İphone 10 ve yukarisini kullananlar Yardım

Reaksiyon puanı
4
Merhaba arkadaslar Telefonla başim dertte. Bir süre önce iphone 11 telefon aldim .
Bir süredir ayni sorunla ugrasip duruyorum iade edip xs aldim ondada ayni sorun var.Bu donanimsalmi yazilimsal mi bana yardimci olursaniz cok sevinecegim. Yetkili servise goturdugumde hatali raporu verdi donanim yada yazilimsal diye.

iphone telefonu olanlar 10 ve ustu ayni sorun varmi arkadaslar. 1 aydir telefonla ugrasiyorum .

Telefon duvar kagidi açik bir renk yapinca sari beyaz mavi vs.
Telefonun parlakligi En yuksekte olsun ve koyu tema acik olsun.

Bu şekildeyken telefon siyah temali uugulamalara girdigimde ekranin cerceve yanlarinda ince bir şekilde arkadaki duvar kadinin rengi gelip gidiyor Ve bu ince cizgi patlıyor kisa sureli bariz belli olacak sekilde. Bu uygulama acilislarinda olmakta. Ornegin ev uygulamasi gibi siyah temalilarda cok belirgin. Arkada calismaya devam ederken tekrar on plana alirken uygulamayi da yapiyor. Yani uygulamalar her arka plandan on plana gecerken acarken arkadaslar.

normal beyaz temada boyle bisey farketmedim yada beyaz oldugu icin gorunmuyor.

bu yukarda dedigim seyi yapinca sizdede oluyormu. Bu donanimsalmi . Ona gore iade edecegim arkadaslar. Cok Bunaldim bu durumdan .

ugureryavuz

Profesör
Reaksiyon puanı
430
Bende 11 kullanıyorum 2 ay dır sorun çıkmadı. ekranı siyah kullanın .yada cihazı değiştirmeyi deneyin

Reaksiyon puanı
4
Ben donanimsal mi yazilimsal mi ogrenmeye calisiyorum. Eger sizlerdede varsa yazilimsal . Eger yoksa donanimsal iade edecegim.

ugureryavuz

Profesör
Reaksiyon puanı
430
yukarda yaptigimi siz yaptiginizda bendeki gibi sorun oldumu?
Bende olmadı koyu tema kullancaksanız ekranı ekran koyu olsun
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben donanimsal mi yazilimsal mi ogrenmeye calisiyorum. Eger sizlerdede varsa yazilimsal . Eger yoksa donanimsal iade edecegim.
Ama ben koyu tema kullanmadım bir dakika koyu ya geçiyim

Bendede oldu yazılımsaldır isterseniz beyaz tema kullanın ben öyle yapıyorum

Reaksiyon puanı
4
Bende olmadı koyu tema kullancaksanız ekranı ekran koyu olsun

Ama ben koyu tema kullanmadım bir dakika koyu ya geçiyim
Duvar kagidini acik bir renk yaptinizmi . Ona ragmen olmadimi. Koyu mod acik ken . Acik renk bir duvar kagidi. Demek istedigim

Reaksiyon puanı
4
Turkceel bayisinde teşhirde duran iphome 11 inceledigimde boyle birseyi yoktu. Anlam veremiyorum.yetkili servis ekran testi sonucunda ayipli raporu vermisti. İlginç gercekten .

reisemre57

Doçent
Reaksiyon puanı
307
Merhaba arkadaslar Telefonla başim dertte. Bir süre önce iphone 11 telefon aldim .
Bir süredir ayni sorunla ugrasip duruyorum iade edip xs aldim ondada ayni sorun var.Bu donanimsalmi yazilimsal mi bana yardimci olursaniz cok sevinecegim. Yetkili servise goturdugumde hatali raporu verdi donanim yada yazilimsal diye.

iphone telefonu olanlar 10 ve ustu ayni sorun varmi arkadaslar. 1 aydir telefonla ugrasiyorum .

Telefon duvar kagidi açik bir renk yapinca sari beyaz mavi vs.
Telefonun parlakligi En yuksekte olsun ve koyu tema acik olsun.

Bu şekildeyken telefon siyah temali uugulamalara girdigimde ekranin cerceve yanlarinda ince bir şekilde arkadaki duvar kadinin rengi gelip gidiyor Ve bu ince cizgi patlıyor kisa sureli bariz belli olacak sekilde. Bu uygulama acilislarinda olmakta. Ornegin ev uygulamasi gibi siyah temalilarda cok belirgin. Arkada calismaya devam ederken tekrar on plana alirken uygulamayi da yapiyor. Yani uygulamalar her arka plandan on plana gecerken acarken arkadaslar.

normal beyaz temada boyle bisey farketmedim yada beyaz oldugu icin gorunmuyor.

bu yukarda dedigim seyi yapinca sizdede oluyormu. Bu donanimsalmi . Ona gore iade edecegim arkadaslar. Cok Bunaldim bu durumdan .
ben xs kullanıcısıyım babamda 11 kullanıcısı ikimizdede bunun gibi hiçbir sorun olmadı. İade etmeni tavsiye ediyorum zaten apple sorun çıkarmaz?