İphone 7 32 gb 3000 tl alınır mı ?

hermion

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Bugun vatana gittim ancak vatandan kredi ile telefon alabılırım o yüzden tek alabileceğim yer vatan ona göre cevap verirseniz sevinirim.
Iphone 6s kafamdaydı ancak arkadaşlarım fln 300 lira fark var dedi 6s 2700 7 3000 tl 7 kasa olarak aynıymış özellik olarak daha üstünmüş işlemci kamera herşey konusunda sizce doğru bir seçim yapıyormuyum çıkabıleceğim maksimum fiyat bu iphone 7 doğru bi seçimmi kronik sorunları batarya problemi vs var mı ? beni uzun vadede üzer mi ?

M

Murat Burç

SDN Okuru
Batarya ile 7yi ayni yere koyma üzülürsün XZ1 veya XZ Premiuma bak

WellTime54

Profesör
Reaksiyon puanı
1,000
İos kullanacam diyosan alabilirsin gönül ister ki plus al ama bütçeni belirtmişsin bende iphone 7 kullanıyorum uzun zamandır gayet memnunum bi dönem güncellemeler sıkıntı yaratsada şuan gayet iyi.stereo hoparlörü ip68 sertifikası işlemcisi kamerası ahizesi 6s ile arasında ki önemli farklar.kronik sorun zaten iphone da yok bataryada falan bi problem yok çok yoğun bir kullanıcıysan sana yetmeyebilir pili ama sade bir kullanıcıysan 1.5 günü bile görebilirsin ben görebiliyorum.uzun zaman götürür için rahat olsun.

Death Mark

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,386
Bu saatten sonra iphone 7 alınmaz

WellTime54

Profesör
Reaksiyon puanı
1,000
Batarya ile 7yi ayni yere koyma üzülürsün XZ1 veya XZ Premiuma bak
Normal bir kullanıcıysa üzülmez ben bir günü rahat çıkarıyorum iphone 7 de gelişi güzel genel konuşmamak lazım.konuda iki cihazı sormuş arkadaş bunun hakkında yardımcı olursak daha faydalı olacaktır

---- Mesajlar birleştirildi ----

Bu saatten sonra iphone 7 alınmaz
Sen ne kullanıyodun ?

Son düzenleme:

Durmuşkandemir

Profesör
Reaksiyon puanı
1,098
Bugun vatana gittim ancak vatandan kredi ile telefon alabılırım o yüzden tek alabileceğim yer vatan ona göre cevap verirseniz sevinirim.
Iphone 6s kafamdaydı ancak arkadaşlarım fln 300 lira fark var dedi 6s 2700 7 3000 tl 7 kasa olarak aynıymış özellik olarak daha üstünmüş işlemci kamera herşey konusunda sizce doğru bir seçim yapıyormuyum çıkabıleceğim maksimum fiyat bu iphone 7 doğru bi seçimmi kronik sorunları batarya problemi vs var mı ? beni uzun vadede üzer mi ?
7 de kronik sorun duymadım batarya olarak günü çıkartmaz yoğun kullanım da işlemci vs olarak 6s den iyi olduğu kesin isterseniz vatandan bir bakayım sitesinden 3000 tl lik telefonlara bilmiyorum hangi modeller olduğunu ama 2 telefon derseniz 7

M

Murat Burç

SDN Okuru
Normal bir kullanıcıysa üzülmez ben bir günü rahat çıkarıyorum iphone 7 de gelişi güzel genel konuşmamak lazım.konuda iki cihazı sormuş arkadaş bunun hakkında yardımcı olursak daha faydalı olacaktır

Sen ne kullanıyodun ?
Premium ve XZ1 ile yarışabilir mi?
Ortaya koyabileceği bir A10u olan bir cihaz
Arkadas saha iyi seçenek var mi diyor bunlar daha iyi secenek

asdwe3361

Asistan
Reaksiyon puanı
132
iPhone 7 alınmaz heleki o fiyata imkanın varsa alma kaç uzaklas

Durmuşkandemir

Profesör
Reaksiyon puanı
1,098
Genel kullanım da kasma donma vs yapmaz sizi yarı yolda bırakmaz yani performans olarak üzmez ama tasarım kamera vs gibi özellikler de rakiplerine göre geri değil çok geri

WellTime54

Profesör
Reaksiyon puanı
1,000
7 de kronik sorun duymadım batarya olarak günü çıkartmaz yoğun kullanım da işlemci vs olarak 6s den iyi olduğu kesin isterseniz vatandan bir bakayım sitesinden 3000 tl lik telefonlara bilmiyorum hangi modeller olduğunu ama 2 telefon derseniz 7
Zaten şöyle bir durum var ki yoğun kullanım dediğimiz olayda bir günü çıkartabilecek telefon yok bana göre.düşünün ki adam telefonda aralıksız yoğun grafiklere sahip bir oyunu 5-6 saat oynamaya kalkıyo ne kadar gidebilir ki daha bu pil:)kullanım şekli çok önemli

iPhone 7 alınmaz heleki o fiyata imkanın varsa alma kaç uzaklas
Merak ettiriyosunuz insanı şu iphone 7 alınmaz diyenler zahmet olmazsa kullandıkları telefonu belirtebilirler mi?

