iPhone 5C Alınır mı?

Loona

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhabalar;
Eylülde telefon almayı düşünüyordum. Fiyatları araştırırken birden 5c nin 1.499 tl'ye Teknosa da satıldığını gördüm. Sizce 32 GB 5C alınır mı? Beni en çok tedirgin eden biraz bataryası, çünkü 1510 mAh yazıyor. 1 Günü çıkarırmıyım acaba? Ayrıca performans ve kamera olarak diğer üst modellerinden çok mu geri kalıyor? Detaylıca açıklarsanız çok memnun olurum.

Ahmethz

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
398
alınmaz iphone 5 ile içi aynı dışı farklı kasa sadece, 9 gün sonra iphone 6s tanıtılacak 5s bile alınmaz bu vakitte bırak 5cyi

Starbowl

Profesör
Reaksiyon puanı
266
Hocam 5s hala alınabilir telefon. Eğer ekran boyutu önemli değilse. Eğer oyunlarda vs. Çok performans beklenmiyorsa alınabilir.

Reaksiyon puanı
16,118
Merhabalar;
Eylülde telefon almayı düşünüyordum. Fiyatları araştırırken birden 5c nin 1.499 tl'ye Teknosa da satıldığını gördüm. Sizce 32 GB 5C alınır mı? Beni en çok tedirgin eden biraz bataryası, çünkü 1510 mAh yazıyor. 1 Günü çıkarırmıyım acaba? Ayrıca performans ve kamera olarak diğer üst modellerinden çok mu geri kalıyor? Detaylıca açıklarsanız çok memnun olurum.
çok beklentin yoksa al ama destek sorunu olabilir bana verseler kabul ederdim mavi renkli mesela...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
alınmaz naylon leğen plastiği kasa içinde iÇöp 5...

Loona

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Fiyatı uygun olduğundan bir düşündüm ama o fiyat aralığında sağlam bir android telefon düşüneyim o zaman.
@ConfickerBelasi aynen katılıyorum bende alırsam mavi rengini alıcaktım ama alınması pek mantıklı değil sanırsam.

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
5C yerine ikinci el 5S daha mantıklı çünkü 5C tutulmadı

MR.Anonymous

Dekan
Reaksiyon puanı
498
Hocam 5s hala alınabilir telefon. Eğer ekran boyutu önemli değilse. Eğer oyunlarda vs. Çok performans beklenmiyorsa alınabilir.

Hocam oyunlarda da sıkıntı çekmiyor. iPhone 5s şu metal'i desteklediği için kasma yaşanmıyor. Kardeşimde var.