Iphone 4 kapandı açılmıyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
acil yardım iphone 4 telefonum şarj olmuyo takıyorum normal şarj alıyo açılıyo telefon %3 teydi sonra biraz bekleyince telefon kendi kendine kapanıyo tekrardan elması simgesi geliyo baştan başlıyo ve hep bu şekilde devam ediyo anlam veremedim.. not bugün telefonu teknik servise verdim üst tuşunu yaptırdım reset atıldı anlayamadım normal kurulum oldu şimdi niye böyle yapıyo cihazda mı problem kabloda mı çünkü fiş başlığında problem yok iki tane kablo kullandım yine aynı tepki :cursing:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
meraba arkadaşlar benim ipone 4 elimden düştü ama cok kısa bir yer sonra telefon görüntüsü gitti telefonu aradıgında calıyor ama ama görüntü ses yok ne yapabilirim acil cevaplarsanız sevinirim.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar telefonumu magazanın kabinin de kıyafet denerken elimden düşürdüm ve bir daha acılmadı dört defa servise gitti ve ilk once iphonemi bul özelliği acık oldugu için yapamıyoruz dediler sonra apple'nin zorlu center magazasına gittim ve ekranın sahte oldugunu söylediler ve bir numara verdiler aradım iphonemi bul özelliğini kapattım sonra tekrar servise gitti bu defa suya girdi dediler ama suya girmedi kesinlikle yapmamak için böyle söyledilerini düşünüyorum çünkü garantisi var ne yapmalıyım cevap verirseniz sevinirim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ıpone 4 cihazım kapanıyo açılmıyor arkasını açtım bataryanın soketini çıkarıp takınca açılıyo bir süre sonra geri kapanıyo neden

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Aynı durum bana da oldu, iphone4 piyasadan kalkacak neredeyse, cihazın ilk sahibiyim ilk önce Apple da gezindim ımeı numarası girerek denedim bana üzgünüz tüm garanti kapsamları dışında diye bir cevap verdiler haliyle, tüm gece şarjda beklemesine rağmen o şarjı gösteren kırmızı çizgili batarya resmi de dahil hiç birşey görmedim, cihaz tamamen sustu, tık yok, şarj oluyor mu o bile belli değil, bu sabah yukarıdaki yazıyı okudum, evet cihaz tamamen susmuş bitmiş bu derken, bilgisayarda önce itunes u açıp, cihazı taktım, ilk önce sadece home tuşu ile 10 saniye bekledim tık yok, daha sonra söküp yeniden taktım bu sefer, home tuşu ile birlikte kapama tuşuna 10 saniye kadar bastım . Veee nihayet ekranda saatler sonra bir yaşam belirtisi gördüm itunes bağlantı çubuğu. şimdi geri yüklemeyle başladım, hayırlısı diyorum, çünkü hala geri yüklemesi bitmedi, ama henüz bitmeden gelen mesajlar düşmeye başladı.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
5 dakika önce açılıyordu eve geldim bi baktım açılmıyor telefonu açma kapama düğmesine basıyorum olmuyor usb yi bilgisayara bağladım algılamıyor ne yapmam gerekir

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Geçen gün birini aradım sonra birden ekran gitti bir dahada açılmadı dediğinizide yapamıyorum home tuşu bozuk acaba bataryayla alakalı bir sorun olabilirmi acil yardım !

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaslar benımde 4s telim kapandi sarjdayken birden sonradan fark ettim suan hiç calişmiyor ekransa görüntü yok. home+power yapiyorum kar etmıyorum lütfen acil yardım istiyorummmmmmmmmm

S

SDN Okuru

SDN Okuru
aynen benimkide aynı arkadaşınki gibi oldu acil bize yardımmmm!!!:hammer::bored:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende ıphone 4s var ekran değişimi oldu ekran kapanıp durduğu için ekran değişiminden sonra 1 veya 2 saat sorun yoktu ama ondan sonra bu hatayı tekrarladı yaptırıyorum yine aynısı oluyor lütfen yardım

Talha007

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba ben de iPhone 4s var. Amerika'dan geldi. Gevey yazıyor. Şuana kadar 5 Yıldır eşim kullanıyordu. Telefonu işte yedek telefon olarak kullanmak için sildim. Sonra yeni sim Kartı takınca ekranda usb işareti ve sadece itunes a bağlayın ve acil aramalar yazıyor. İtunesa bağlayıp açıp kapadım, restore ettim ama ekranda hep aynı yazı çıkıyor : telefon sim kartı tanımıyor gibi görünüyor diyor. Bazen de sim kilidi olmayan bir sim kart takın diyor ki taktığım kartın sim kilidi yok. Teknolojiden çok dehşet iyi Anladığım söylenemez ama ne yapıp bu sorunu çözebilirim? Acil yardım Lazım. Teşekkürler.

