iphone 7 alacağım sorularım var

CGgrandpa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Selam, Amerikadan iphone 7 getirtmeyi düşünüyorum ama kafam da bazı sorular var almak için. Haberlere göre seneye yeni iphone çıkıyormuş Apple 10.yılına özel, tahminen hangi ayında tanıtır telefonu sizce beklemeye değer mi ? Birde iphone 7'ler de arka tarafta işlemciden cıızzzz sesi geliyormuş sürekli sessiz bir odada telefonu kullanırken ses çok geliyor mu ? ve Hakkı Alkan beyin iphone 7 Plus'da sinyal çekmeme telefon çağrısı alamama durumu varmış belki yazılım kaynaklıdır falan ama genel bir sorun mudur ?

Sizce iphone 7 almaya deger mi ? (sırf tasarım aynı diye olumsuz yorum olmasın)

Reaksiyon puanı
125
Bekleye bilirsen seneye çıkacak iphone'u bekle. Muhteşem gelecek diyorlar. Beklemem dersende iphone 7 iyi yelefon ya. cızzz sesini bilmemde çekmeme sorunu bazı telefonlarda var.

...Görkem...

Profesör
Reaksiyon puanı
779
Merhaba,

10.yıl üretimlerinde ürünlerde büyük bir atılım olması bekleniyor söylentisi oldukça kuvvetli. Ama 10. yıl ürünü olduğu için daha erken satışa çıkacağını düşünmüyorum. Apple uzun süredir tanıtımlarını eylül ayında gerçekleştiriyor. Kuvvetle muhtemel yeni tanıtılacak iphone modeli de eylül ayında tanıtılacaktır.

HalilTr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
19
Daha en az 10 ay var tahmini çıkışina o kadar beklerim dersen bekle ama yoksa 7 ve 7 plus seriside cok guzel telefonlar ve daha uzun sure guncelligini yitirecegini sanmiyorum..cizirti sesine gelince kulagini sifir dayasan cok zor duyarsin onuda nasil duyarsin anca islemciyi yoracak birsey olmasi lazim ki oyle

Apocalypse_

Profesör
Reaksiyon puanı
1,271
Iphone 7 Plus kullanıcısıyım İşlemci sesi,Şebeke çekmeme sorunu ve piyasada dolaşan sorunların hiç birine rastlamadım. 10. Yıl filan beklemeyin bunun sonu yok emin olun Iphone 7 piyasanın en iyi telefonlarından biri. Önümüzde çıkıcak olan telefonlarında üstünde olacak.