Iphone 7 ıphone 6s plus samsung s7 edge

Bu konuyu okuyanlar

Mustafa1982

Öğrenci
Reaksiyon puanı
23
Bu işi en iyi yapan iPhone En kötü yapan ise Sony. Özellikle gece berbat ötesi.

( en son Z5 incelemiştim. X ailesine bakmadım )
Hemen herkese kamera üreten Sony
X serisinde Kendi Söküğünü dikmiş diyorlar. Çok incelemede gördüğüm için galiba dedim. Ben de bilmiyorum Yani :)

tengribizmenemen

Profesör
Reaksiyon puanı
485
Hemen herkese kamera üreten Sony
X serisinde Kendi Söküğünü dikmiş diyorlar. Çok incelemede gördüğüm için galiba dedim. Ben de bilmiyorum Yani :)
Xz kamerası için çok iyi diyorlar.Zaten Sony telefonların en büyük eksiği kamera yazılımı.Manuel moda alınca ve düzgün ayar yapınca kanatlanıp uçuyor.

adriyin97

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
Kendimi batirdigim felan yok
Boş boş konuşup durma
Savunduğunuz markanın eksikleri yüzünüze vurulunca hemen sataşma isteği oluşuyor sizde de
Ben markayı savunmuyorum sen sanki sana para veriyorlarmış gibi salak saçma övüp duruyorsun her şeyin en iyisi onda gibi ayrıca kağıt üstündeki özelliklere göre yorum yapıyorsun olay bu deneyimlemeden yaptığın yorumların doğruluğu tartışılır.
--- Gönderi Güncellendi ---
Ben Bir SE kullanıcısı olarak Çözünürlük anlamında mükemmel görmesem de renk anlamında her zaman senin dediğine katılıyorum ve öneriyorum ayrıca. Çünkü renk olarak gözünle görünen ekrana yansıdı ğı zaman hoş oluyor. Bu işi en iyi yapan iPhone En kötü yapan ise Sony. Özellikle gece berbat ötesi.

( en son Z5 incelemiştim. X ailesine bakmadım )
aynen katılıyorum.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Ben markayı savunmuyorum sen sanki sana para veriyorlarmış gibi salak saçma övüp duruyorsun her şeyin en iyisi onda gibi ayrıca kağıt üstündeki özelliklere göre yorum yapıyorsun olay bu deneyimlemeden yaptığın yorumların doğruluğu tartışılır.
Gerektiğinde s7lerin ses kalitesi geride de kalıyor dedim samsung a serisi almayın da dedim
İyi olanı savunuyorum çöpleri parasini hak etmeyenleri değil
Beni tanıyor musun da ne kullanıp kullanmadığımı tecrübe edip etmediğimi biliyorsun ? Ve sen hakkında konuştuğun tüm telefonları kullandın mi ?

adriyin97

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
Gerektiğinde s7lerin ses kalitesi geride de kalıyor dedim samsung a serisi almayın da dedim
İyi olanı savunuyorum çöpleri parasini hak etmeyenleri değil
Beni tanıyor musun da ne kullanıp kullanmadığımı tecrübe edip etmediğimi biliyorsun ? Ve sen hakkında konuştuğun tüm telefonları kullandın mi ?
Ben zaten iphone ve s7 edge cephesinde konuşuyorum s7 edge kullandım iphone 7 plus kullanıyorum şu anda daha önceki forumlarda ne yaptığını ne kullandığını belirttiğin için biliyorum dert etme.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Ben zaten iphone ve s7 edge cephesinde konuşuyorum s7 edge kullandım iphone 7 plus kullanıyorum şu anda daha önceki forumlarda ne yaptığını ne kullandığını belirttiğin için biliyorum dert etme.
Yav tamam biliyorsundur öyledir.
Tartışmayı devam ettirmeyecegim. İstediğin kadar konuş

adriyin97

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
Zaten her yoruma zıtlık yapan sensin istediğin kadar konuş diyor güldürdün.Tek yapman gereken insanların düşüncelerine ve deneyimlerine biraz saygı duyman yoksa ortada tartışma falan yok .İyi forumlar

adriyin97

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
Zaten her yoruma zıtlık yapan sensin istediğin kadar konuş diyor güldürdün.Tek yapman gereken insanların düşüncelerine ve deneyimlerine biraz saygı duyman yoksa ortada tartışma falan yok .İyi forumlar

Apocalypse_

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
1,271
Bu konuya katılmıyorum. Teknik olarak, kağıt üstünde geride görünseler de yazılım kısmına gelince bambaşka bir anlayışa sahipler. İPhone ile resim çektiğim zaman Gözümün gördüğünü ekranda da görüyorum. Renklerde abartma felan yok. Sony'nin yeni telefonlarında da öyle galiba. Ha diyeceksiniz ki ayar,filtre vs imkanı sunan kameralar var. Ya ben Telefonla hatıra olsun diye çekim yapıyorum. Optimum şekilde kamerayı ayarla bana ver. Ne uğraşayım filtre ışık felan. :)
Bende senin gibi düşünüyorum asıl gerçek rengi sünüyor apple bu yüzdem seviyorum ama millete anlayamıyorsun. Başka cihazlarda hep sahte renkler

Tekno Cecelist

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
İos tutkunuysan iphone almalısın.Bütçene görede iphone 7 mi?İphone6 mı?dersen çok fazla bir fark yok.O yüzden iphone 6 derim.İphone 6 ilede s7 edge karşılaştırmasındada bence s7

Mustafa1982

Öğrenci
Reaksiyon puanı
23
İos tutkunuysan iphone almalısın.Bütçene görede iphone 7 mi?İphone6 mı?dersen çok fazla bir fark yok.O yüzden iphone 6 derim.İphone 6 ilede s7 edge karşılaştırmasındada bence s7
iPhone 6s ve 7 aynı paralara satılıyor. Bu 7 de bir sıkıntı mı var?

