iPhone 6s'i Türkiye'de ilk Kim Aldı?

• Konuyu başlatan shiftdelete.net
  • Başlangıç tarihi

YiğitBey

Profesör
Reaksiyon puanı
22
Bu fiyatlarla o cihazı almak: delilik. Madem alacaksın, doların düşmesini falan bekle.

Ahmethz

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
398
ilk alınca ne oluyor anlaşmış değilim.

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,383
Yanında hediye vermediyseler bi artısı yok. :D

Ahmethz

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
398
kol saati verselermiş :p

YiğitBey

Profesör
Reaksiyon puanı
22
[MENTION=7414]Ahmethz[/MENTION]
Yanlış hatırlamıyorsam, kuyrukta bekleyenlere kahve, bisküvi falan ikram ediyorlardı. Aynı zamanda da, mağazaya ilk giren 200 kişiye Apple logolu T-shirt veriyorlardı.

Reaksiyon puanı
16,118
teknosa'dan ve başka yerden alana nur gibi akıl hastalığı veriyorlar ve kocaman öpücük veriyorlar...

Ahmethz

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
398
@Ahmethz
Yanlış hatırlamıyorsam, kuyrukta bekleyenlere kahve, bisküvi falan ikram ediyorlardı. Aynı zamanda da, mağazaya ilk giren 200 kişiye Apple logolu T-shirt veriyorlardı.
bunlar ikram da ilk alanla ikinci alanın yine bir farkı yok. ben asla böyle bir kuyrukta beklemezdim.

Karargaht

Dekan
Reaksiyon puanı
112
İlk alan

Bx_O9deIgAARmY_.jpg

Hakkı alkan :D

MR.Anonymous

Dekan
Reaksiyon puanı
498
Türkiye sınırları içinden ilk alan Türkiye'nin en malıdır.

PrestigeMan

Profesör
Reaksiyon puanı
157
Biraz bu özentilikten kaynaklanıyor. Adamlar çok iyi pazarlamaya sahip Amerikada para verip sıraya sokup kişileri filan haberlerini okumuştum. Bu bizim zihniyette herhalde o taraflara özeniyor. Üstelik bide üzerine para veriyorlar şipşaklar ulan 1 gün bekle git kardeşim elini kolunu sallaya sallaya git ne yani şimdi bunlara madalyon mu veriyorlar? Tebrik ederiz efendim. İphone 6s i alan ilk (keriz) müşterimiz sizsiniz. Bide üşenmeden teh kalkmış oradan gelmiş bide sıraya girmiş beklemiş.

alacaaa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Pazarlama olarak müthiş pazarlama taktikleri var.. Reklamıda çok iyi yapıyorlar .. insanları merak içinde uyandırıyorlar.. zaten müşteride merak ve heyecan uyandırıyorsan kesin satıştır. Ama ben keriz diye nitelendirilmesini yanlış buluyorum. neticede teknoloji dünyasının içindeyseniz bazı enler ve ilkler önemlidir .. herşeyi an ve an takip etmelisiniz yoksa biryere gelemezsiniz .. ilk kişi olması önemli değil ama ilk günü alması çok daha önemli :)

PrestigeMan

Profesör
Reaksiyon puanı
157
Pazarlama olarak müthiş pazarlama taktikleri var.. Reklamıda çok iyi yapıyorlar .. insanları merak içinde uyandırıyorlar.. zaten müşteride merak ve heyecan uyandırıyorsan kesin satıştır. Ama ben keriz diye nitelendirilmesini yanlış buluyorum. neticede teknoloji dünyasının içindeyseniz bazı enler ve ilkler önemlidir .. herşeyi an ve an takip etmelisiniz yoksa biryere gelemezsiniz .. ilk kişi olması önemli değil ama ilk günü alması çok daha önemli :)

237aed6ea623102488cf9e92b01805dd.jpg

Bak mesela resime neymiş 6s için harika oyunlar işte dediğiniz gibi alanlarda diyecek oo aldım okadar para verdim s için oyunlara bak ya ben o oyunları 6dada oynuyorum. Diğer modellerde oyunuyor diye düşünüyorum. Biraz kişiler okurken herşeyi sunulanı iyi anlamıyorlar diye düşünüyorum. Bunlar düşünülerek yapılmış şeyler değil hele şu kontratlı telefon alıp 8bin tl kredi çekip 4bin tl vermeler deliliktir.

S

SDN Okuru wc

SDN Okuru
Apple alanda akıl, zeka kırıntısı olsa zaten almazdı...