iPhone 7 internet ayarları

Rotasız13

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
internet ayarlarında sıkıntı yaşıyorum bir türlü internet ayarlarını yapamadım Vodafone kullanıyorum 7000 nı aradım müşteri hizmetlerini aradım SMS denedim yine olmadı bana gelen SMS şu “TALEP ETTIGINIZ SERVIS AYARLARI TELEFONUNUZA GONDERILEMEMEKTEDIR.AYARLARINIZ ICIN Vodafone Telefon Ayarları SAYFAMIZDAN YARDIM ALABILIRSINIZ. bunuda denedim olmadı konu ile yardım edermisiniz şimdiden teşekkür ederim

TeknoBoss32

Profesör
Reaksiyon puanı
494
internet ayarı derken tam anlayamadım.eğer vodofone hattınız varsa 542 yi arayın derim.Ordan direk müşteri hizmetlerine bağlanıyor.Ücreti 40 kuruş aklınızda bulunsun.

elmacıbedevi

Asistan
Reaksiyon puanı
22
internet ayarlarında sıkıntı yaşıyorum bir türlü internet ayarlarını yapamadım Vodafone kullanıyorum 7000 nı aradım müşteri hizmetlerini aradım SMS denedim yine olmadı bana gelen SMS şu “TALEP ETTIGINIZ SERVIS AYARLARI TELEFONUNUZA GONDERILEMEMEKTEDIR.AYARLARINIZ ICIN Vodafone Telefon Ayarları SAYFAMIZDAN YARDIM ALABILIRSINIZ. bunuda denedim olmadı konu ile yardım edermisiniz şimdiden teşekkür ederim

İyi de bu konu neden "Telefon önerileri" kategorisinde?Git ios kategorisinde aç bu konuyu.