İnternet download manager

Bepob

Profesör
Reaksiyon puanı
302
Beyler idm bana çok lazım oluyor indirme için deneme süresi vardı bitti çok lazım olduğu için tekrar kullanmak istiyorum bu mümkünmüdür

leanardo

Profesör
Reaksiyon puanı
9
tabi mümkün satın alabilirsin yada başka bedava indirme yöneticilerini deneyebilirsin

the duke

Doçent
Reaksiyon puanı
24
Crackli kullanıyorum en güncel sürümünü.
Zaten 40 yılda 1 kere lazım oluyor.

Bepob

Profesör
Reaksiyon puanı
302
nerden indirebilrim temiz crackli sürümü

the duke

Doçent
Reaksiyon puanı
24
Link ya da site vermek sanıyorum ki forumda yasak ama internetten araştırırsan bulabilirsin temizini heryerde var.

LogicErrorTr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Hocam IDM bende çok fazla kullanıyorum ara ara güncelleme geliyor, güncellemezseniz eğer bazen browser ile ilişkilendirilmesi sıkıntılı oluyor yani mecbur güncelliyoruz. Tavsiyem kendinize bir site belirleyin, her IDM güncellemesinden sonra oradan crack edinerek devam edin.

Bepob

Profesör
Reaksiyon puanı
302
Hocam IDM bende çok fazla kullanıyorum ara ara güncelleme geliyor, güncellemezseniz eğer bazen browser ile ilişkilendirilmesi sıkıntılı oluyor yani mecbur güncelliyoruz. Tavsiyem kendinize bir site belirleyin, her IDM güncellemesinden sonra oradan crack edinerek devam edin.

Bu tarz sitelerin en iyisi hangisidir ?

Bepob

Profesör
Reaksiyon puanı
302
Hocam genel olarak bu siteyi tavsiye edebilirim Gezginler bunun dışında sadece IDM ve diğer programların key ve crackleri için bu siteyi tavsiye edebilirim Full Program İndir | Full Programlar İndir | fullprogram Ücretsiz

Aslında bazı zamanlarda aynı sitelere bağımlı kalmaktansa Google 'da arama yapıp en güncel siteleri bulmak daha avantajlı olabiliyor..

Bu arada belirtmek istiyorum; yukarıda ki sitelerle ziyaret etmek dışında hiçbir bağlantım yoktur.

Eyvallah sağ olun dediğim gibi idm çok lazım oluyor bana çok gerekli program

Bepob

Profesör
Reaksiyon puanı
302
İndirdim ne güzel tam kuracam eseti devre dışı bıraktım potansiyel tehditten kurmadı karantina dışı bıraktım yine kurmuyor napcam simdi

wMwMw

Profesör
Reaksiyon puanı
96
İDM'yi ilaçlarken eseti devre dışı bırak öyle ilaçla sonra esetin tarama dışı bırakılacaklar listesine idm ilacını ekle artık sıkıntı çıkarmaz

Bepob

Profesör
Reaksiyon puanı
302
İDM'yi ilaçlarken eseti devre dışı bırak öyle ilaçla sonra esetin tarama dışı bırakılacaklar listesine idm ilacını ekle artık sıkıntı çıkarmaz

eklediğim halde sorun çıkarıyor ne gıcık program

wMwMw

Profesör
Reaksiyon puanı
96
Eseti devre dışı bıraktığınız da sıkıntı çıkarmaması gerek bende eset ss9 kullanıyorum