iPhone 6S Önerir Misiniz?

MUĞLALIM

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
6s almayı düşünüyorum kafama takılan pili çok düşük geldi bana normal günde face instagram kullanımı ile bir günü rahat çıkartırmı ? İlk defa ios kullanıcam birde tavsiye edermisiniz

M

Murat Burç

SDN Okuru
Bence 6s alma amiral gemisi değil o telefon gözümde kamera tarafında gece çekimlerinde ayrıca her türlü video tarafında zayıf bir telefon aslında gündüz de kötü de beğenen beğeniyor bence pili de kötü
@Durmuşkandemir

MUĞLALIM

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Peki bana 2000 -2500 tl arası hangi telefonu tavsiye edersin ?

Durmuşkandemir

Profesör
Reaksiyon puanı
1,098
Bence 6s alma amiral gemisi değil o telefon gözümde kamera tarafında gece çekimlerinde ayrıca her türlü video tarafında zayıf bir telefon aslında gündüz de kötü de beğenen beğeniyor bence pili de kötü
@Durmuşkandemir
Aynen katılıyorum sana kullanıcısı olarak pil konusun da pişmanlık kamera konusun da ben gece çekimini çok kötü buluyorum gündüz video da resim de güzel ön kamerası o fiyattaki telefona göre rezalet
Peki bana 2000 -2500 tl arası hangi telefonu tavsiye edersin ?
git arkadaşın dediği gibi s7 al ya da mate 9 al s8 den sonra en iyi en başarılı telefon bence ıphone alacak olan birisi de kesenin ağzını açıp 7 Plus diğerleri pişmanlık pil konusun da kamera konusun da

SONG JOONG KI

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
pil istiyorsanız s7 daha mantıklı. her türlü 6s'ten üstün

MUĞLALIM

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
mate 9 s7 edge hangisi dersiniz mate9 ekranı çok büyük 5,9

M

Murat Burç

SDN Okuru
mate 9 s7 edge hangisi dersiniz mate9 ekranı çok büyük 5,9
Ben S7 Edge derim özellikle düşük ışıkta kamerada bariz üstün olması ve videolarde OIS ve netlemede daha başarılı olması , ayrıca suya dayanıklı olması bunlar benim tercih sebebim olurdu.

Durmuşkandemir

Profesör
Reaksiyon puanı
1,098
IMG_1861.JPG
IMG_1862.JPG
IMG_1863.JPG
IMG_1865.JPG
Mate 9 da s7 de ekran kasa oranını çok iyi kullanmış telefon bebek gibi duruyorlar resmen :) ikisin de pişman olmazsın kesinlikle

MUĞLALIM

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
mate 9 ithalatçi garantili alsam sıkıntı olurmu ki türkiye garantili ile 750 tl ye yakın fiyat farkı var
arasındaki fiyat farkına değermi

Durmuşkandemir

Profesör
Reaksiyon puanı
1,098
mate 9 ithalatçi garantili alsam sıkıntı olurmu ki türkiye garantili ile 750 tl ye yakın fiyat farkı var
arasındaki fiyat farkına değermi
Aldığın firmada önemli sattığı ürünün her türlü arkasın da duruyorsa sıkıntı Yok. Mesela bizim Mersin'de Carefour var ithalatçı garantili telefon satıyor genellikle uygun fiyata ama adamlar diyor sorun olursa kargo ile falan uğraşma getir bize biz servise göndeririz. Servisi de çok önemli ithalatçı garantide onun dışın da bir sıkıntı çıkacağını sanmıyorum. Benim arkadaşım 1600 tl ye g3 aldı şirkete ithalatçı garanti aldık ikisin de sıkıntı çıkmadı

MUĞLALIM

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Peki note 5 yada a7 2017 hangisini tercih ederdiniz ?

Durmuşkandemir

Profesör
Reaksiyon puanı
1,098
Peki note 5 yada a7 2017 hangisini tercih ederdiniz ?
A7 2017 daha güncel bir cihaz
--- Gönderi Güncellendi ---
En azından arada 2 yıl fark var ve bir çok önemli konuda A7 daha çok üstün mesela suya dayanıklılık sd desteği gpu sadece note 5 de 1 gb ram artısı var ve ekran konusun da note 5 önde

TeknoLee

Doçent
Reaksiyon puanı
135
6s e haksızlık etmeyin. Batarya konusunda pek iyi değil, en azından başka telefonlara göre. Ama hız konusunda s7 yi mahveder. Alacaksanız kafanız rahat olsun derim.

Durmuşkandemir

Profesör
Reaksiyon puanı
1,098
6s e haksızlık etmeyin. Batarya konusunda pek iyi değil, en azından başka telefonlara göre. Ama hız konusunda s7 yi mahveder. Alacaksanız kafanız rahat olsun derim.
Ben 6s kullanıcısıyım tamam hız konusun da süper telefon ama batarya ve hızlı şarj konusun da insan bir süre sonra arıyor yani

M

Murat Burç

SDN Okuru
Hocam kim kimi mahvediyor bir daha düşün bu bakayım :D
S7 günlük hayatta çok kullanılan tüm uygulamalarda 6sin üzerinden geçiyor bir tek kamerada bazen 6s alıyor . :D kim kimi eziyor ya boş konuşmayın lütfen ya :D

