iPhone 7 Arama yapamıyorum ses kaydedemiyorum. Arama gelince ses gelip gitmiyor hiçbir türlü.

Bu konuyu okuyanlar

|uqur

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Normal bir şekilde ıPhone 7 telefonumu kullanırken bir anda arama gelince açtığımda sesim gitmiyor hoparlör tuşu basılamaz görülüyor karşıdan ses gelmiyor. Snapchat whatsapp telefon her yerden aramayı denedim hiçbir türlü olmuyor kalıyor öyle ve kesinlikle darbe ve sıvı teması yok durduk yere bir telefon nasul böyle olabilir

Alanur Erdemir

vampir
Admin
SDN
Reaksiyon puanı
17,012
Sonradan mı oldu hep mi böyleydi?

Leon Dayı

Profesör
Reaksiyon puanı
1,597
Normal bir şekilde ıPhone 7 telefonumu kullanırken bir anda arama gelince açtığımda sesim gitmiyor hoparlör tuşu basılamaz görülüyor karşıdan ses gelmiyor. Snapchat whatsapp telefon her yerden aramayı denedim hiçbir türlü olmuyor kalıyor öyle ve kesinlikle darbe ve sıvı teması yok durduk yere bir telefon nasul böyle olabilir
iPhone 7'de WhatsApp desteği kesildi o yüzden olabilir. İsterseniz bilgilerinizi yedekleyerek reset atmayı deneyin. Emin olmamakla birlikte hoparlör de bozulmuş olabilir.

Reaksiyon puanı
4,385

Hoparlörünüz bozulmuş olmalı kronik rahatsızlığı o cihazın :)