Soru iPhone 13 ve iPhone 14 arasındaki farklar ne?

sahinkara43

Öğrenci
Reaksiyon puanı
16
Keşke almasaydınız iade şansınız vrsa bu çöpü derhal geri verin derim. redmi 7a kalitesinde aşırı kötü 60 hz bir ekranı var piyasada yaklaşanı bile bulunmaya piksel piksel 300 ppi değerini geçtim sağa sola kaydırırken hele soğuk havada resmen motion blur efekti açıyor. Kamerası da kasası da XR ile aynı sadece geniş açı kamerası var ek olarak. Ayrıca hiçbir özelliği de yok hacı murat gibi telefon reverse wireless şarj yok, 120hz ekran yok, yok oğlu yok aynı fiyattaki androidler samsunglar nasa uzay istasyonu gibi kalıyor yanında.

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
25,329
Keşke almasaydınız iade şansınız vrsa bu çöpü derhal geri verin derim. redmi 7a kalitesinde aşırı kötü 60 hz bir ekranı var piyasada yaklaşanı bile bulunmaya piksel piksel 300 ppi değerini geçtim sağa sola kaydırırken hele soğuk havada resmen motion blur efekti açıyor. Kamerası da kasası da XR ile aynı sadece geniş açı kamerası var ek olarak. Ayrıca hiçbir özelliği de yok hacı murat gibi telefon reverse wireless şarj yok, 120hz ekran yok, yok oğlu yok aynı fiyattaki androidler samsunglar nasa uzay istasyonu gibi kalıyor yanında.

Sifir fiyatini kesinlikle hak etmese de Redmi 7a kalitesiyle kiyaslamak da sacmalik olur. Ben 4 yildir iPhone 11 kullaniyorum su an istesem 14 veya 15'e gecebilirim ama isimi gordugu icin gecmiyorum acikcasi.

Yahya Furkan

Profesör
Moderatör
İçerik Ekibi
Reaksiyon puanı
3,475
Reaksiyon puanı
4,335
Sifir fiyatini kesinlikle hak etmese de Redmi 7a kalitesiyle kiyaslamak da sacmalik olur. Ben 4 yildir iPhone 11 kullaniyorum su an istesem 14 veya 15'e gecebilirim ama isimi gordugu icin gecmiyorum acikcasi.
Diğerleri hakkediyor mu desem?

Bende istemez miyim bugün cepaya gittim gürgençlere 15 baktım 256 gb 58 bin kısaca hesap yaptım ki kredi kartı limitim 15 pro Max 1tb yede yetiyor öyle diyim ama ödemeye gelince sıkıntı alacağım başka şeyler vardı, en kötü 3-4 sene daha götürür o ara borç sıfırlanır bakarım çaresine
Mesaj otomatik birleştirildi:

Xr kullanıyorum 1 haftadır daha bu çöp değil inan bana zerre kasma yok telefonda kamerası gayet güzel 👍

Reaksiyon puanı
4,335
Hayırlı olsun hocam
Sağol kardeşim daha iyisi senin olsun 🙏
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hayırlı olsun hocam. 👍
Sağol kardeşim daha iyisi sizlerin olsun 🙏

Bilen bilir bende se2020 vardı peki şimdi şunu sorayım se2020 ile 11 in farkları ne?

IMG_0641.jpeg

SPECİAL FORCES

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,914
Arkadaşlar almam gereken başka şeyler oldu onları aldım Media Markt tan iPhone 11 almış bulunmaktayım Ekli dosyayı görüntüle 190048

Siyah 128GB 2-3 sene kullanır sonra bakarım çaresine yandaki adaptörü xr için aldım bunuda kız arkadaşıma hediye aldım 11 in içinden çıkan kablo ile götürecem.
Hayırlısı olsun, iyi günlerde kullanın. :)

irsuya

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
3,114
@irsuya hocam sizce hangisi daha iyi.
Arka kamerada cilt tonu haricinde Honor Magic 6 Pro bir gomlek daha ustun ancak S24 Ultra'nin on kameradaki ezici ustunlugu goz ardi edilemez.

On kameraya onem veren birisi olarak tercihim S24 Ultra'dan yana olurdu, cok daha iyi arabirim, daha fazla guncelleme destegi, daha iyi premium hissiyati ve gorece daha iyi tasarimi da cabasi.

aşkınyolcusu

Profesör
Reaksiyon puanı
1,610
Arka kamerada cilt tonu haricinde Honor Magic 6 Pro bir gomlek daha ustun ancak S24 Ultra'nin on kameradaki ezici ustunlugu goz ardi edilemez.

On kameraya onem veren birisi olarak tercihim S24 Ultra'dan yana olurdu, cok daha iyi arabirim, daha fazla guncelleme destegi, daha iyi premium hissiyati ve gorece daha iyi tasarimi da cabasi.
Teşekkürler hocam ☺️