Intel i7 4790k (Sıfır) kutusu açılmadı.Vatan bilgisayar

stockexchange

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
-Öncelikle şunları belirtmek isterimki

-Herhangi gibi bir fiyatta indirime gidilmesi girişimi başarıyla sonuçlanacaktır ve zaman kaybınıza neden olacaktır.
-Ürünlerde takas yapmıyorum.
-Ürünleri görüşerek yada evime gelip bir çayımı içip deneyerekte teslim alabilirsiniz.
-bunun haricinde ürünlerin tüm kargo masrafları tarafımdan karşılanacaktır.
-İstanbulda yaşıyorsanız ertesi gün ürün kapınızdadır.
-Türkiyenin heryerine gönderim sağlıyorum.
-Kargo ile gönderimi EFT/Havaleyi aldıktan ve ücret hesabıma tahsil edildikten sonra aynı gün içinde sağlıyorum.

Ürün vatan bilgisayardan 10 şubat tarihinde alınmıştır.Türkiyedeki garantisi başlayalı 25 gün civarı olmuştur.Güvenlik bandı kapalıdır kutusu açılmamıştır.Buda sıfır olduğunun kanıtıdır.Mağazadan alabileceğiniz fiyatın yaklaşık 100-150Tl altına satmaktayım.İsteyen daha fazla para verip gidip vatandan 1350tl'yede alabilir.

Ürün fiyatı 1075Tl'dir Herhangi bir pazarlık söz konusu değildir.Takas yoktur.

Ciddi alıcılar için 0542 371 00 86 telefonumdan bana gün sonuna 12'e kadar bana ulaşabilirsiniz.Mesajlara pek aktif bakamıyorum.

Hızlı Resim - Img 0581
Hızlı Resim - Img 0582
Hızlı Resim - Img 0583
Hızlı Resim - Img 0584
Hızlı Resim - Img 0585
Hızlı Resim - Img 0586

İyiforumlar

the grudge

Profesör
Reaksiyon puanı
49
bence bu tarz satışı gittigidiyor üzerinden yap sonra ürünü yollarsın alan parayı vermez kaybolur... dolandırılmaya karşı önlemli bir yerde sat...

stockexchange

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
bence bu tarz satışı gittigidiyor üzerinden yap sonra ürünü yollarsın alan parayı vermez kaybolur... dolandırılmaya karşı önlemli bir yerde sat...
Merck etmeyin goruserek alisveris yapiyorum oburturlu paradise veren düdüğü çalar.teşekkürler mesajınız için.