iPhone 6s Framedrop ve Lag

ChemicaLz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
iPhone 6s Kullanan arkadaşlarda var mı bilmiyorum ama sorunum şu: Telefonu ilk aldığımda İOS 9.2 yüklüydü. İOS 9.2.1'e geçtiğimden beri (sanırım ki o zamandan beri net fark ediyorum) ekran geçişlerinde, orta tuşa basıp ana ekrana geçerken hafiften bir takılma hissediyorum. Normalde yoktu böyle bir şey. Ha birde bazen herhangi bir uygulamada iken sesi azaltma/arttırma yaptığımda ses simgesi gözükmeden ses artıyor ve azalıyor. Telefonu alalı nerdeyse 2 ay oldu. Sıfır olarak aldım ve bir sorun yok. Su zamana kadar sadece 30cm yükseklikten laminant parke üzerine sırt üstü düşürdüm. Acaba genel bir sorun mudur yeni İOS 9.3 ile bu sorunlar hallolur mu? Kendisinde de bu sorunlar olan arkadaşlar var mıdır? Yardımcı olabilirseniz sevinirim. (not ilk defa iPhone kullanıcısıym.)

MR.Anonymous

Dekan
Reaksiyon puanı
498
Yazılımda bug olabilir. iOS 9.3 ile düzelir. Yere düşmesi ile alakalı değildir.

ChemicaLz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
anladım hani bilmiyorum başka kullanıcılarda var mı ama yabancı bir kaç siteden araştırdığım kadarı ile böyle bir sorun mevcut. Türkçe forumlarda bulamadım sormak istedim. İlginiz için teşekkür ederim =)

MR.Anonymous

Dekan
Reaksiyon puanı
498
Genel olarak bir bug olabilir. İOS 9.3 beta kullanıyorum. Sıkıntı kalmadı. Güncellemeyi bekle.

ChemicaLz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Ger

Gerçekten bir sıkıntı bile olsa apple garanti konusunda diğer firmalara göre bir numara. Kullanıcı hatası diye birşey yok apple'da.

devam ederse sıkıntı zaten en son çare götüreceğim. dediğinizi yapıp bekleyeceğil İOS 9.3'ü =)

Batu97han

Doçent
Reaksiyon puanı
145
iPhone 6s Kullanan arkadaşlarda var mı bilmiyorum ama sorunum şu: Telefonu ilk aldığımda İOS 9.2 yüklüydü. İOS 9.2.1'e geçtiğimden beri (sanırım ki o zamandan beri net fark ediyorum) ekran geçişlerinde, orta tuşa basıp ana ekrana geçerken hafiften bir takılma hissediyorum. Normalde yoktu böyle bir şey. Ha birde bazen herhangi bir uygulamada iken sesi azaltma/arttırma yaptığımda ses simgesi gözükmeden ses artıyor ve azalıyor. Telefonu alalı nerdeyse 2 ay oldu. Sıfır olarak aldım ve bir sorun yok. Su zamana kadar sadece 30cm yükseklikten laminant parke üzerine sırt üstü düşürdüm. Acaba genel bir sorun mudur yeni İOS 9.3 ile bu sorunlar hallolur mu? Kendisinde de bu sorunlar olan arkadaşlar var mıdır? Yardımcı olabilirseniz sevinirim. (not ilk defa iPhone kullanıcısıym.)
Kardeşim bende iphone 6 dan beri kullanıyorum.Herles akıcı filan diyorda ios eskisi kadar akıcı değil normal yani bende ilk aldığım zamanlar öyle diyordum normal alışırsın zamanla.

ChemicaLz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Kardeşim bende iphone 6 dan beri kullanıyorum.Herles akıcı filan diyorda ios eskisi kadar akıcı değil normal yani bende ilk aldığım zamanlar öyle diyordum normal alışırsın zamanla.

Hocam valla ya ben hani takıyorum acaba mı diyorum ama millet çok dikkat etmiyor galiba fark etmiyorlar. Yani kilit ekranını açtıktan sonra bile üstteki saat çekim çizgisi bile 1 sn kadar geç geliyor. Hani ufak tefek takılmalardan bahsetmiyorum bile arayüzde ki. İnşallah 9.3 te biraz daha stabilize olur.