Iphone 12 Batarya Hakkında

Batın Uygar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Herkese iyi günler dilerim

Yakın bir tarihte telefon değiştirmeyi planlıyorum ve kararım şu zamana kadar iPhone 12 yönündeydi fakat bazı araştırmalar sonucunda bir kısım kullanıcının batarya konusunda ciddi anlamda sıkıntı yaşadıklarını 1 günü bile çıkaramadıklarını okudum.Bir kısım kullanıcı da bunun tam tersini 1 günü hatta 2 günü rahatlıkla çıkardığını söylemekte.Kafam bu konuda baya karışmış durumda.Bataryasnın da küçük olduğunu biliyordum fakat işlemcisinin bu sorunu ortadan kaldırabileceğini düşünmüştüm.Bu konu da beni aydınlatabilirsenz çok mutlu olurum.Başka telefon önerilerinize de kapım açıktır.

Mercan Resifi

Asistan
Reaksiyon puanı
103
iPhone 12'yi 15 gün kullandım bataryası çok iyi geldi bana sürekli kullanırsan tabii ki batarya kimseyi genel olarak memnun etmez ben bataryasından memnun kaldım 1.5 gün götürüyordu beni.

Batın Uygar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
iPhone 12'yi 15 gün kullandım bataryası çok iyi geldi bana sürekli kullanırsan tabii ki batarya kimseyi genel olarak memnun etmez ben bataryasından memnun kaldım 1.5 gün götürüyordu beni.
15 günlük kullanımınız sonucunda telefonu nasıl değerlendirirsiniz?Sizce fiyatına değer mi?Bu arada başka telefon önerileriniz varsa da yazabilirsiniz.Yanıtınız için teşekkür ederim.

Mercan Resifi

Asistan
Reaksiyon puanı
103
Ben telefonu iade ettim nedeni ise 6 ay sonra iPhone 13 serisinin çıkacak olması şöyle söyleyebilirim telefon mükemmel her yönü ile çok güzel yalnız bence fiyatı pahalı yani ben 11.100'e aldım geçen hafta iade ettim.

Yeni seri çıkınca fiyatına bakıcam eğer yine bu fiyat aralığına yakın olursa en azından yenisini alırım ama pahalı olursa yine 12 alacağım.

TheLastWarrior

Profesör
Reaksiyon puanı
3,045
Devamlı oyun oynuyosanız ve internetiniz hep açıksa sürekli online iseniz sosyal medya vs de çoğu telefon 1 günü çıkarmaz tamamen kullanımına bağlı

Son düzenleme:

teknoman007

Doçent
Reaksiyon puanı
312
Ben telefonu iade ettim nedeni ise 6 ay sonra iPhone 13 serisinin çıkacak olması şöyle söyleyebilirim telefon mükemmel her yönü ile çok güzel yalnız bence fiyatı pahalı yani ben 11.100'e aldım geçen hafta iade ettim.

Yeni seri çıkınca fiyatına bakıcam eğer yine bu fiyat aralığına yakın olursa en azından yenisini alırım ama pahalı olursa yine 12 alacağım.
nerden almıştın hocam ve nasıl iade ettin hemen geri kabul edip ödemeni yaptılar mı

Mercan Resifi

Asistan
Reaksiyon puanı
103
Mediamarkt'ten aldım hocam hatta bu 2. iade edişim kabul ettiler tabii ki 14 gün iade hakkımız var seve seve geri alacaklar.

Mercan Resifi

Asistan
Reaksiyon puanı
103
Taktım hocam sim kart kullandım bir hafta bana ne şekilde yolladılarsa aynı şekilde eksiksiz olarak kutusuna koydum ve iade ettim yalnız bu tip yerlerden almak mantıklı satıcı hepsiburada olan, mediamarkt, turkcell, teknosa ya da vatan bilgisayar gibi şirketler.

teknoman007

Doçent
Reaksiyon puanı
312
Taktım hocam sim kart kullandım bir hafta bana ne şekilde yolladılarsa aynı şekilde eksiksiz olarak kutusuna koydum ve iade ettim yalnız bu tip yerlerden almak mantıklı satıcı hepsiburada olan, mediamarkt, turkcell, teknosa ya da vatan bilgisayar gibi şirketler.
evet kesinlikle katılıyorum. satıcı hepsiburada'dan (3.parti satıcı değil hepsiburada'nın kendisi) xiaomi mi stick tv satın aldım. açtım denedim ikinci gün aynı şekilde geri dönderdim kabul ettiler ve 2 gün içinde tüm paramı geri yatırdılar. ama iş telefon olunca satıcı hepsiburada olsa bile endişe ediyorum acaba geri kabul ederler mi diye