İnternetim çok yavaş

Bu konuyu okuyanlar

nerv

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Dün akşamdan beri internetim çok çok çok çok yavaş indirme hızı 20-30 s/kb ttnet i aradım kullanım kotanızı aştınız vb vb dedi ama ben 3 yıldır ttnet kullanıyorum kotayı aşınca hız 300-500 s/kb oluyor soyledım bunu onlarda birşey yapamayız 3 gun sorna ınternetınız yenılencek dıyıp kapadılar ama bence baska bir sorun var sizce neden boyle lütfen biri yardım etsin nasıl duzeltebılırım?

MrtAltg

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
12,066
Forum Kuralları
Yeni bir konu açarken başlıkların konuya uygun ve açıklayıcı olması şarttır. "Yardım", "İmdat", "Acil" gibi başlıklar yerine daha anlamlı başlıklar seçilmelidir.

nerv

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
--- Gönderi Güncellendi ---

--- Gönderi Güncellendi ---
Forum Kuralları
Yeni bir konu açarken başlıkların konuya uygun ve açıklayıcı olması şarttır. "Yardım", "İmdat", "Acil" gibi başlıklar yerine daha anlamlı başlıklar seçilmelidir.

başlığı nasıl değiştirebilirim?

MrtAltg

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
12,066
ah ah ne diyeyim kimlere dert yanayım bu eğitim sistemi ile mesajının alt tarafında düzenle yazısı yokmu ?yoksa modlara rica et konunu kapatsınlar yeni sini aç

Bepob

Profesör
Reaksiyon puanı
302
Modemini açıp kapat uzun süre açık kaldıysa ısınmış olabilir kotada dolmuş olabilir dediği gibi fakat 300 kbps indirme hızı veriyor ay sonuna kadar sabret devam ederse arıza bırakırsın

MrtAltg

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
12,066
Modemini açıp kapat uzun süre açık kaldıysa ısınmış olabilir kotada dolmuş olabilir dediği gibi fakat 300 kbps indirme hızı veriyor ay sonuna kadar sabret devam ederse arıza bırakırsın
bu şekil cevaplar sadece arkadaşa o an için yardımcı olur bu arkadaşdan sornakiler nolur yardım edin, biri bana yardım etsin den başka birşey bırakmaz ayrıca forumun içine ettikleride cabası olur kısa ve öz adam gibi forum da nasıl yazılır başlık nasıl konur öğ re ne cek ler