Soru İnternetim İyi Ama Yayın Açınca Dibe Vuruyor

Bu konuyu okuyanlar

efeselberk31

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öncelikle merhabalar eski internetim türktelekomdu sonradan hızı düşük olduğundan hemde memnun olmadığımdan türkcelle geçtim 100mbps dowload 20mbpsde uploadım var çoğu kişilerden iyi internetim var ama benden kötü interneti olan biri benden daha yüksek kalitede yayın yapıyor bunu gerçekten anlamadım birde yyaın yaparken bir ande mbps0a düşüyo sonra geri yükseliyo çözümünü bilen varsa bi el atabilir mi?

Albatross02

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
aga öncelik dsl kablusunu 8 santin kalınlık al ve belki türkcell senin alt yapın uygun değil onu yerine türknet geç bu kadar

husoelrey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Blotware konusunu araştır shiftdelete konuyla ilgili 6 7 ay önce çok güzel uygulamalı bir video atmıştı

Alanur Erdemir

vampir
Admin
SDN
Reaksiyon puanı
16,965
Sadece Twitch'de mi oluyor?
Sorun ISS olabilir, müşteri hizmetleri ile görüş.

efeselberk31

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sadece Twitch'de mi oluyor?
Sorun ISS olabilir, müşteri hizmetleri ile görüş.
Sorunu bende anlamadım oyunlarda filands yüksek ping veriyo yayın açıyom 5000kbps gösteriyor sonra 700kbpsye filan düşüyor halbuki benim uploadim 20000kbps destekliyor bununla alakalı müşteri hizmetlerini aradık download 90lara çıkıyor 40lwra iniyo uploadda aynı şekilde dengesiz çözemedim olayı ama altyapımız destekliyo 1000mbpsye kadar
Mesaj otomatik birleştirildi:

Blotware konusunu araştır shiftdelete konuyla ilgili 6 7 ay önce çok güzel uygulamalı bir video atmıştı
Blotware değil kanka başlangıçta açılan uygulamaları düzenledim bide arka planda çince bı yazı oluyodu senelerdir onu devre dışı burekiyomda performansa etki etmiyor onla alakalı değil

Son düzenleme:

Alanur Erdemir

vampir
Admin
SDN
Reaksiyon puanı
16,965
Sorunu bende anlamadım oyunlarda filands yüksek ping veriyo yayın açıyom 5000kbps gösteriyor sonra 700kbpsye filan düşüyor halbuki benim uploadim 20000kbps destekliyor bununla alakalı müşteri hizmetlerini aradık download 90lara çıkıyor 40lwra iniyo uploadda aynı şekilde dengesiz çözemedim olayı ama altyapımız destekliyo 1000mbpsye kadar
Genelde ISS'ler Twitch'e sınırlama koyuyor. Müşteri hizmetlerini arayın durumu izah edince hallederler. Yada Vpn kullan.
Dosyayı Chrome uzantılar kısmına sürükle eklenti kurulacak
sunucuları dene.

efeselberk31

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

husoelrey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Mesaj otomatik birleştirildi:

Blotware değil kanka başlangıçta açılan uygulamaları düzenledim bide arka planda çince bı yazı oluyodu senelerdir onu devre dışı burekiyomda performansa etki etmiyor onla alakalı değil
blotware demişim nerden geldiyse aklıma bufferbloat doğrusu