iPhone 6S Plus Alınır mı?

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
6s aldım teknosadan 6s in fiyatı 2.200-2300 teknosadan 2500 e geldim. artı tarife ücreti.teknosacell i yarın iptal edeceğim.faturayla beraber iptal ücreti 80-90 lira olacak. telefon ücretini ing ye ödemeye devam edeceğim.
Güle güle kullanın yeni telefonunuzu.

BALAXIS

Asistan
Reaksiyon puanı
55
Hayırlı mi olsun geçmiş mi olsun ne diyeceğimi bilemedim

crista7

Profesör
Reaksiyon puanı
87
Güle güle kullanın yeni telefonunuzu.
En güzel cevap. teşekkür ederim.

---- Mesajlar birleştirildi ----

6s çöpü alınmaz artık
Neye göre ve kime göre alınıp alınmaz olduğu değişir. Şöyle ki; yaşınız kaç bilmiyorum ama ben ev geçindiriyorum, ev satın aldım ve bir miktar kredi borcum var eğer ki o borcum olmasa rahat rahat iphone x alırım ve bunu yoruma açarım.Gerek var mı hayır.Bu forumda zaten klişe bir durum mevcut. 5s alana neden se almadın.6 alana neden 6s almadın 7 alana neden 7s almadın gibi yorumlar geliyor.Herkesin ekonomik durumları farklı olabilir.
Bu yüzden yorum yaparken bu konulara özen göstermenizi rica ederim.

Son olarak Avrupadaki bazı ülkelerin bu benzeri forum sitelerini takip ediyorum ve bizdeki gibi ürünler üzerine tartışmalar kesinlikle yok.
İnsanlar daha çok neyin kendilerine daha yararlı olduğu üzerinde duruyor.şimdi ülkemize dönelim 12 yaşındaki çocuğun elinde iphone x var ise bunu oturup düşünmek lazım neden diye...

Son düzenleme:

obirkarakartal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5

Neye göre ve kime göre alınıp alınmaz olduğu değişir. Şöyle ki; yaşınız kaç bilmiyorum ama ben ev geçindiriyorum, ev satın aldım ve bir miktar kredi borcum var eğer ki o borcum olmasa rahat rahat iphone x alırım ve bunu yoruma açarım.Gerek var mı hayır.Bu forumda zaten klişe bir durum mevcut. 5s alana neden se almadın.6 alana neden 6s almadın 7 alana neden 7s almadın gibi yorumlar geliyor.Herkesin ekonomik durumları farklı olabilir.

Son olarak Avrupadaki bazı ülkelerin bu benzeri forum sitelerini takip ediyorum ve bizdeki gibi ürünler üzerine tartışmalar kesinlikle yok.
İnsanlar daha çok neyin kendilerine daha yararlı olduğu üzerinde duruyor.şimdi ülkemize dönelim 12 yaşındaki çocuğun elinde iphone x var ise bunu oturup düşünmek lazım neden diye...
Katılıyorum hocam. Bu arada 1500 lira peşin vererek operatör üzerine taksitli 7 Plus aldım :) Umuyorum ki bu cihaz 3-4 sene taşır benim yükümü. Çok bişey yapmıyorum zaten ama 6S Plus bile hala canavar gibi iş yapıyorsa üstünden 3 sene geçmesine rağmen 7 Plus da beni 3 sene götürücektir diye düşünerek bu tercihi yaptım. Herkese desteği için teşekkürler Allah razı olsun.

crista7

Profesör
Reaksiyon puanı
87
Katılıyorum hocam. Bu arada 1500 lira peşin vererek operatör üzerine taksitli 7 Plus aldım :) Umuyorum ki bu cihaz 3-4 sene taşır benim yükümü. Çok bişey yapmıyorum zaten ama 6S Plus bile hala canavar gibi iş yapıyorsa üstünden 3 sene geçmesine rağmen 7 Plus da beni 3 sene götürücektir diye düşünerek bu tercihi yaptım. Herkese desteği için teşekkürler Allah razı olsun.
Güle güle kullan sevindim senin adına.
O cihaz 2-3 yıl gider diye düşünüyorum. Güzel bir kılıf ile kullan derim.Ben 10-15 liralık bir kılıf tercih ettim.memnunum.Silikon.İstersen linkini verebilirim.

Trgtkcn1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar selamlar.

Ekonomik durumlardan dolayı yeni model alamıyorum. 1250 liraya 64 GB 6S Plus var. Temiz sorunu dıkıntısı yok ve Yurtiçi cihaz.

Sizce bu fiyata daha mantıklı bir adım atma imkanım var mı? İOS olsun istiyorum o yüzden 3 nesil önceki cihaza talibim. Malum 6S de yabana atılacak bir cihaz değil zannımca.

Düşüncelerinizi ve önerilerinizi bekliyorum.

(Mevcut telefonum Lenovo K6 Note - Satıp üzerine 600 TL ekleyip alacağım)
Fatura kutu buyuk rol oynar

obirkarakartal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Güle güle kullan sevindim senin adına.
O cihaz 2-3 yıl gider diye düşünüyorum. Güzel bir kılıf ile kullan derim.Ben 10-15 liralık bir kılıf tercih ettim.memnunum.Silikon.İstersen linkini verebilirim.
Hepsini hallettim. Spigenden ekran jelatini ve kılıf yaptırdım 70 liraya taş gibi oldu. Su geçirmezlik de var zaten bunda. Her şartta rahatım.

elmacıbedevi

Asistan
Reaksiyon puanı
22

Ben sana iPhone x al diye bir cümle kurduğumu hatırlamıyorum.6s adlı "telefon"(!) a o parayı vermek yerine Mi6 alsan hem bir miktar paran cepte kalır hem de daha iyi bir cihaz almış olursun

Son mesajlar