iPhone 3G ile ses kaydetmek - iTalk Recorder

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
iPhone 3G'yi çok daha yetenekli hale getiren uygulamaları paylaşmaya devam ediyoruz. iTalk Recorder sayesinde, iPhone 3G de artık ses kaydedebiliyor.

iPhone 3G'nin estirdiği moda rüzgarı hızla devam ederken, yeni uygulamalar da peş peşe listelere ekleniyor. Bu uygulamalar sayesinde iPhone 3G, hem daha yetenekli hem de daha eğlenceli bir cihaz olabiliyor. iTalk Recorder da bunlardan biri. Ücretsiz olan eklenti, şu sıralar en çok indirilenler listesinde üst sıralarda bulunuyor. Görevi ise iPhone 3G üzerinden ses kaydı yapmak. Bu sesleri, hem MAC hem de PC'lere aktarmanız da mümkün. Nasıl kurulduğunu ve nasıl kullanıldığını aşağıdaki videodan izleyerek öğrenebilirsiniz.

Videoyu İzleyin

[sdntv3]2008_11_05_italk_recorder.mp4[/sdntv3]
:: Buradaki videoyu izleyemiyorsanız Adobe Flash Player yazılımını güncelleyin!

:: iPhone 3G içinsizin önerdiğiniz uygulamalar hangisi? Bu başlık altında paylaşın.

Yazan: Hakkı Alkan
Bilgi için: Griffin
SDN - http://shiftdelete.net

Ahmethz

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
398
Eğer mikrofonlu kulaklığa sahip iseniz ipod touch'da da çalışıyor bu ücretsiz uygulama.

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
1000. mesajında admine laf sokmak :D

sen görücen güren :D

_OzaN_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
GPS Traker bu program belirlediğiniz zaman aralıklarında koordinatlarınızı kaydediyor ve internetteki sitesinden harita üzerinden gittiğiniz yerleri görebiliyosunuz. Art Galery bu eklentide internet üzerinden fotoğraflar indiriyor bunları duvarkağıdı olarak kullanabilirsiniz. VNC uygulamasıda IP üzerinden bilgisayarınıza bağlanabiliyosunuz, bağlantı süresi o kadar kısa ki connect tuşuna bastığınız anda bilgisayarınızın ekranı geliyor. Benim favorilerim bunlar...

souris

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Maşallah 9 sn ses kaydı 804 kb tuttu çok uzun kullanımı kapasite sorunu yaratabilir..

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
En iyi kalite seçilmişti ondan herhalde :D

emelden

Dekan
Reaksiyon puanı
8
Çılgın bir telefon. :D Şimdi ki video da ses kaydından ziya de izledim de... dokunmatik olmasından çok içindeki o denge beni kendine hayran bıraktırdı.

Ve Troy ses tonundan nefret etme zira çok hoş ses tonun var. :D

GurenGursel

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Troy usta :) Benim için çok gerekli olduğunu düşünümyorum anlamında söylemiştim :) Size saygısızlık aklımdan geçmez... ;)

ipekburcin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kaydedilen sesleri pc ye aktaramıyorum yapabilen varsa yardım edebilir mi?

denizaslan1980

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar italk receorder ile almış olduğunuz ses kaydını nasıl bilgisayara aktarıyoruz.
itunes üzerinden mi ulaşamadım ses dosyalarına.
lütfen yardımcı olur musunuz?

K

Kayıtsız Üye

SDN Okuru
evet ya nasıl bilgisayara aktarıyoruz lütfen acil cevap bekliyoruz...