iphone 7 Samsung note 8 veya huawei p10 hangisi

HANGİSİNİ ALMAMI TAVSİYE EDERSİNİZ. ?

• ıphone 7

Kullanılan: 4 28.6%
  • samsung not 8

Kullanılan: 11 78.6%
  • huawei p10

Kullanılan: 1 7.1%

• Kullanılan toplam oy
    14

idris abra-1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Mrb arkadaşlar ıphone 7 samsung not 8 huawei p10 hangi tlefonu önerirsiniz hangisi daha kullanışlı

Emre Budak

Doçent
Reaksiyon puanı
321
Note 8 son zamanlarda kronik bir donma problemi ile karşı karşıya ben senin yerinde olsam ip7 alırdım. Eğer bütceni sarsmassa biraz daha üzerine koyup 7 plus mantıklı.

idris abra-1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ıphone 7 plus şarj konusunda nasıl

Emre Budak

Doçent
Reaksiyon puanı
321

Zaptoss02

Doçent
Reaksiyon puanı
102
Note 8 alacak paran varsa mate 10 pro bekle derim

Durmuşkandemir

Profesör
Reaksiyon puanı
1,098
Ve ingilizcen varsa buradaki yazıyı okumanı tavsiye ederim neden öyle bir şey yazdığımı anlayacaksın.
TIKLA
--- Gönderi Güncellendi ---

İphone kullanıyorsan her an şarjım bitebilir endişesi içinde yaşayacaksın. Alışman gerekli :)
Niye kardeşim başka markalar da şarj bitmiyor mu üstelik ıos da şarjın az kalsın diyelim acil işin var mobil veriyi kapat ışığı biraz kıs neredeyse şarjın hiç gitmediğini görürsün düşük güç modu gibi.
Mrb arkadaşlar ıphone 7 samsung not 8 huawei p10 hangi tlefonu önerirsiniz hangisi daha kullanışlı
Her iki marka için de bence note 8 Alman daha mantıklı bir seçim olur hatta 7 plus mı note 8 mi desen yine note 8 derim bir tık ama apple istersen 8 plus alıp bakabilirsin keyfine ona birşey diyemem

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Bu telefonlar note 8 'in rakibi olamaz ios kullanacam diyosan note 8 fiyatına 8 plus alabilirsin

TeknoBoss32

Profesör
Reaksiyon puanı
494
Bu telefonlar note8in rakibi değil.Note 8 üç gömlek üstün bunlardan

WellTime54

Profesör
Reaksiyon puanı
1,000
7 değilde 7 plus alabilirsin ayrıca iphone 7 şarzına eleştiri yapanlar olayı biraz abartıyor aylardır iphone 7 kullanıyorum normal bi kullanıcıyım oyun oynamıyorum telefonda sadece sosyal medya youtube telefon görüşmesi vs günü rahatlıkla çıkarıyorum

chad87

Asistan
Reaksiyon puanı
6
valla kardeşim ben note 8 kullanıyorum. ön sipariş ile aldım gayet memnunum internette yazılan donuyor takılıyor vs tarzı şeylere hiç aldırış etme çünkü internette yazılan herşey doğru olduğunu düşünüyorsan iphone 7 lerinde patladığı yönünde haberler var o yüzden Note 8 'i gönül rahatlığı ile alıp kullanabilirsin. bugune kadar ne donma ne takılma hiç birini yaşamadım.

Varsayımıma göre bu şekilde bir sıkıntı varsa eğer snapdragon işlemci kullanılan cihazlarda oluyor. Çünkü konu ile ilgili belli sitelerde ABD ve Avrupa da bu şekilde bir sıkıntıyla karşı karşıya kalındığı yazıyor yanlış bilmiyorsam eğer ABD ve Avrupanın bir çok ülkesinde snapdragon işlemci kullanılıyor. Bu yüzden Türkiye'de Exynos işlemci kullanıldığı için sıkıntı olmadığını düşünüyorum.

Son düzenleme: