okudum öncellikle bunları sormak istiyorum alan arkdaşlar kaçınızda sarı ekran sorunu var kaçınızda video çektikten sonra cızırtı var gördüğüm kadarıyla apple sarı ekranı prblem kabul etmiyomuş ama cızırtı için cihazı değiştiriyomuş değiştiren oldumu için hepinize teşekkür ederim şimdiden
Ben 3 haftadır 7 plus kullanıyorum bwn hiçbir sorun ve problemle karşılaşmadım

Turkmenmert

Asistan
Reaksiyon puanı
95
Forumu geriye dönük olarak oku hepsi tekrar tekrar anlatıldı güzel kardeşim. Kısa ve net cevap vereyim; dediklerinin hiçbiri sorun, kusur , hata vb. Şeyler değil için rahat olsun. Ekim'in başından beri kullanıyorum telefonu hiçbir sorun sıkıntım olmadı

Ceyh10

Öğrenci
Reaksiyon puanı
25
Forumu geriye dönük olarak oku hepsi tekrar tekrar anlatıldı güzel kardeşim. Kısa ve net cevap vereyim; dediklerinin hiçbiri sorun, kusur , hata vb. Şeyler değil için rahat olsun. Ekim'in başından beri kullanıyorum telefonu hiçbir sorun sıkıntım olmadı
baktım kardeşim hala bakıyorum 150 den itibaren her sayfaya tek tek bakıyorum 175 deyim şu an ama herhangi bir yorum göremedim daha mı eski acaba ?

Asur7272

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaslar ios a androidden daha yeni gectim. İlk defa ios kullaniyorum. Sizlere bir sorum olacakti ios larda arka plan da calisan uygulamalari kapatmaya gerek var mi. Cevaplariniz icin simdiden tesekkur ederim.

Starbowl

Profesör
Reaksiyon puanı
266
Arkadaslar ios a androidden daha yeni gectim. İlk defa ios kullaniyorum. Sizlere bir sorum olacakti ios larda arka plan da calisan uygulamalari kapatmaya gerek var mi. Cevaplariniz icin simdiden tesekkur ederim.

Gerek yok. Arada bir isterseniz kapatabilirsiniz.

Apocalypse_

Profesör
Reaksiyon puanı
1,271
Android gibi değil yavaşlama filan yaşamazsanız ama kapatsanız da iyi olur
--- Gönderi Güncellendi ---
Hangi sorundan bahsediyorsunuz ona göre cevap vereyim

Apocalypse_

Profesör
Reaksiyon puanı
1,271
Orası icloud [emoji23][emoji23] Ayarlar-Genel-Saklama Alanı
Bende diyorum niye gözükmüyor allah rağzı olsun şu 10.2 güncellemesi gelse bir an öncede ara ara takılma yaşıyorum açık programları kapatmak istediğimde o alan karman çorman oluyor. Bildirim ekranında sorun var

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
Bende diyorum niye gözükmüyor allah rağzı olsun şu 10.2 güncellemesi gelse bir an öncede ara ara takılma yaşıyorum açık programları kapatmak istediğimde o alan karman çorman oluyor. Bildirim ekranında sorun var

Batarya efsane bitiyor yüklemez olaydım güncellemeyi

Apocalypse_

Profesör
Reaksiyon puanı
1,271
Batarya efsane bitiyor yüklemez olaydım güncellemeyi
Aynen öyle. Haftaya geleceğini söylediler bakalım inşallah
3 haftadır 7 plus kullanıyorum bende 7 plus kullanan arkadaşlar telefonunuzun şarjı kaç saat dayanıyor ortalama
En son bunu aldım

30 saat bekleme 8.30 saat kullanım
iPhone 7 plas almayı düşünüyorum. Özellikleri falan süper.
tavsiye ederim gayet güzel bir cihazdır.
Hangi renk ve hafıza aldınız
Bi caps atabilirsen pek anlamadım döndürme tuşu aktif olunca dönmemesi lazım
düzeldi şimdi. :)

Ceyh10

Öğrenci
Reaksiyon puanı
25
Android gibi değil yavaşlama filan yaşamazsanız ama kapatsanız da iyi olur

Hangi sorundan bahsediyorsunuz ona göre cevap vereyim
bazı iphone 7lerin sarı ekranlı olması video çektikten sonra arka planda yüksek şekilde cızırtı olması ve kamerada toz olması en çok görünen sorunlarmış sanırım sırf bu muhabbetler yüzünden acaba 6s mi alsam diye düşünmeye başladım ne yalan söyliyeyim sizde varmı böyle sorunlar hocam yoksa insanlar gereğinden fazla mı abartıyo ?

Apocalypse_

Profesör
Reaksiyon puanı
1,271
bazı iphone 7lerin sarı ekranlı olması video çektikten sonra arka planda yüksek şekilde cızırtı olması ve kamerada toz olması en çok görünen sorunlarmış sanırım sırf bu muhabbetler yüzünden acaba 6s mi alsam diye düşünmeye başladım ne yalan söyliyeyim sizde varmı böyle sorunlar hocam yoksa insanlar gereğinden fazla mı abartıyo ?
1- Sarı ekran sorunu diye birşey Yok çoğu 7 lerde yok olanlarda ayarını düzeltiyorsun sorun değil Yani
2-video çekerken cızırtı sesi hiç duymadım
3-kamerada toz Sorunu diye birşey duymadım

Ceyh10

Öğrenci
Reaksiyon puanı
25
1- Sarı ekran sorunu diye birşey Yok çoğu 7 lerde yok olanlarda ayarını düzeltiyorsun sorun değil Yani
2-video çekerken cızırtı sesi hiç duymadım
3-kamerada toz Sorunu diye birşey duymadım
çok teşekkür ederim kaygılarımı yıktın video cızırtı sorunu dediğim şey tam olarak şu boş sessiz bir yerde 5-10 sn lik bir video çekip sonra oynatınca arkada yüksek miktarda cızırtı sesi oluyomuş söylenen bu

Apocalypse_

Profesör
Reaksiyon puanı
1,271
çok teşekkür ederim kaygılarımı yıktın video cızırtı sorunu dediğim şey tam olarak şu boş sessiz bir yerde 5-10 sn lik bir video çekip sonra oynatınca arkada yüksek miktarda cızırtı sesi oluyomuş söylenen bu
Vallahi 7 Plus kullanıyorum hiç hissetmedim

Ceyh10

Öğrenci
Reaksiyon puanı
25
Vallahi 7 Plus kullanıyorum hiç hissetmedim
eyvallah teşekkür ederim cevapların için sarı ekranla ilgili bir kaç video seyrettim ayarlardan halledilebiliyor demekki donanımhaberdeki arkadaşlar fazla abartmışlar durumu bir terslik olmazsa cuma veya cumartesi iphone 7 128 gb alacağım