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
Merhaba ben de iPhone 4s var. Amerika'dan geldi. Gevey yazıyor. Şuana kadar 5 Yıldır eşim kullanıyordu. Telefonu işte yedek telefon olarak kullanmak için sildim. Sonra yeni sim Kartı takınca ekranda usb işareti ve sadece itunes a bağlayın ve acil aramalar yazıyor. İtunesa bağlayıp açıp kapadım, restore ettim ama ekranda hep aynı yazı çıkıyor : telefon sim kartı tanımıyor gibi görünüyor diyor. Bazen de sim kilidi olmayan bir sim kart takın diyor ki taktığım kartın sim kilidi yok. Teknolojiden çok dehşet iyi Anladığım söylenemez ama ne yapıp bu sorunu çözebilirim? Acil yardım Lazım. Teşekkürler.

Amerikadan geldiği için Türkiyede kullanım izni yok. Cihazı itunes ile sıfırlayın, cihazı BTK ya kimin pasaportu ile geldiyse onun üstüne kayıt ettirin.
–ooo–

Vergi dairesine 119,5 TL Yurtdışı telefon kayıt vergisini yatırdığınızda dair aldığınız dekont.
Pasaport (Ülkeye giriş mührü olması gerekiyor, olmayanlar emniyetten alabilir) (Yeni düzenleme ile belgeyi emniyetten almak gerekiyor)
Ülkeye giriş tarihinden itibaren 60 gün geçmemiş olması.

Talha007

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Gökhan utar teşekkürler ancak 5 yıl önce telefn geldiğinde pasaporta kaydettirdik ve sorunsuz kullandık olan dün oldu telefondaki rehberi falan silmek için telefonu sile bastım fabrika ayarlarına geri dönsün diye sorun yoktu yeni sim Kartı takınca telefon açılmadı. Sorun tam olarak bu yani Açılıyor ama itunesa bağlayın diyor. Bağlayınca da telefon sim Kartı okumuyor diyor.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Sadece acil aramalara acık

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
Gökhan utar teşekkürler ancak 5 yıl önce telefn geldiğinde pasaporta kaydettirdik ve sorunsuz kullandık olan dün oldu telefondaki rehberi falan silmek için telefonu sile bastım fabrika ayarlarına geri dönsün diye sorun yoktu yeni sim Kartı takınca telefon açılmadı. Sorun tam olarak bu yani Açılıyor ama itunesa bağlayın diyor. Bağlayınca da telefon sim Kartı okumuyor diyor.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Sadece acil aramalara acık

Sizin kartınız kesme mi yoksa orjinal micro sim mi?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar benide kapandı ya ama bnim power tuşu bozuk ne yapmalıyım cil cevap lazım lütfen

S

SDN Okuru

SDN Okuru
I pHONE 4 S im var.Güncelleme yaparken yarıda kesiliyor. Hata (29) diyor
telefon açılmıyor, Bu sorunu nasıl çözebilirim.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Benimki suya dustu napicami bilmiyordum 1 gun bekledim sonra kurudu fakat hala acilmadi sarja taktim 2-3 gun beklettim hala acilmadi ne yapmam gerekiyor ne olur yardimci olun

berraARSLAN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ya arkadaşlar benim iphone 4s'im var telefonumun şarjı %20 falandı dışardayken elimden fırladı yere düştü elime aldığımda açılmadı ekran hiç bir şekilde yanıt vermiyor itunese baglamak içinde benim telefonum kapandığı için hat'tın parolasını telefondan girmemi istiyor fakat oda olmuyor şarja taktıgımda dıt dıt diye sesler geliyo fakat ekranda tık yok yardımcı olursanız sevinirim eğer buradan yapabileceğim birşey yok ise tamirciye götürecegim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
]:hammer:arkadaşlar ipone s4 acma tuşuna basıyorum ipone kapalı yazıyor alta acil arama cıkıyor neden

S

SDN Okuru

SDN Okuru
hocam selamun aleyküm bendede 4 var fakat dediklerinizin hepsini denedim ancak açılmıyor birden bire gitti telefonu elime aldığımda kapalıydı ne yapmalıyım ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Iphone 4s önceden suya girmişti pirince koyduk bayadır ordaydı ses var bi kadın ingilizce bişeyler diyo ama görüntü yok şarja tajtım home +power ıda denedim napiyim şarjınn dolmasnı mı bekliyim ??? Yardmmm

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar iphone 4 var bende arabada güneşte kalmiş kendini kapatmiş... Soğuduktan sonra açmayi denedim fakat apple simgesinden sonrasi gelmiyor... Home + power da denedim sonuç ayni ... Itunes de telefonu görüyor... Itunes e bağliykende home +power denedim apple simgesinde öylece bekliyor... Ne yapmaliyim ?