Ios 7 Beta 3 Direkt Linkler

S

SDN Okuru

SDN Okuru
iphone 4 için 3 alternatif var. hangisi olduğunu nerden anlıyoruz :( Benim model A1332 yazıyor tel arkasında

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ben indiremedim japonca bu nasil indircez ayrintili yazsaniz

serkanbb06

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
31
Ben indiremedim japonca bu nasil indircez ayrintili yazsaniz

Japoncayla ilgili bir şey yok bu durumda. Kodu yazıp yandaki mavi butona tıklayıp indireceksiniz :)

- - - Mesaj Güncellendi - - -

jeılbreak ı kaldırmalı mıyım ios7 yi yuklemek ıçın

Yeni firmware yüklemek için jb'li cihazlarda dfu moda alarak yüklemeniz gerekmekte aksi taktirde cihaz elmada kalır yeniden başlatmak zorunda kalırsınız.

Sunu da bir ogrenemediniz gitti. "Ios" degil "iOS" :)

Fark nedir ki anlayamadım :)

iphone 4 için 3 alternatif var. hangisi olduğunu nerden anlıyoruz :( Benim model A1332 yazıyor tel arkasında

Emin olmamakla beraber GSM sürümünü kullanmalı iphone 4 sahipleri.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
dosyayı indirdim masaüstüne telefonu baglıyorum shifte basıp güncellemeleri denetle diyorum ama masaüstünde dosya görünmüyor ne yapmalıyım ?

serkanbb06

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
31
dosyayı indirdim masaüstüne telefonu baglıyorum shifte basıp güncellemeleri denetle diyorum ama masaüstünde dosya görünmüyor ne yapmalıyım ?

Dmg extractor kullanarak ipsw dosyasını dmg dosyasından çokartmanız gerekmekte

BEFEGA

Profesör
Reaksiyon puanı
5
[MENTION=53503]serkanbb06[/MENTION], linklerin hepsini servera çekip megaupload a IPSW olarak yükleyesim var :D Senin tavsiye edeceğin bir host var mı ?

Milleti DMG dosyası ile uğraştırmayalım.

hsynktn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Yukleyen arkadaslar, acaba yuklemeye deger mi? Sarj suresi, stabilite, isinma sorunu normallesebilmis mi? Bosu bosuna yuklemek istemiyorum. Biraz bilgilendirirseniz sevinirim

serkanbb06

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
31
Yukleyen arkadaslar, acaba yuklemeye deger mi? Sarj suresi, stabilite, isinma sorunu normallesebilmis mi? Bosu bosuna yuklemek istemiyorum. Biraz bilgilendirirseniz sevinirim

Beta 3 ile ilgili bilgilendirme forumda mevcut ve şu ana kadar ki en iyi beta bu. Yani bir çok sorunu halletmişler fakat bir iOs 6 kadar akıcı ve stabil olamaz elbette.

tufanoo

Asistan
Reaksiyon puanı
0
merhaba bu devoleper kaydım yok yinede yükleyebilirmiyim beta 2 yükledim kayıt ekranından ileriye gidemedim geriye alana kadar ne çektim bunu yüklersem açılrmı garantiyse ükleyelim