iOS 6.X JB Cydia Tweak'leri [Sabit]

HYuksel

Profesör
Reaksiyon puanı
22
Hayır dostum paylaştıklarımızın neredeyse hepsi ücretsiz. Eklediğiniz repolara bakıyor birazda. Bir repoda ücretliyken bir diğerinde ücretsiz olabiliyor.

Aynı şekilde bir repoda sorunlu olabliiyorken bir diğer repoda sorunsuz olabiliyor. Install diyip yüklemekten geçiyor bunu kesin anlamanın yoluda :)

Bu arada bulduğum yeni repolarıda ekliyorum arkadaşlar faydalı olabilir.

Buda telefonumun son hali. Belirtmeliyim ki JB olmadan önce gerçekten iPhone değil bildiğiniz Nokia3310 kullanıyormuşum. Telefon telefon olmaktan çıktı başka bişey oldu JB sayesinde :)

Bu hangi tema. Dock için ne kullanıyorsun

Ahmethz

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
398
beyler bişey sormak istiyorum telefonum sık sık safe moda geçiyor restart yapıp çıkartıyorum fakat bir gün sonra felan yine giriyor ve kasmaya başladı 6.1.2 ipohone 4s yardımcı olurmusunuz

En son kurduğun yamalar çakisiyor olabilir cydiadan kaldir şüphelendiklerini düzelecektir.

HYuksel

Profesör
Reaksiyon puanı
22
beyler bişey sormak istiyorum telefonum sık sık safe moda geçiyor restart yapıp çıkartıyorum fakat bir gün sonra felan yine giriyor ve kasmaya başladı 6.1.2 ipohone 4s yardımcı olurmusunuz
Resetle telefonu yeniden jb yap..

HYuksel

Profesör
Reaksiyon puanı
22
3Cxafbz.jpg

Arkadaşlar bu hangi tema bilen var mı?

muratveb

Profesör
Reaksiyon puanı
56
3Cxafbz.jpg

Arkadaşlar bu hangi tema bilen var mı?

CUPS HD teması arkadaşım. Cydia temalarda mevcut . Winterboard ile ücretsiz kullanabilirsin. Dock içinde Sprintomize2 kullandım . Onuda yine Cydia'da ücretsiz bulabilirsin. :wink:

muratveb

Profesör
Reaksiyon puanı
56
JellyLock (Beta) -> JellyBean işletim sistemli telefonların LockScreen(kilit ekranı) temasını iOS telefonlarda kullanmaya yarar.

Örnek :
jellylockbanner.png