TeknoLee

Doçent
Reaksiyon puanı
135
Hocam kim kimi mahvediyor bir daha düşün bu bakayım :D
S7 günlük hayatta çok kullanılan tüm uygulamalarda 6sin üzerinden geçiyor bir tek kamerada bazen 6s alıyor . :D kim kimi eziyor ya boş konuşmayın lütfen ya :D
Ben bir Isheep değilim ama Iphone ların da hakkının verilmesi gerektiğini düşünüyorum. S7 ye laf atmıyorum, ama 6s in hakkını verin bence.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Ben bir Isheep değilim ama Iphone ların da hakkının verilmesi gerektiğini düşünüyorum. S7 ye laf atmıyorum, ama 6s in hakkını verin bence.
Yeme hocam 6sin kimseyi mahvettigi falan yok
Özelden 7 Plus vs S7 Edge karşılaştırmisiniz dediğim adam S7 Edge arayüzde daha hızlı diyor bana ben zaten 6s vs s7yi kendim de denedim öyle mahvetme falan yok ortada

TeknoLee

Doçent
Reaksiyon puanı
135
Yeme hocam 6sin kimseyi mahvettigi falan yok
Özelden 7 Plus vs S7 Edge karşılaştırmisiniz dediğim adam S7 Edge arayüzde daha hızlı diyor bana ben zaten 6s vs s7yi kendim de denedim öyle mahvetme falan yok ortada
Biri uygulamaları 2 saniye erken açar, biri geç açar. Ben 6s in daha hızlı olduğunu gördüm ama kullanımdan kullanıma değişir. Hatta bazılarına bakarsan Iphone 7 s8 den de daha hızlı. Ben onlara inanmıyorum. Eğer 6s ile s7 yi kendin de denemişsen sana bir şey diyemem.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Biri uygulamaları 2 saniye erken açar, biri geç açar. Ben 6s in daha hızlı olduğunu gördüm ama kullanımdan kullanıma değişir. Hatta bazılarına bakarsan Iphone 7 s8 den de daha hızlı. Ben onlara inanmıyorum. Eğer 6s ile s7 yi kendin de denemişsen sana bir şey diyemem.
Kendim denedim dediğin gibi mahvetme durumu yok.
iP7den S8e geçen bir arkadaş özellikle sosyal medya uygulamalarının daha hızlı olduğunu söylüyor S8de yine 7 plusdan S7 Edgeye geçen birisi de bana öyle demişti.
Herkesin dilinde bir hız ama öyle iPhone uçuyor diğerleri kasıyor diye bir durum söz konusunu değil. Oyunlarda bazen 5-6 saniye fark yiyorlar ama

Birkan Öztürk

Doçent
Reaksiyon puanı
154
Hocam kullanıcısı olarak alabilirsen S7 edge almanı öneririm mükemmel telefon :) sadece bir diğer önerim karar verirsen bence siyah renk alma çünkü edge ekranını pek belli etmiyor kapalıyken alsaydım mavi alırdım :D

Eski hesap22

Profesör
Reaksiyon puanı
801
O fiyata S7 tavsiye ederim 6S almayın her konuda s7 ondan daha üstün ayrıca halihazırda iPhone 7 çıkalı bayağı oluyor seneye de pro mudur 8 midir 7s midir o geliyor apple da politika malum 6S artık dünün teknolojisi sayılır. :) Ama samsungda s5 bile nougat güncellemesinden faydalanacak :);)

M

Murat Burç

SDN Okuru
O fiyata S7 tavsiye ederim 6S almayın her konuda s7 ondan daha üstün ayrıca halihazırda iPhone 7 çıkalı bayağı oluyor seneye de pro mudur 8 midir 7s midir o geliyor apple da politika malum 6S artık dünün teknolojisi sayılır. :) Ama samsungda s5 bile nougat güncellemesinden faydalanacak :);)
S5 Nougat almayacak. Custom Rom çıkmıştır resmi nougat gelmeyecek.

TeknoLee

Doçent
Reaksiyon puanı
135
Kendim denedim dediğin gibi mahvetme durumu yok.
iP7den S8e geçen bir arkadaş özellikle sosyal medya uygulamalarının daha hızlı olduğunu söylüyor S8de yine 7 plusdan S7 Edgeye geçen birisi de bana öyle demişti.
Herkesin dilinde bir hız ama öyle iPhone uçuyor diğerleri kasıyor diye bir durum söz konusunu değil. Oyunlarda bazen 5-6 saniye fark yiyorlar ama
Doğru, sosyal medyada ve internette gezinirken pek bir fark olmadığını, hatta s7 nin daha hızlı olduğunu ben de gördüm. Ama oyunlarda bir kaç saniyeyle ıphone geçebiliyor. 6s güzel cihaz, ama ben s7 yi tercih ederdim.

KNMX

Dekan
Reaksiyon puanı
3,747
Samsung mu? İyk. @Murat Burç huawei mate 9 / mate 9 pro bakın.

Ayberk45

Asistan
Reaksiyon puanı
88
6s almayı düşünüyorum kafama takılan pili çok düşük geldi bana normal günde face instagram kullanımı ile bir günü rahat çıkartırmı ? İlk defa ios kullanıcam birde tavsiye edermisiniz
Her türlü çıkarır alabilirsin ben kullanıyorum bizzat