iOS Veri Kullanımı

Bu konuyu okuyanlar

BarKoda1010

Profesör
Reaksiyon puanı
353
Selamlar arkadaşlar, yaklaşık 2 haftadır 7 kullanıcısıyım ve ilk iPhone'um yavaş yavaş acemiliği atıyorum fakat mobil veri çok fazla gidiyor. Video izlemiyorum, indirme yapmıyorum günde rahat 200MB falan normal takılırken gidiyor. Aylık 3Gb paketim var 4 günde 1GB ım gitti. Veri Planı nasıl yapabilirim veya bu kullanmı nasıl düşürebilirim?

Speedster

Profesör
Reaksiyon puanı
319
Ayarlar>Hücresel Veriden istemediğin uygulamaların internet kullanmasını kapatabilirsin. Ayrıca arka planda uygulama yenilemeyide kapatmanı öneririm.

BarKoda1010

Profesör
Reaksiyon puanı
353
Ayarlar>Hücresel Veriden istemediğin uygulamaların internet kullanmasını kapatabilirsin. Ayrıca arka planda uygulama yenilemeyide kapatmanı öneririm.

İnstagram, facebook vs kapalı olduğu halde bugün 300 mb yedi denedim yani onu :D arkaplanda uygulama yenilemeyi kapatayım birde :)

MuhammedGMS

Asistan
Reaksiyon puanı
88
2 günde 2 gb internetim gidiyor bende anlamıyorum bu neden oluyor herşeyi kapatıyorum ama takip ettiğimde kendi kendine azar azar yine mb yiyor neyseki sınırsız sıkıntı olmuyor ama işte bende anlamadım nere gidiyor bu net

MR.Anonymous

Dekan
Reaksiyon puanı
498
Bende 1 ay boyunca LTE hep açık ve Apple Watch da ordan kullanıyor ona rağmen sistem kullanımı 500mb'ı geçmiyor.

mert-memic

Asistan
Reaksiyon puanı
26
İcloud da driver hücresel yedeklemyi kapatın.

App store mobil veri güncellemyi kapatın.

Fotograf ve video yedeklemleri yaptıgınız bir program var ise onu da sadce wifi ye alınız.

Son mesajlar