52SakocaN52

Profesör
Reaksiyon puanı
738
iPhone 6s ve 7 aynı paralara satılıyor. Bu 7 de bir sıkıntı mı var?

Kardeşim her S serisi kendinden önceki düz seriye göre Bir devrim gibidir. Her düz seri ise kendinden sonraki S serisine göre çok geridedir.

Yani 6s ile 7 arasındaki fark %15 -20 kadar. Fiyat farkı da ancak o kadar.

stinghardyzz

Profesör
Reaksiyon puanı
747
Iphone 7 ıphone 6s plus samsung s7 edge her konuda hangisini tercih etmeliyim
S7 edge kamera pil ekranda çok daha iyi
İ7 ise performans da çok daha iyi
6s plus da pil de s7 biraz gerisinde kamerada biraz s7 edge göre kötü performasda 6s ile s7 edge benzer burda tercih senin ne özellikler istedigine bağlı

vedat_1966

Asistan
Reaksiyon puanı
79
'Türkler çok müthiş insanlar' derken ne kadar doğru bir tespit yapmış yabancılar. Mümkün olsa ios-android yada iPhone-samsung için birbirini boğazlayacak. Zannedersin firmaların ceo'ları arkadaşlar.
Konu kirliliğinden başka bir şey değil yazılanlar.

MuhammedSC

Profesör
Reaksiyon puanı
484
Bu karari konuyu acan arkadasin vermesi lazim. 6smi 7mi veya htc 10mu s7mi dese fikirlerimizin bir degeri olurdu ama.. ios sevmeyen adama iphone kotu android sevmeyen adama samsung kotu.

enesbickici

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
5 ay s7 edge kullanan biri olarak söylüyorum, androidin en güçlü telefonu olmasına karşın 2gb boş hafıza kaldığında bildirimlerin gelmemesiyle android pişmanlıktır sözünü doğruladığını söylemek istiyorum. Kenarı kavisli olduğu için telefonu koruma seçeneklerin çok az, kavisli ekrana uygun kırılmaz cam yok. Kırılmaz cam dedikleri plastik ve kılıfla birlikte kullandığında dokunmatik algılamıyor.

Mustafa1982

Öğrenci
Reaksiyon puanı
23
5 ay s7 edge kullanan biri olarak söylüyorum, androidin en güçlü telefonu olmasına karşın 2gb boş hafıza kaldığında bildirimlerin gelmemesiyle android pişmanlıktır sözünü doğruladığını söylemek istiyorum. Kenarı kavisli olduğu için telefonu koruma seçeneklerin çok az, kavisli ekrana uygun kırılmaz cam yok. Kırılmaz cam dedikleri plastik ve kılıfla birlikte kullandığında dokunmatik algılamıyor.
Neden 2gb tan az boşluk kalıyor? Şimdi yiğidi öldür hakkını yeme. Burda kullanıcı hatası var. Ben Samsung'un uzun süreliğine kullanım için iyi bir seçim olacağını düşünmüyorum. Onun dışında s7 ve s7 edge gayet hızlı iyi telefonlar. Pişmanlık çok abartılı bir söylem biçimi.

enesbickici

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Neden 2gb tan az boşluk kalıyor? Şimdi yiğidi öldür hakkını yeme. Burda kullanıcı hatası var. Ben Samsung'un uzun süreliğine kullanım için iyi bir seçim olacağını düşünmüyorum. Onun dışında s7 ve s7 edge gayet hızlı iyi telefonlar. Pişmanlık çok abartılı bir söylem biçimi.
Şöyle düşün, 3000 tl veriyorsun, cihazda boş hafıza kalmasına rağmen bildirimlerin gelmiyor. 3000 tl yi sorgulatıyor burda.

Mustafa1982

Öğrenci
Reaksiyon puanı
23
Şöyle düşün, 3000 tl veriyorsun, cihazda boş hafıza kalmasına rağmen bildirimlerin gelmiyor. 3000 tl yi sorgulatıyor burda.
Programlar çalışacak alan bulamıyor demek ki. Yazılımda ekstradan 5gb alan daha kendine ayırsa daha mı iyi olacaktı? Ne kadar doğru açıkcası bilmiyorum da Herhangi bir bilgisayarda Diskteki boşluk Bellek kapasitesinden az olmamalı. Böyle bir muhabbet vardı. Doğrusunu bilenler söylesinler.

Son mesajlar