Premium ve XZ1 ile yarışabilir mi?
Ortaya koyabileceği bir A10u olan bir cihaz
Arkadas saha iyi seçenek var mi diyor bunlar daha iyi secenek
Daha iyi seçenek sormamış dikkatli okursan iki cihaz arasında 300 tl fark verip 7 alınır mı değer mi diyor kısaca

Son düzenleme:

Durmuşkandemir

Profesör
Reaksiyon puanı
1,098
Zaten şöyle bir durum var ki yoğun kullanım dediğimiz olayda bir günü çıkartabilecek telefon yok bana göre.düşünün ki adam telefonda aralıksız yoğun grafiklere sahip bir oyunu 5-6 saat oynamaya kalkıyo ne kadar gidebilir ki daha bu pil:)kullanım şekli çok önemli

Merak ettiriyosunuz insanı şu iphone 7 alınmaz diyenler zahmet olmazsa kullandıkları telefonu belirtebilirler mi?
Tamam da güzel kardeşim kullanıcı deneyimi olarak yorumluyorum plus modellerine göre 6s 7 bataryası aşırı kötü tamam bende biliyorum genel kullanım da nasıl kullanırsan o kadar dayanır ama bunlar rakiplerine göre biraz geri kaldığı için o yorumu yaptım. Tabi ıos olarak bir artısı varsa da şarjın az kalsın gereksiz açma telefonu benzin den koklayan araba gibi acil durum da bırak gereksiz şarj yemiyor

Death Mark

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,386
İster inan ister inanma ama o telefonu seneye çürütecekler Telefonun Android cihazlardaki gibi performans alacaksın 1 yıl kullandıktan sonra eski İOS 10 gibi stabil değil kutu içeriğindeki aksesuarlar zaten doğru düzgün iş görmeyeceğinden dolayı 500TL daha masrafa gireceksin bunu bil

WellTime54

Profesör
Reaksiyon puanı
1,000
Tamam da güzel kardeşim kullanıcı deneyimi olarak yorumluyorum plus modellerine göre 6s 7 bataryası aşırı kötü tamam bende biliyorum genel kullanım da nasıl kullanırsan o kadar dayanır ama bunlar rakiplerine göre biraz geri kaldığı için o yorumu yaptım. Tabi ıos olarak bir artısı varsa da şarjın az kalsın gereksiz açma telefonu benzin den koklayan araba gibi acil durum da bırak gereksiz şarj yemiyor
Aynı şeyleri söylüyoruz zaten dediğin gibi şarzdan %100 de çek bırak 2 gün elleme telefonu en az %97 şarzı olacaktır o konuda çok iyi

İster inan ister inanma ama o telefonu seneye çürütecekler Telefonun Android cihazlardaki gibi performans alacaksın 1 yıl kullandıktan sonra eski İOS 10 gibi stabil değil kutu içeriğindeki aksesuarlar zaten doğru düzgün iş görmeyeceğinden dolayı 500TL daha masrafa gireceksin bunu bil
O dediğin 3 seneden önce olmayacak olsa bile çok ezberci konuşuyoruz bence 2 sene 5s kullandım iyi bi şekilde sen 1 yılda 7 yi öldürdün bişey diyemiyorum valla :)

Son düzenleme:
M

Murat Burç

SDN Okuru
S7 kullanıyorum. 7 hep alınmaz dedim hep alınmaz diyorum. S7 bana göre 7'den kat kat daha iyi ama onun fiyatında olsa almayın derim çünkü vatan vb yerler için konuşursak o fiyata XZ Premium var daha ucuza XZ1 var. Ha şu var işlemcisi daha geri olmasınan reğmen S7 bana göre XZ1'den daha iyi bir fakat cihaz birileri için işlemci tarafında 835 ağır basıyor ve S7'nin 2600 TL fiyatı da bana göre pahalı

Son düzenleyen moderatör:

Death Mark

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,386
Telefon tavsiye edin demiyor ki adam lütfen başlığı ve içeriğini iyi okuyup anlayın arkadaşlar adam 6s 2700 7 3000 tl arada ki 300 tl farkı verip 7 almaya değer mi diye soruyor

Rapor et diye bir seçenek var ona basıp neden girin ben yazsam kabul olmuyor

M

Murat Burç

SDN Okuru
Cevaplar verildi. Konu sahibi gelince bu cevaplar kötü veya iyi der. Doğru bir seçim mi diye sormuş herkes bir cevap verdi.

