İpad alıcam TAVSİYE LÜTFEN !!

Oglcnoglcn

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Merhaba arkadaşlar size attıgım ss'den bana apple'nin hangi ipad modelini onerirsiniz Koca koca pc'lerden laptoplardan sıkıldım artık bi tablet almak istiyorum tableti kullanım amacık kısacası Oyun oynucam , Ders videoları izlicem yeri gelir film izlicem vb..Sizlerin fikirlerine güveniyorum şimdiden yardım edenlere teşekkür ederim..

NOT: Attıgım ss'de bulunmayan Sizin önerdiğiniz model var ise onlarıda bekliyorum..
http://www.vatanbilgisayar.com/apple/tabletler/?opf=p2837 BURADAN BAKARAK ÖNERİN LÜTFEN ss yok link attım
Ekli dosyayı görüntüle 14174

Places

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kesinlikle her yönden ipad air 2 almalısın 16 gb vs hücresel senin kullanımına bağlı

K /\ /\ N

Profesör
Reaksiyon puanı
83
İpad in her modeli işini görür. İpad 2 kullanıyorum. Hala bir sıkıntı çıkarmadı

Oglcnoglcn

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Hocam bu yaziyi yazarken birazda arastirma yaptimda Ipad air 2 gercekten iyiymis birde aklima ipad mini 4 takildi mini4 ile ilgili goruslerin nelerdir ?

I

ipad__SDN Okuru

SDN Okuru
android tabletlerden birini al yeter. ipad air kullanıcısıyım 2 yıldır. Film, mp3 vs. yüklemek izlemek işkence. JB yapmadan zor bu işler. o kadar rahat bir kullanımı yok yani.

iPhoneDostu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
İpad air 2 paran çoksa 64 gb lık versiyonu yoksa 16 lık işini görür

arruabarrena

Asistan
Reaksiyon puanı
13
Sana tavsiyem JB bilmiyosan İpad alma. Bilgisayardan içine film,müzik atmak işkence. İpad Mini 4 1300 TL civarı, o fiyata çok daha iyi android tablet bulursun. Tab S,Tab Pro 12.2 bunlar olabilir. Hem büyük ekranda film izlemek daha iyi olur.

Reaksiyon puanı
16,118
resimdeki şıklar için ipad mini 4 64Gb air fiyatı ile bizi bozar...

_X_

Profesör
Reaksiyon puanı
1,544
Air 2 hücresel 32gb varsa al yoksa 64gb al. kafan kulağın en az 5 sene rahat etsin.
jb den uzak dur film müzik indirmek yerine online izle.

efe_1992

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
ipad mini 4 64gb tavsiye ederim. Mini 2 kullanıyordum çok memnundum. 16gb olmayan her ipad modeli işini görür ayrıca. JB'ye falan da hiç gerek yok ben yapmadan 2 sene kullandım.

Doğukan Dinç

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Mini 4 te iyidir ama senin için ekran boyutu önemli değilse. Hatta ideal boyu 7.9 olan mini 4 bence iyidir. Hafıza olarak 64 alırsan uzun bir süre arkana bakmazsın.

Reaksiyon puanı
16,118
adam onu almış eskitmiş hatta babaannesi onu nihale sanıp çaydanlığı üzerine koymuş bile nihale mode on...

Oglcnoglcn

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar aynen konu çok eski zaten İpad Air2 64 aldım yaklaşık 2,5 ay önce genede cevapladıgınız için teşekkürler

dSub

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar aynen konu çok eski zaten İpad Air2 64 aldım yaklaşık 2,5 ay önce genede cevapladıgınız için teşekkürler

Hocam, Air 2 64 hakkında yorumlarınız neler? Bende şu sıralar ipad alıcam. Siz memnun musunuz?
Kullanım alanlarımız aşağı yukarı aynı.. Birde son olarak mini 4'ten neden vazgeçtiniz?

Oglcnoglcn

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Hocam, Air 2 64 hakkında yorumlarınız neler? Bende şu sıralar ipad alıcam. Siz memnun musunuz?
Kullanım alanlarımız aşağı yukarı aynı.. Birde son olarak mini 4'ten neden vazgeçtiniz?
İpad'imden oldukça memnunum ortamlarda olsun veya tek başıma kullanırken beni hiç yüz üstü bırakmadı arkadaşımız :D Eğer gerçekten bir tablet kullanmak istiyorsan iPad air 2 gerçekten muazzam bir şey. Son soruna gelicek olursak Mini 4 ve Air 2 arasında boy farkı açısından tereddüt'de kalmıştım Air 2 büyük gelir Mini4 alsammı diye fakat Air2'yi alınca iyiki 9" lik almışım diyorum.

dSub

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İpad'imden oldukça memnunum ortamlarda olsun veya tek başıma kullanırken beni hiç yüz üstü bırakmadı arkadaşımız :D Eğer gerçekten bir tablet kullanmak istiyorsan iPad air 2 gerçekten muazzam bir şey. Son soruna gelicek olursak Mini 4 ve Air 2 arasında boy farkı açısından tereddüt'de kalmıştım Air 2 büyük gelir Mini4 alsammı diye fakat Air2'yi alınca iyiki 9" lik almışım diyorum.

Ekran boyu seçiminizde size hak vermemek elde değil... Bayadır araştırıyorum Air 2 gerçekten güzel bir cihaz. Olumsuz yorum hemen hemen okumadım diyebilirim. Ancak şuan aklım tamamıyla Pro 9.7 ye kaydı. True tone, 4 hoparlör ve en önemlisi A9x işlemci. Kapasiteden ödün verip sanırım iki güne 9.7 32 gb Pro alacağım. İçimi tek kemiren şey 32 gb sıkıntı yaşatır mı?

dSub

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ekran boyu seçiminizde size hak vermemek elde değil... Bayadır araştırıyorum Air 2 gerçekten güzel bir cihaz. Olumsuz yorum hemen hemen okumadım diyebilirim. Ancak şuan aklım tamamıyla Pro 9.7 ye kaydı. True tone, 4 hoparlör ve en önemlisi A9x işlemci. Kapasiteden ödün verip sanırım iki güne 9.7 32 gb Pro alacağım. İçimi tek kemiren şey 32 gb sıkıntı yaşatır mı?

Bu arada bilgilendirmeniz için teşekkür ederim.

Atakan Erdem

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
İpad Pro'ya Ne Dersin Veya İpad Air 2 Ücret Konusunda Sorun Yaşarsan İpad Mini 4 Öneririm. Bi Bak İstersen ;);)

Oglcnoglcn

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Maddi durumun el verıyorsa Pro al birde küçük boyu cıktı onun harııcınde İpad air 2 ve mini 4 arasında kalıyorsan tavsiyem Air 2 al.

dSub

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hocam proya karar verdim zaten kapasitede karat veremiyodum sanırım 32 yetecek gibi gözüküyor

Oglcnoglcn

Asistan
Reaksiyon puanı
1
hocam proya karar verdim zaten kapasitede karat veremiyodum sanırım 32 yetecek gibi gözüküyor
Şimdiden hayırlı olsun diyelim dostum. Benim ki 16 lık 1-1,5 Gb kadar boş yer bile var :D düzeltiyorum 64'dü kardeşimin ki ile karıştırdım :D

dSub

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Teşekkür ederim. Pro 32 Gb 9.7 aldım. Harika bir alet özellikle ses konusunda... İlginiz için teşekkür ederim...