Iphone 6s yada başka telefon öneri

SpeeDanger

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Selam arkadaşlar. Yaklaşık 4 senedir s3 kullanıyorum artık yeni bir telefon almanın zamanı geldi. Öyle ahım şahım oyun oynayan birisi değilim. İnstagram, vatsap ve müzik dinleme odaklı kullanacağım telefonu. S3 aldıgımdan 1 2 sene sonra çok yavaşlamaya başlamıştı. Şu an aklımda iphone var. 2500 civarı bütçeme 6s uyuyor. Almak mantıklı mıdır yaklaşık 3 senelik bir kullanım için? Teşekkürler şimdiden..

Durmuşkandemir

Profesör
Reaksiyon puanı
1,098
2500 civarı derken zorlasan en son ney çıkar kardeşim 6s alınmaz bence bu saatten sonra

FurkanT.

Profesör
Reaksiyon puanı
340
Müzik için kesinlikle Htc U11. Bütün ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılar. Iphone 6s o fiyata önermem.

Durmuşkandemir

Profesör
Reaksiyon puanı
1,098
Yani hesabını yapıp son limitini söylersen ona göre bir cihaz önerelim sende paranı çöpe atma bence

SpeeDanger

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
2500 civarı derken zorlasan en son ney çıkar kardeşim 6s alınmaz bence bu saatten sonra
Vallahi 2500 anca çıkar. Yada 2 ay civarı bekleyebilirim fiyatların düşmesi için. 6s baya kafama oturmuştu ya o kadar mı değmez bu fiyata :D Bide açıkçası bu kadar süre android kullandıktan sonra iosu denemek içinde heveslenmiştim :sweatsmile:

FurkanT.

Profesör
Reaksiyon puanı
340
Vallahi 2500 anca çıkar. Yada 2 ay civarı bekleyebilirim fiyatların düşmesi için. 6s baya kafama oturmuştu ya o kadar mı değmez bu fiyata :D Bide açıkçası bu kadar süre android kullandıktan sonra iosu denemek içinde heveslenmiştim :sweatsmile:
Değmez. 6s ayarindaki telelfonlar 1600 1800 lira arasında.

SpeeDanger

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Anladım. Önerilere açığım o vakit..

Sh3kiL

Profesör
Reaksiyon puanı
138
oyun oynamıyosan ıphone 7 gider biraz daha para koyabılırsen.

Death Mark

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,393
OnePlus 5 alabilirsin Xiaomi mi 6 var yada galaxy s7 tercih edebilirsin

Durmuşkandemir

Profesör
Reaksiyon puanı
1,098
Kardeşim seni kendi yerime koyuyorum sana biraz daha bekle diyecem s3 ile daha ne kadar 6s o fiyatı haketmiyor one plus 5t alın ya da imkanınız varsa çevreden destek falan hani paranı çöpe atma diye diyorum 750 tl daha bula bilirseniz eklemek için s8 alın

---- Mesajlar birleştirildi ----

Ayrıca 6s değil tarafsız olmak gerekirse hiç bir ıphone modeli Benim gözümde fiyatını haketmiyor yani Türkiye şartlarında abartı fiyata değmez

Son düzenleme:
M

Murat Burç

SDN Okuru
6S alınmaz millet hala bunu anlayamıyor.
Müzik için en iyi cihaz HTC U11 o fiyatlarda ithalatçı garnatili 6GB ram 128 gb depolama olanı bulunabiliyor(güncelleme problemi oluyor bunu servise gönderip çözdürebiliyporsunuz zor bir işlem değil )

Son düzenleyen moderatör:

SpeeDanger

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Önerileriniz için çok teşekkürler hepsini araştıracağım. Peki samsung s7 mantıklı olur mu oda yakın fiyat aralığındaydı sanırsam. Gerçekten baya kararsız kaldım. Bana fotoyu biraz iyi çeksin, uzun vadede takılma problemi yaşamayayım fazla yeterli aslında..

M

Murat Burç

SDN Okuru
Önerileriniz için çok teşekkürler hepsini araştıracağım. Peki samsung s7 mantıklı olur mu oda yakın fiyat aralığındaydı sanırsam. Gerçekten baya kararsız kaldım. Bana fotoyu biraz iyi çeksin, uzun vadede takılma problemi yaşamayayım fazla yeterli aslında..
S7 de U11 de 6S'den çok daha iyi fotoğraf çekiyor orası sıkıntı değil de. U11, ses olarak S7'den daha iyi net bir şekilde. Ve donanımı da S7'den daha yeni U11 alsanız daha iyi

Son düzenleyen moderatör:

Durmuşkandemir

Profesör
Reaksiyon puanı
1,098
Yani s7 yi önerecektim ama teknoloji çıktığı zaman geç değil ama alınmadıysa önerecek olduğum bir telefon da değil eli kulağında 3. Nesil bir cihaz olacak tamam bir kaç yıl sorun yapmaz ama sonradan sorunları başlar o yüzden önermem

lgsever

Profesör
Reaksiyon puanı
1,459
O civarda XZ1 var ve sony uzun kullanım denince akla gelen firmaların en önemlilerinden biridir.Üstelik Oneplus 5t var oda gayet güzel telefon.Bırak 6s i 7 bile alınmaz bana göre bütçesine göre.

S7 de U11 de 6S'den çok daha iyi fotoğraf çekiyor orası sıkıntı değil de. U11, ses olarak S7'den daha iyi net bir şekilde. Ve donanımı da S7'den daha yeni U11 alsanız daha iyi

Bırak s7 yi u11 i size söyledim benimki bile daha iyi 6s ten

Son düzenleme:

Ok@N_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
6s alma şuan 8 de çıktığı için pek rağbet görmüyor bir iki ay daha bekle bütçeni destekle iphone 7 al

TeknoBoss32

Profesör
Reaksiyon puanı
494
6s alınmaz.TR garantili olarak xz1,ithalatçı olarak u11 almanızı öneririm

SpeeDanger

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Teşekkürler arkadaşlar. Önerilerinize bakacağım. Çok fazla iphone hevesim vardı, bu hevesten kurtulamazsam bi süre daha bekleyip iphone 7 almam 6s almaktan çok daha iyi olacaktır sanırım.

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
O fiyata htc u11 alınır mis gibi kullanılır

Teşekkürler arkadaşlar. Önerilerinize bakacağım. Çok fazla iphone hevesim vardı, bu hevesten kurtulamazsam bi süre daha bekleyip iphone 7 almam 6s almaktan çok daha iyi olacaktır sanırım.
Hevesin kursağında kalabilir benden söylemesi ios deneyimi başlarda güzel geliyo ama bi süre sonra sıkmaya başlıyo yinede karar senin tabi.

Son düzenleme:

Ok@N_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
htc u11 nedir ya 7 ile kıyaslıyorsunuz HTC nin hangi telefonu mis gibi kullanılıyor bırakın allah aşkına kendinizin kullanmadığı kullanmayacağı telefonu önermeyin lütfen ikinci telefon olarak kullandığım htc 10 o zamanki fiyatıyla çok da yüksek bir fiyata almıştım şarj süresi berbattı şebeke çekim kalitesi zayıftı aldığımın yarı fiyatına zor sattım htc kepenk kapatacak nerdeyse hala u 11 3000 tl u 11 yapmayın illa android olacaksa 3000 s8+ alınır ya ithalatçı garantili olsa da

Bareth Gale

Profesör
Reaksiyon puanı
300
2300’e OnePlus 5T muhteşem bir seçenek. Güzel tasarım ve süper hızlı mükemmel batarya fena olmayan kamera.