WellTime54

Profesör
Reaksiyon puanı
1,000
S7 kullanıyorum. 7 hep alınmaz dedim hep alınmaz diyorum. S7 bana göre 7'den kat kat daha iyi ama onun fiyatında olsa almayın derim çünkü vatan vb yerler için konuşursak o fiyata XZ Premium var daha ucuza XZ1 var. Ha şu var işlemcisi daha geri olmasınan reğmen S7 bana göre XZ1'den daha iyi bir cihaz birileri için işlemci tarafında 835 ağır basıyor ve S7'nin 2600 TL fiyatı da bana göre pahalı
İyide sen fiyat olarak değerlendiriyosun haklısında ama iphone telefonların fiyatlarının normalden yüksek olduğunu zaten hepimiz biliyoruz ve almayı düşünenler bunu bilerek alıyo hani iphone alacak olan adama fiyat üzerinden değerlendirme yapmaya gerek yok işin özünde haklısın ama olay farklı

onuron

Asistan
Reaksiyon puanı
22
iphone 7 32 gb gayet güzel bir cihaz neden alınmasın al kullan beğenmezsen satar android alırsın temiz kullanırsan ikinci elde zararın az olur

Çagatay Keser

Asistan
Reaksiyon puanı
38
Telefon tavsiye edin demiyor ki adam lütfen başlığı ve içeriğini iyi okuyup anlayın arkadaşlar adam 6s 2700 7 3000 tl arada ki 300 tl farkı verip 7 almaya değer mi diye soruyor
Direkmen son sayfada açıldı paylaşım ve farklı sony cihazların ismini gordüm o yuzden yazdım haklısın

Bir çokta öneri olmuş bu arada benimkimi gözünüze battı

Son düzenleme:

WellTime54

Profesör
Reaksiyon puanı
1,000
Direkmen son sayfada açıldı paylaşım ve farklı sony cihazların ismini gordüm o yuzden yazdım haklısın
Ben tamamen konuyu açan arkadaşa yardımcı olabilmek adına düzeltme gereği duydum farklı bi niyetle söylemedim anlayışın için teşekkürler

M

Murat Burç

SDN Okuru
Burda başka öneri yazanlar konu sahibinin iyiliği için yazıyor. 7 yazan da iyiliği için yazıyor.

MrtAltg

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
12,073
Hep aynı mevzuya geliyoruz adam iphone istiyor hemen belli grup okumadan anlamadan android telefon önerme yarışına giriyorlar bakın adam ne yazmış ? Tamam iyilik yaptığınızı düşünüyorsunuz belki ama yinede konu dan sapmadan yanıtlayalım lütfen .

Sh3kiL

Profesör
Reaksiyon puanı
138
6s yerıne tabıkı 7 alman daha mantıklı en basıtı kamerada ois var vs. birde fıyatlar pahalı ıphonelarda dogrudur ama ıkıncı eldede ıyı satarsın .bi arkadas s7 demıs bendede s7 edge var ama ıkıncı el komedı resmen 1600 1700 Tl verıolar :) gulermısın aglarmısın.

WellTime54

Profesör
Reaksiyon puanı
1,000
Hep aynı mevzuya geliyoruz adam iphone istiyor hemen belli grup okumadan anlamadan android telefon önerme yarışına giriyorlar bakın adam ne yazmış ? Tamam iyilik yaptığınızı düşünüyorsunuz belki ama yinede konu dan sapmadan yanıtlayalım lütfen .
Anlatmaya çalıştığım buydu eyvallah :)

hermion

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Arkadaşlar abilerim kusura bakmayın ben bu kadar yorum geleceğini düşünmediğimden bakmadım konuma hepinize teşekkür ediyorum tavsiyeler içinde teşekkürler sıkıntı yok zararı olmaz bana herkes kendi beğendiği iyi olduğunu düşündüğü cihazı öneriyo normal karşılıyorum bunu. Bu tarz forumlarda çok oluyor böyle şeyler birbirimizi incitmeye değmeyecek şeyler.
S7 Edge' de mantıklı gelmeye başladı sanırım 2 si arasında gidip geliyorum s7 edge ile karşılaştırırsanız hangisini tercih edersiniz

M

Murat Burç

SDN Okuru
Arkadaşlar abilerim kusura bakmayın ben bu kadar yorum geleceğini düşünmediğimden bakmadım konuma hepinize teşekkür ediyorum tavsiyeler içinde teşekkürler sıkıntı yok zararı olmaz bana herkes kendi beğendiği iyi olduğunu düşündüğü cihazı öneriyo normal karşılıyorum bunu. Bu tarz forumlarda çok oluyor böyle şeyler birbirimizi incitmeye değmeyecek şeyler.
S7 Edge' de mantıklı gelmeye başladı sanırım 2 si arasında gidip geliyorum s7 edge ile karşılaştırırsanız hangisini tercih edersiniz
Ben S7 Edge alırdım. Fakat S7 Edge o fiyatlar da pahalı bir cihaz. Snapdragon 835 içeren yeni nesil android cihazlara bakmalısınız o fiyatta XZ Premium kesinlikle en iyi seçenek. SONY XZ PREMİUM 64 GB PARLAK KROM AKILLI TELEFON 3000 TL fiyatı ile kap geç.